Łukasz Lijewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT

Łukasz Lijewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Łukasz Lijewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2021

Dzięki kursowi Pana Łukasza zrozumiałam tematy, do których robiłam wcześniej po kilka podejść. Pan Łukasz w łatwy sposób potrafi wytłumaczyć każdy temat, bez książkowych definicji i konkretnie pod maturę. Dzięki temu, że do autorskich zadań i sprawdzianów są dodane rozwiązania, w łatwy sposób możemy oceniać swoje postępy w nauce i to co musimy jeszcze dopracować. Dodatkowo dostęp do grupy na facebooku zapewnia stały kontakt zarówno z Panem Łukaszem jak i innymi kursantami oraz pewność, że dostaniemy odpowiedź na każde pytanie. Zdecydowanie polecam akademię każdemu, kto chce zrozumieć chemię z przyjemnością i osiągnąć satysfakcjonujący wynik na maturze!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

W końcu zaczęłam rozumieć chemię, a nie klepać ją na pamięć. Wykupiłam wcześniej dostęp do kursu wakacyjnego od pewnej popularnej instagramerki, ale ten kurs jest o wiele wiele lepszy. Żałuję że nie kupiłam go wczesniej

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Kurs jest świetny !
Starannie wyselekcjonowany materiał i rzetelnie wytłumaczone wszystkie pojęcia
Polecam każdemu z całego serca !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Studiowałam fizjoterapię od 3 lat i próbowałam co roku poprawić maturę, aby dostać się na medycynę - jednak za każdym razem się nie udawało, a mój najwyższy wynik z matury z chemii wynosił 63%. Na całe szczęście, dowiedziałam się od znajomej o kursie Pana Łukasza na 2 miesiące przed maturą. To co wydawało się niemożliwe, stało się fakterm - poprawiłam maturę na 90%!!!!! Ten kurs to złoto. Skupia się tylko na najważniejszych rzeczach na maturę i robi to w sposób fenomenalny. Jestem pewna, że bez tego kursu nigdy nie udało by mi się napisać tak dobrze chemii.. Dziękuję Panie Łukaszu.!!!!!!!!!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Dołączę się do wszystkich achów i ochów, które napisali moi poprzednicy. Kurs Pana Łukasza kupiłem pod wpływem wielu pozytywnych opinii z grupy na Facebooku, pomimo że wcześniej miałem już 2 inne wykupione kursy. Zapłaciłem za kurs niecałe 200zł, czyli ponad 2 razy mniej niż u konkurencji. I co się okazało? że kurs jest znacznie lepszy, lepiej wykonany i ciekawszy niż droższe kursy u innych. Łukasz tłumaczy wiele rzeczy w sposób intuicyjny, dogłębny, natomiast u innych mam wrażenie jakby przepisywane były regułki z książek i czytane na głos. polecam serdecznie każdemu, po przerobieniu tego kursu zacząłem pisać matury próbne o 20% wyżej niż wcześniej. :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Dzięki kursowi zrozumiałam rzeczy, które wprawiały mnie w wątpliwości zarówno na lekcjach w szkole, jak i u korepetytora. Kurs genialny, w przystępnej cenie w porównaniu do innych na dostępnych na rynku, wszystko w punkt, świetne zadania i tłumaczenie zagadnień. Polecam wszystkim, nie zastanawiać się!

