Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia30 / 60 min

Kalina

Opis ogłoszenia

Na zajeciach skupimy się przede wszystkim na obszarach, które wydają się dla Ciebie trudne. Jedna z najważniejszych dla mnie cech to systematyczność, którą z pewnością uda nam się wspólnie wypracować. Każde zajęcia rozpoczynają się od powtórzenia poprzedniego tematu (w przypadku pierwszych zajęć ten krok zostaje pominięty a zastąpiony testem wiedzy- spokojnie nie na ocenę ;)) Kolejnym krokiem jest zrozumienie tematu, który sprawia Ci trudność. Na każdej lekcji  mimo powtórzeń i nauki rzeczy, które sprawiają Ci trudności zawsze poznasz coś nowego. U każdego ucznia staram się również rozwinąć indywidualnie metody efektywnej nauki. Zajęcia odbywają się u mnie w domu (Katowice) bądź online. Serdecznie zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.