CENTRUM EDUKACYJNE PASJA - TORUŃ

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Toruń
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kursy maturalne i ósmoklasisty ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących Korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty czy maturalnego, ale także poszerzy wiedzę i i polubi przedmiot, którego się uczy   zajęcia odbywają się w centrum korepetycji pasja - toruń Korepetycje prowadzone są online i stacjonarnie, indywidualnie i w małych grupach (2 -4 osoby),  odbierz próbną lekcję diagnostyczną i zadzwoń: 56 3000 326 - centrum edukacyjne  pasja  ul Fosa staromiejska 30/4  toruń,  kontakt:   pasjatorunMaupaGmail-com,
zapraszamy na korepetycjepasja kropka pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

CENTRUM EDUKACYJNE PASJA - TORUŃ
ul. Fosa Staromiejska 30/4
87-100 TORUŃ
NIP: 877-115-66-49

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.