Łukasz Lijewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 / 60 min

Łukasz Lijewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam do zapisywania się na zajęcia online uczniów z całej Polski oraz do kupna kursu online.Witam serdecznie. Magister farmacji, pasjonat chemii oraz propagator wiedzy chemicznej opartej na logice udzieli korepetycji z chemii na każdym poziomie edukacyjnym.

Jestem założycielem i głównodowodzącym Akademii Chemii. Moja firma zyskała na przestrzeni paru ostatnich lat dużą rozpoznawalność w Polsce dzięki artykułom, filmikom na YouTube oraz planszom chemicznym, które tworzę. Z moimi treściami dotarłem już do tysięcy uczniów i nauczycieli w kraju. Z uwagi na pochlebne komentarze, zdecydowałem się stowrzyć kurs online, który w przeciwieństwie do innych kursów uczy prawdziwej chemii, a nie schematów przepisanych z książek. Zapraszam do:

1. Zakupu kursu online -  Pierwsza edycja kursu opublikowana we wrześniu 2019 roku zyskała ogromną popularność w kraju. Kurs zakupiło ponad 500 osób i jest on szeroko polecany na różnych forach tematycznych. Kurs cały czas się rozwija i na dzień dzisiejszy liczy prawie 67 godzin materiału wideo. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę. Koszt 199zł

2. Korepetycji online - Epidemia wymusiła na nas diamietralną zmianę w sposobie nauczania. Akademia Chemii szybko zmieniła swój profil działalności. Zapraszam do kontaktu w sprawie zajęć online uczniów z całego kraju. Korzystając z zajęć online uzyskujecie również darmowy dostęp do kursu online. Takie dualistyczne połączenie zapewnia uczniowi niemożliwą do uzyskania w zwykłych warunkach efektywność nauczania. Ilośc miejsc ograniczona.  Koszt 120zł/60 minut

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2021

Dzięki kursowi Pana Łukasza zrozumiałam tematy, do których robiłam wcześniej po kilka podejść. Pan Łukasz w łatwy sposób potrafi wytłumaczyć każdy temat, bez książkowych definicji i konkretnie pod maturę. Dzięki temu, że do autorskich zadań i sprawdzianów są dodane rozwiązania, w łatwy sposób możemy oceniać swoje postępy w nauce i to co musimy jeszcze dopracować. Dodatkowo dostęp do grupy na facebooku zapewnia stały kontakt zarówno z Panem Łukaszem jak i innymi kursantami oraz pewność, że dostaniemy odpowiedź na każde pytanie. Zdecydowanie polecam akademię każdemu, kto chce zrozumieć chemię z przyjemnością i osiągnąć satysfakcjonujący wynik na maturze!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

W końcu zaczęłam rozumieć chemię, a nie klepać ją na pamięć. Wykupiłam wcześniej dostęp do kursu wakacyjnego od pewnej popularnej instagramerki, ale ten kurs jest o wiele wiele lepszy. Żałuję że nie kupiłam go wczesniej

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Kurs jest świetny !
Starannie wyselekcjonowany materiał i rzetelnie wytłumaczone wszystkie pojęcia
Polecam każdemu z całego serca !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Studiowałam fizjoterapię od 3 lat i próbowałam co roku poprawić maturę, aby dostać się na medycynę - jednak za każdym razem się nie udawało, a mój najwyższy wynik z matury z chemii wynosił 63%. Na całe szczęście, dowiedziałam się od znajomej o kursie Pana Łukasza na 2 miesiące przed maturą. To co wydawało się niemożliwe, stało się fakterm - poprawiłam maturę na 90%!!!!! Ten kurs to złoto. Skupia się tylko na najważniejszych rzeczach na maturę i robi to w sposób fenomenalny. Jestem pewna, że bez tego kursu nigdy nie udało by mi się napisać tak dobrze chemii.. Dziękuję Panie Łukaszu.!!!!!!!!!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Dołączę się do wszystkich achów i ochów, które napisali moi poprzednicy. Kurs Pana Łukasza kupiłem pod wpływem wielu pozytywnych opinii z grupy na Facebooku, pomimo że wcześniej miałem już 2 inne wykupione kursy. Zapłaciłem za kurs niecałe 200zł, czyli ponad 2 razy mniej niż u konkurencji. I co się okazało? że kurs jest znacznie lepszy, lepiej wykonany i ciekawszy niż droższe kursy u innych. Łukasz tłumaczy wiele rzeczy w sposób intuicyjny, dogłębny, natomiast u innych mam wrażenie jakby przepisywane były regułki z książek i czytane na głos. polecam serdecznie każdemu, po przerobieniu tego kursu zacząłem pisać matury próbne o 20% wyżej niż wcześniej. :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Dzięki kursowi zrozumiałam rzeczy, które wprawiały mnie w wątpliwości zarówno na lekcjach w szkole, jak i u korepetytora. Kurs genialny, w przystępnej cenie w porównaniu do innych na dostępnych na rynku, wszystko w punkt, świetne zadania i tłumaczenie zagadnień. Polecam wszystkim, nie zastanawiać się!

