Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka20 / 45 min

EDUN Toruń

Opis ogłoszenia

Oferujemy  regularne i systematyczne korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego czy maturalnego, ale także poszerzy wiedzę i polubi  przedmiot, którego się uczy   zajęcia odbywają się w centrum korepetycji EDUN - Toruń. Korepetycje prowadzone są indywidualnie i w małych grupach (2 -4 osoby),  odbierz darmową lekcję próbną i zadzwoń: 56 3000 326 EDUN korepetycje ul.  Fosa Staromiejska 30/4   Toruń,  Kontakt:   WWW.EDUN PL

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

EDUN Toruń
ul. Królowej Jadwigi 8
87-100 TORUŃ
NIP: 956-109-56-46

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.