Daniela Quintero

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Poznań
Kraków
Gdańsk

Daniela Quintero

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Daniela Quintero

O mnie

¡Hola! Mi nombre es Daniela y soy de Colombia. Tengo 3 años de experiencia como profesora, así que sin duda tengo las herramientas para enseñarte. Aprenderás español de acuerdo a tus necesidades y te enseñaré a hablar como nativo, ya sea con clases conversacionales, de gramática o si necesitas aprender desde cero.Contáctame y empecemos este viaje juntos :)Hello! My name is Daniela and I’m from Colombia. I have 3 years of experience as a teacher, so I certainly have the tools to teach you. You will learn Spanish according to your needs and I will teach you to speak like a native speaker, either with conversational classes, grammar classes or if you need to learn from scratch.Contact me and let’s start this journey together :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2016
Universidad Nacional de Colombia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Podróżuję co roku po Ameryce Łacińskiej i lekcje z Danielą służą mi do poprawy rozumienia "zwyczajnego" hiszpańskiego i płynności wypowiedzi na różne tematy. Jestem z nich bardzo zadowolony. Tematy do rozmów są różne, ale najważniejsze, że muszę być w nich aktywny. Polecam.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

Bardzo polecam lekcje z Danielą! Jest to dla mnie najlepsza nauczycielka, do jakiej mogłam trafić! Uczymy się konkretnych i bardzo praktycznych słów oraz zwrotów. Ćwiczymy wymowę na historiach z dnia codziennego. Czas mija bardzo szybko, za szybko.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

Daniela is the best Spanish teacher I have ever had!
Her teaching techniques are really effective what you can see after few lessons already.
Definitely recommend her if you want to start your Spanish journey.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Daniela jest wspaniałym nauczycielem, który sprawia, że nauka języka jest przyjemnością. Daniela dostosowuje plan i tryb zajęć do potrzeb i poziomu ucznia, dzięki czemu ciągle poznaje się nowe słownictwo i gramatykę, ćwicząc przy tym samym te juz wcześniej poznane. Zdecydowanie polecam naukę hiszpańskiego z Danielą.

Daniela is an amazing teacher who adjusts lesson plans and structure of the classes to the individual needs and level of her students. Apart from learning new grammar structures and vocabulary, you get to constantly practice the ones you’ve already learned at the same time. Thanks to her, learning Spanish is pure pleasure.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

I have had many teachers in the process of my language development and I think Daniela is one of the best. Daniela's very appropriate way of teaching and helpfulness has had a positive impact on my language improvement. I would definitely recommend Daniela to someone who would like to develop their language skills.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Daniela is someone you can talk to on a wide range of topics. She adapts the level of lessons to the student's ability and explains both grammatical issues and the meaning of words in a very accessible way. For me, lessons with her are pure pleasure and entertainment. She is well prepared for each lesson and always makes sure to take notes to help repeat the material at home. I sincerely recommend lessons with Daniela!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Od lutego tego roku uczymy się (wraz z mężem) hiszpańskiego u Danieli. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Atmosfera jest luźna, lektorka wesoła, ale jednocześnie cierpliwa. Jesteśmy początkującymi uczniami.
Na każdej lekcji poznajemy mnóstwo nowego słownictwa, które jest utrwalane na kolejnych zajęciach.
Since February this year we (my husband and I) have been learning Spanish with Daniela. We are very pleased.
The atmosphere is relaxed, the teacher cheerful, but patient at the same time. We are beginner students.
In each lesson we learn a lot of new vocabulary, which is later on repeated in the next classes. We recommend Daniela's classes :)

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Bardzo długo szukałem nauczyciela języka hiszpańskiego i cieszę się, że udało mi się odnaleźć Danielę. Uczę się z nią już 2 miesiące po kilka razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolony. Zaczynałem od zera, a teraz jestem w stanie porozmawiać po hiszpańsku na różne podstawowe tematy. Lekcje są prowadzone w luźnej atmosferze, często przy dużej dawce śmiechu. Mam nadzieję że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej :)

avatar
Longin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Daniela świetnie uczy hiszpańskiego. Na początku ustaliliśmy cel zajęć – w moim przypadku jest to opanowanie trybu subjuntivo. Z każdą kolejną lekcją widzę, że robię postępy. Daniela bardzo przykłada się do zajęć, każda lekcja porusza to, co aktualnie powinienem przećwiczyć. Zajęcia są ciekawe, wszystko jest dobrze wytłumaczone, a czas leci bardzo szybko :)

avatar
Johannes
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2023

Im learning Spanish with Daniela since 4 months and I made big progress since.
She is a cheerful and engaging teacher, always well prepared and equipped with appealing learning materials.
Bonus points for teaching me the differences between different Spanish dialects.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Daniela uczy mnie hiszpańskiego już kilka miesięcy. Bardzo dobrze się dogadujemy. Na lekcjach atmosfera jest luźna i przyjacielska :) Moje postępy są zauważalne gołym okiem, mówię dużo płynniej, a moje słownictwo stanowczo się poprawiło. Jestem zadowolona z efektów po tak krótkim czasie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Daniela uczy mnie od 4 miesięcy i czuje się dzięki niej o wiele swobodniejsza w hiszpańskim! Lekcje z Danielą są bardzo ciekawe, poznaje nie tylko język ale też kulturę Ameryki Południowej. Na lekcjach szkole gramatykę, czytanie, słuchanie i mówienie - wszystko czego potrzeba. Miałam już kilkoro nauczycieli hiszpańskiego, ale najlepiej czuje się z Danielą, jest świetną i bardzo sympatyczną nauczycielką. Polecam z całego serca.

avatar
Ericka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2022

Daniela is an excellent teacher. She has helped me a lot in learning Spanish. She is a very sweet and kind girl and willing to teach you.
Gracias Daniela

avatar
Eli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

I am English and I had a trip scheduled to latam, I needed to learn as much Spanish as possible and daniela helped me with that. I recommend her 100%, she is a very kind girl and teaches very well. Thank you Daniela.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Pracuję z Danielą od trzech miesięcy przed wyjazdem do Argentyny i mogę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie szybszego postępu. Daniela ewidentnie ma dar nauczania i zarażania entuzjazmem do kultury latynowskiej. Bardzo łatwo się też z nią zaprzyjaźnić :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.