avatar
Aline
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Korzystałam wcześniej z koleżanką z innych najpopularniejszych kursów online, aż w końcu na miesiąc przed maturą zachęcona licznymi opiniami z fejsa postanowiłam dla powtórki zakupić kurs pana Łukasza. No i doznałam szoku. Nie dosyć, że w innych kursach wiedza była często podawana błędnie, że pan Lukasz tlumaczy zagadnienia 2 razy szybciej, to jeszcze kurs jest o wiele tańszy a i jakoś nagrań jest na najwyższym poziomie. To jest okazja jakich mało. Kurs jest genialny... Innych słów napisać się nie da. Nauczyłam się przez miesiąc więcej niż przez pół roku korzystając z innych kursów. Wisienką na torcie były maturalne pewniaki które pojawiły się na miesiąc przed maturą. Zagadnienia które się w nich pojawiły, rzeczywiście były potem na maturze. Kupujcie ten kurs i się nie zastanawiajcie.... !!!!! ON JEST PRZECUDOWNY. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą nie tylko uzupełnić swoją wiedzę, ale również zacząć zupełnie od podstaw przygodę z nauką chemii. Zagadnienia, niekiedy naprawdę zawiłe, wyjaśnione są w sposób LOGICZNY. Brawo!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Kupiłam kurs Akademii Chemii jak tylko pojawił się na rynku, tj we wrześniu 2019roku. :) Korzystam z niego od paru miesięcy i jestem po prostu zdumiona jak dużo pracy Pan Łukasz włożył w rozwój tego kursu. Na początku było znacznie mniej godzin filmików. Z miesiąca na miesiąc pojawiały się kolejne porcje filmików, zadań. Pan Łukasz nie poprzestał na stworzeniu kursu, cały czas go poprawia. Już w tym momencie jest to wg mnie najlepszy kurs z chemii na rynku. Warto wspomnieć o grupie na Facebooku, która naprawdę jest pomocna. Oprócz pana Łukasza który odpowiada na pytania, są również inne osoby, które się udzielają. Grupa naprawdę żyje i ciągle coś się na niej dzieje. Bardzo pomocne są również plansze chemiczne do których dostęp uzyskuje każda osoba która kupiła kurs. Można się z nich bardzo fajnie uczyć i powtarzać materiał. No i najważniejsze. :) Pan Łukasz genialnie tłumaczy. W kursie trafiłam na rzeczy o których moi nauczyciele szkolni nawet nie śnili, a w innych kursach było to tylko napomknięte. W kursie Akademii Chemii Pan natomiast Pan Łukasz tłumaczy wszystko i to w tak łatwy sposób, że każdy powinien to zrozumieć. Postępy które zrobiłam dzięki temu kursowi przez te parę miesięcy są ogromne. Polecam kurs wszystkim znajomym i nie dziwi mnie fakt, że tak dużo osób go poleca, przeglądając chociazby grupy na Facebooku. Jak nie uda mi się dostać na medycynę w tym roku, to na pewno skuszę się ponownie, bo jestem pewna, że do następnej wiosny Pan Łukasz wprowadzi tyle nowych rzeczy ,że będzie można śmiało obejrzeć kurs jeszcze raz i dowiedzieć się kolejnych ciekawych rzeczy. Polecam :) Po wszystkokroć ;)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Zakupiłam kurs 2 tygodnie temu. I jestem ogromnie zadowolona, ponieważ wiem, że dzięki niemu usystematyzuję wiedzę do matury i bez jakichkolwiek problemów w maju przysiądę do sumiennego rozwiązywania arkuszy, a w czerwcu napiszę maturę na jak najwyższy wynik! Polecam z całego serca, bo warto wydać na niego pieniądze.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Kupiłam kurs Akademii Chemii tydzień temu i jestem nim zachwycona. Korzystałam wcześniej z droższych kursów, które rzekomo miały mnie przygotowywać do matury, a niewiele z nich wynikało. Albo przedstawiany był materiał bardziej na poziomie gimnazjalnym niż licealnym, albo z kolei wszystko były rozwleczone i tłumaczone były rzeczy nieistotne, a nietłumaczone te kluczowe, które pojawiają się w arkuszach. Kurs Pana Łukasza jest natomiast stworzony w "sam punkt". Tłumaczy wszystko co najważniejsze do matury i robi to w sposób niesamowicie prosty i przejrzysty. Polecam wszystkim i żałuję, że trafiłam na niego tak późno.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Za radą znajomych kupiłem jedną lekcję z kursu online. Następnego dnia zakupiłem cały kurs, gdyż okazał się super. Zdecydowanie najlepszy kurs online z chemii, a plansze chemiczne są genialne.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Korzystam z kursu Akademii Chemii od paru miesięcy i muszę przyznać, że jest to najlepszy kurs z jakiego korzystałam (a korzystałam już z 2 innych). Pan Łukasz nie tylko podaje suche fakty z książek, ale rzeczywiście tłumaczy na czym to na prawdę polega!!! Genialny kurs i w przystępnej cenie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

