Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice

O mnie

Zajęcia odbywają się u mnie w domu tj. Katowice oraz online. Miesięczny koszt korepetycji (niezależnie od przedmiotu) to 400-500 zł (do negocjacji). Jeśli zdecydują się państwo na cały miesiąc (płatne z góry) oferuje nielimitowany czas zajęć online jak i stacjonarnie oraz bezpłatne materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach. Możliwa jest również opieka nad dzieckiem. Zapraszam do kontaktu! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.