avatar
Aline
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Korzystałam wcześniej z koleżanką z innych najpopularniejszych kursów online, aż w końcu na miesiąc przed maturą zachęcona licznymi opiniami z fejsa postanowiłam dla powtórki zakupić kurs pana Łukasza. No i doznałam szoku. Nie dosyć, że w innych kursach wiedza była często podawana błędnie, że pan Lukasz tlumaczy zagadnienia 2 razy szybciej, to jeszcze kurs jest o wiele tańszy a i jakoś nagrań jest na najwyższym poziomie. To jest okazja jakich mało. Kurs jest genialny... Innych słów napisać się nie da. Nauczyłam się przez miesiąc więcej niż przez pół roku korzystając z innych kursów. Wisienką na torcie były maturalne pewniaki które pojawiły się na miesiąc przed maturą. Zagadnienia które się w nich pojawiły, rzeczywiście były potem na maturze. Kupujcie ten kurs i się nie zastanawiajcie.... !!!!! ON JEST PRZECUDOWNY. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą nie tylko uzupełnić swoją wiedzę, ale również zacząć zupełnie od podstaw przygodę z nauką chemii. Zagadnienia, niekiedy naprawdę zawiłe, wyjaśnione są w sposób LOGICZNY. Brawo!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Kupiłam kurs Akademii Chemii jak tylko pojawił się na rynku, tj we wrześniu 2019roku. :) Korzystam z niego od paru miesięcy i jestem po prostu zdumiona jak dużo pracy Pan Łukasz włożył w rozwój tego kursu. Na początku było znacznie mniej godzin filmików. Z miesiąca na miesiąc pojawiały się kolejne porcje filmików, zadań. Pan Łukasz nie poprzestał na stworzeniu kursu, cały czas go poprawia. Już w tym momencie jest to wg mnie najlepszy kurs z chemii na rynku. Warto wspomnieć o grupie na Facebooku, która naprawdę jest pomocna. Oprócz pana Łukasza który odpowiada na pytania, są również inne osoby, które się udzielają. Grupa naprawdę żyje i ciągle coś się na niej dzieje. Bardzo pomocne są również plansze chemiczne do których dostęp uzyskuje każda osoba która kupiła kurs. Można się z nich bardzo fajnie uczyć i powtarzać materiał. No i najważniejsze. :) Pan Łukasz genialnie tłumaczy. W kursie trafiłam na rzeczy o których moi nauczyciele szkolni nawet nie śnili, a w innych kursach było to tylko napomknięte. W kursie Akademii Chemii Pan natomiast Pan Łukasz tłumaczy wszystko i to w tak łatwy sposób, że każdy powinien to zrozumieć. Postępy które zrobiłam dzięki temu kursowi przez te parę miesięcy są ogromne. Polecam kurs wszystkim znajomym i nie dziwi mnie fakt, że tak dużo osób go poleca, przeglądając chociazby grupy na Facebooku. Jak nie uda mi się dostać na medycynę w tym roku, to na pewno skuszę się ponownie, bo jestem pewna, że do następnej wiosny Pan Łukasz wprowadzi tyle nowych rzeczy ,że będzie można śmiało obejrzeć kurs jeszcze raz i dowiedzieć się kolejnych ciekawych rzeczy. Polecam :) Po wszystkokroć ;)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Zakupiłam kurs 2 tygodnie temu. I jestem ogromnie zadowolona, ponieważ wiem, że dzięki niemu usystematyzuję wiedzę do matury i bez jakichkolwiek problemów w maju przysiądę do sumiennego rozwiązywania arkuszy, a w czerwcu napiszę maturę na jak najwyższy wynik! Polecam z całego serca, bo warto wydać na niego pieniądze.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Kupiłam kurs Akademii Chemii tydzień temu i jestem nim zachwycona. Korzystałam wcześniej z droższych kursów, które rzekomo miały mnie przygotowywać do matury, a niewiele z nich wynikało. Albo przedstawiany był materiał bardziej na poziomie gimnazjalnym niż licealnym, albo z kolei wszystko były rozwleczone i tłumaczone były rzeczy nieistotne, a nietłumaczone te kluczowe, które pojawiają się w arkuszach. Kurs Pana Łukasza jest natomiast stworzony w "sam punkt". Tłumaczy wszystko co najważniejsze do matury i robi to w sposób niesamowicie prosty i przejrzysty. Polecam wszystkim i żałuję, że trafiłam na niego tak późno.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Za radą znajomych kupiłem jedną lekcję z kursu online. Następnego dnia zakupiłem cały kurs, gdyż okazał się super. Zdecydowanie najlepszy kurs online z chemii, a plansze chemiczne są genialne.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Korzystam z kursu Akademii Chemii od paru miesięcy i muszę przyznać, że jest to najlepszy kurs z jakiego korzystałam (a korzystałam już z 2 innych). Pan Łukasz nie tylko podaje suche fakty z książek, ale rzeczywiście tłumaczy na czym to na prawdę polega!!! Genialny kurs i w przystępnej cenie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