akademia chemii jest najlepsza. W porównaniu z innymi korepetytorami z którymi miałam zajęcia w 1 i 2 klasie liceum, Łukasz jest 100 razy lepszy. Nauczył mnie w ciągu dwóch zajęć tego, czego mnie nie nauczyli poprzednici w parę miesięcy. Lepiej nie można trafić!!!! Piszcie i dzwońcie, bo ciężko złapać wolne miejsce u niego.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Współpracowałam z Łukaszem przez dwa lata. Rozpoczynając studia ekonomiczne pojawiła się we mnie wizja studiowania medycyny, pomimo braku jakiejkolwiek wiedzy z chemii i biologii. Całe szczęście, że trafiłam na Łukasz, jeżeli chodzi o naukę chemii. Po pierwszym roku zajęć udało mi się napisać maturę z chemii na 55%, natomiast po drugim roku zajęć udało się wyśrubować wynik na 87% i dzięki temu jestem już przyjęta na kierunek Lekarski. Dziękuję serdecznie za poświęcony czas i za to, że udało mi się trafić na Pana. :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Wg. mnie Akademia Chemii jest najlepszym źródłem korepetycji w Poznaniu. wystarczy wstukać w google akademia chemii i zapoznać się z różnymi wspanialymi rzeczami, które robi Pan Łukasz dla rozwoju nauki. To naprawdę świetny fachowiec i co widac, pasjonat chemii. Po przygotowaniach tegorocznych do matury, mogę go bez wahania polecić każdemu i tak zresztą robię. dziekuje za współpracę i życzę dalszych sukcesów w rozwoju projektu.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Nie ma lepszych korepetytorów !!! Po obejrzeniu flimików akademii chemii na youtube i przeczytaniu artykułów z bloga odezwałam się do Pana Łukasza w sprawie korepetycji, gdyż spodobał mi się sposób jego tłumaczenia. nie mogłam zrobić nic lepszego!!!! W ciągu paru zajęć nadgoniliśmy zaległości z całego roku i na nowo poczułam, że mogę zdawać chemię rozszerzoną na maturze. gdyby nie Pan Łukasz, to zrezygnowałabym z nauki chemii. pozdrawiam gorąco i wszystkim na około polecam zajęcia w AKADEMII CHEMII 2!!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Piątka z plusem dla Łukasza. Po kilku wspólnych zajęciach nadgoniłem zaległości i na nowo polubiłem chemie. nie ma lepszego korepetytora :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Pan Łukasz jest geniuszem. Tłumaczy 4 razy szybciej i lepiej niż nauczycielka w szkole. Polecam!!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Od czego by tu zacząć? Pisałam maturę z chemii i biologi rok temu i z uwagi na słabych nauczycieli w szkole oraz brak czasu - matura nie poszła zbyt dobrze. Postanowiłam więc w tym roku poszukać kogoś kto mi pomoże. Z uwagi na niewielką ilość korepetytorów w moim mieście, skierowałam swoje poszukiwania na Poznań i postanowiłam dojeżdżać tam raz w tygodniu. Wybór padł na p. Łukasza i Akademię Chemii - muszę przyznać, że lepiej chyba trafić nie mogłam. To co w szkole nauczycielka kazała nam uczyć się na pamieć i mówiła "bo tak jest" pan Łukasz objaśniał w jasny i zrozumiały sposób. Nagle się okazało, że nie trzeba się uczyć wielu zagadnień na pamięć, a wystarczy je zrozumieć. P. Łukasz pozwolił mi połączyć pojedyncze zagadnienia w jedną większa i spójną całość. Poza niesamowitym sposobem prowadzenia zajęć urzekły mnie również wszystkie dodatkowe aspekty korepetycji jak dziesiątki zadań które otrzymywałam do zrobienia w domu, plansze które ułatwiały powtarzanie materiału oraz doświadczenia!!! Na żywo można było w końcu zobaczyć to o czym się tyle uczyłam. Nie wiem jaki wynik z tegorocznej matury uzyskam, ale czuję że powinno być dobrze i zawdzięczam to w dużej mierze panu Łukaszowi. W przeciągu 10 miesięcy zrobiłam niesamowity postęp jeżeli chodzi o rozumienie chemii. POLECAM SERDECZNIE!!!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

5+ ze sprawdzianu i zrozumiane zagadnienia, których nie potrafiło mi wyjaśnić 3 innych korepetytorów. Bardzo serdecznie polecam Łukasza jako korepetytora i również twórcę wspaniałych artykułów. Można się z nich wiele dowiedzieć. :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Genialny korepetytor. Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób tak prosty, że aż człowiek się dziwi że sam tego nie wiedział. Zaległości w szkole zostały w błyskawicznym tempie nadgonione, a jedynki ze sprawdzianów zamienione na czwórki i piątki. Pozdrawiam i dziękuję.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Serdecznie polecam. 3 spotkania wystarczyły do nadgonienia pół roku zaległości. Podziwiam niesamowitą umiejętność tłumaczenia Pana Łukasza i z pewnością w przyszłości skorzystam jeszcze z korepetycji. Dziękuję. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.