CENTRUM EDUKACYJNE PASJA - TORUŃ

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Toruń
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

KURSY MATURALNE i ÓSMOKLASISTY ze wszystkich przedmiotów i Informatyki - Programowanie, Strony www, Systemy Operacyjne, Sieci Komputerowe, Urządzenia Techniki Komputerowej. Korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty czy maturalnego, ale także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy   zajęcia odbywają się w Centrum Korepetycji PASJA - Toruń. Korepetycje prowadzone są ONLINE i STACJONARNIE, indywidualnie i w małych grupach (2 -4 osoby),  odbierz darmową lekcję próbną i zadzwoń: 56 3000 326 - CENTRUM EDUKACYJNE  PASJA  ul. Fosa staromiejska 30/4  Toruń,  kontakt:   pasjatorun.maupa.gmail-com

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

CENTRUM EDUKACYJNE PASJA - TORUŃ
ul. Fosa Staromiejska 30/4
87-100 TORUŃ
NIP: 877-115-66-49

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.