akademia chemii jest najlepsza. W porównaniu z innymi korepetytorami z którymi miałam zajęcia w 1 i 2 klasie liceum, Łukasz jest 100 razy lepszy. Nauczył mnie w ciągu dwóch zajęć tego, czego mnie nie nauczyli poprzednici w parę miesięcy. Lepiej nie można trafić!!!! Piszcie i dzwońcie, bo ciężko złapać wolne miejsce u niego.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Współpracowałam z Łukaszem przez dwa lata. Rozpoczynając studia ekonomiczne pojawiła się we mnie wizja studiowania medycyny, pomimo braku jakiejkolwiek wiedzy z chemii i biologii. Całe szczęście, że trafiłam na Łukasz, jeżeli chodzi o naukę chemii. Po pierwszym roku zajęć udało mi się napisać maturę z chemii na 55%, natomiast po drugim roku zajęć udało się wyśrubować wynik na 87% i dzięki temu jestem już przyjęta na kierunek Lekarski. Dziękuję serdecznie za poświęcony czas i za to, że udało mi się trafić na Pana. :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Wg. mnie Akademia Chemii jest najlepszym źródłem korepetycji w Poznaniu. wystarczy wstukać w google akademia chemii i zapoznać się z różnymi wspanialymi rzeczami, które robi Pan Łukasz dla rozwoju nauki. To naprawdę świetny fachowiec i co widac, pasjonat chemii. Po przygotowaniach tegorocznych do matury, mogę go bez wahania polecić każdemu i tak zresztą robię. dziekuje za współpracę i życzę dalszych sukcesów w rozwoju projektu.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Nie ma lepszych korepetytorów !!! Po obejrzeniu flimików akademii chemii na youtube i przeczytaniu artykułów z bloga odezwałam się do Pana Łukasza w sprawie korepetycji, gdyż spodobał mi się sposób jego tłumaczenia. nie mogłam zrobić nic lepszego!!!! W ciągu paru zajęć nadgoniliśmy zaległości z całego roku i na nowo poczułam, że mogę zdawać chemię rozszerzoną na maturze. gdyby nie Pan Łukasz, to zrezygnowałabym z nauki chemii. pozdrawiam gorąco i wszystkim na około polecam zajęcia w AKADEMII CHEMII 2!!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Piątka z plusem dla Łukasza. Po kilku wspólnych zajęciach nadgoniłem zaległości i na nowo polubiłem chemie. nie ma lepszego korepetytora :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Pan Łukasz jest geniuszem. Tłumaczy 4 razy szybciej i lepiej niż nauczycielka w szkole. Polecam!!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Od czego by tu zacząć? Pisałam maturę z chemii i biologi rok temu i z uwagi na słabych nauczycieli w szkole oraz brak czasu - matura nie poszła zbyt dobrze. Postanowiłam więc w tym roku poszukać kogoś kto mi pomoże. Z uwagi na niewielką ilość korepetytorów w moim mieście, skierowałam swoje poszukiwania na Poznań i postanowiłam dojeżdżać tam raz w tygodniu. Wybór padł na p. Łukasza i Akademię Chemii - muszę przyznać, że lepiej chyba trafić nie mogłam. To co w szkole nauczycielka kazała nam uczyć się na pamieć i mówiła "bo tak jest" pan Łukasz objaśniał w jasny i zrozumiały sposób. Nagle się okazało, że nie trzeba się uczyć wielu zagadnień na pamięć, a wystarczy je zrozumieć. P. Łukasz pozwolił mi połączyć pojedyncze zagadnienia w jedną większa i spójną całość. Poza niesamowitym sposobem prowadzenia zajęć urzekły mnie również wszystkie dodatkowe aspekty korepetycji jak dziesiątki zadań które otrzymywałam do zrobienia w domu, plansze które ułatwiały powtarzanie materiału oraz doświadczenia!!! Na żywo można było w końcu zobaczyć to o czym się tyle uczyłam. Nie wiem jaki wynik z tegorocznej matury uzyskam, ale czuję że powinno być dobrze i zawdzięczam to w dużej mierze panu Łukaszowi. W przeciągu 10 miesięcy zrobiłam niesamowity postęp jeżeli chodzi o rozumienie chemii. POLECAM SERDECZNIE!!!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

5+ ze sprawdzianu i zrozumiane zagadnienia, których nie potrafiło mi wyjaśnić 3 innych korepetytorów. Bardzo serdecznie polecam Łukasza jako korepetytora i również twórcę wspaniałych artykułów. Można się z nich wiele dowiedzieć. :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Genialny korepetytor. Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób tak prosty, że aż człowiek się dziwi że sam tego nie wiedział. Zaległości w szkole zostały w błyskawicznym tempie nadgonione, a jedynki ze sprawdzianów zamienione na czwórki i piątki. Pozdrawiam i dziękuję.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Serdecznie polecam. 3 spotkania wystarczyły do nadgonienia pół roku zaległości. Podziwiam niesamowitą umiejętność tłumaczenia Pana Łukasza i z pewnością w przyszłości skorzystam jeszcze z korepetycji. Dziękuję. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.