Karolina Kowalik

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Ożarów Mazowiecki
Pruszków
Piastów
Brwinów
Marki
Zielonka
Ząbki
Warszawa

Opis ogłoszenia

Witam, jestem nauczycielem z pasją, który potrafi cierpliwie i prostym językiem wytłumaczyć zagadnienia matematyczne. Ze mną zarówno wiedza, jak i oceny znacznie się poprawią, a matematyka nie będzie już przyczyną stresu. Przygotowuję uczniów do egzaminów oraz omawiam bieżący materiał. Dostosowuję się do potrzeb i aktualnej sytuacji ucznia. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy w szkole.
 
Zapraszam również na kurs przygotowujący do matury podstawowej z matematyki! Posiadam doświadczenie w nauczaniu matematyki i potrafię w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć zagadnienia matematyczne.Jeśli nie lubisz matematyki, zawsze miałeś z nią problemy, a chcesz być pewny, że spokojnie zdasz maturę to zapraszam na zajęcia.

Zajęcia prowadzę w miłej, przyjaznej atmosferze.
Zapraszam do kontaktu:  telefon 790 005 431
Pozdrawiam, Karolina Kowalik

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2016
WSNS Pedagogium
Magister
Logopedia
Kursy i szkolenia
06.2016
Metoda symultaniczno-sekwencyjna – inaczej metoda krakowska lub metoda sylabowa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.