Daniela Quintero

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Poznań
Kraków
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem rodowitą lektorką języka hiszpańskiego urodzoną w Kolumbii. Uczę języków (hiszpańskiego i angielskiego) od ponad 3 lat, zarówno w szkołach jak i prywatnie, w Kolumbii i we Wrocławiu.

Kocham języki i sztukę, studiowałam architekturę na Narodowym Uniwersytecie Kolumbii.

LEKCJE

Moim głównym celem jest pomoc studentom w osiągnięciu biegłości w mówieniu po hiszpańsku, niezależnie od ich zainteresowań (praca, studia lub cele osobiste). Sama uczę się języka, więc wiem, jak wygląda podróż przez naukę drugiego języka i dzięki temu mogę pomóc moim studentom w efektywnej nauce.

Pracuję z uczniami na wszystkich poziomach, od podstaw do zaawansowanego, mam również 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Lekcje ze mną są bardzo przyjazne i postawione na konwersacje. Daję uczniom możliwość używania języka hiszpańskiego w naturalny sposób. Na moich lekcjach będziemy rozmawiać o uczuciach, ideach i myślach. Będziemy również poruszać tematy, które są dla Ciebie interesujące.

Pomagam uczniom zrozumieć kulturę hiszpańską i latynoamerykańską oraz używać idiomów i wyrażeń w odpowiedni sposób, ponieważ jest to ważny czynnik, który kształtuje sposób mówienia i komunikowania się.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby uczniowie czuli się komfortowo i mogli swobodnie pytać o co chcą, dlatego przygotowuję lekcje w oparciu o potrzeby i cele ucznia.

Na bieżąco notuję wszystkie zajęcia i nowe słownictwo, którego się uczymy i chętnie dzielę się rekomendacjami książek lub materiałów, które mogą być pomocne dla moich uczniów.

Zapraszam do kontaktu ze mną poprzez wysłanie wiadomości, e-maila lub po prostu dzwoniąc, a ja odezwę się do Ciebie tak szybko, jak tylko będę mogła! :)

¡Hola!

I am a native Spanish teacher born in Colombia. I have been teaching languages ​​(Spanish and English) for more than 3 years, both in schools and privately, in Colombia and in Wroclaw, Poland.

I love languages ​​and arts, I studied Architecture at the National University of Colombia.

LESSONS

My main goal is to help students  achieve spoken fluency in Spanish , for whatever their interests are (work, studies, or personal goals). I’m a language learner myself so I know what the journey of learning a second language is like, by knowing this, I can help my students to learn in effective ways.

I work with students at all levels , from scratch to advanced, I have also 2 years of experience working with children.

Lessons with me are very friendly, relaxed, and conversational. I give the students the opportunity to use Spanish in a natural way . My lessons will discuss feelings, ideas, and thoughts. We will also explore a variety of topics that are of interest to you.

I help students  understand the Spanish and Latino-American cultures and to use idioms and expressions in a proper way since this is an important factor that shapes the way we speak and communicate.

For me, it is very important that students feel comfortable and free to ask what they want, therefore, I prepare the lessons based on the student’s needs and goals.

I keep track of all the classes and new vocabulary we learn, and I am happy to share recommendations of books or material that may be helpful to my students. 

Feel free to contact me by sending a message, email, or simply calling and I will get back to you as soon as I can!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2016
Universidad Nacional de Colombia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Podróżuję co roku po Ameryce Łacińskiej i lekcje z Danielą służą mi do poprawy rozumienia "zwyczajnego" hiszpańskiego i płynności wypowiedzi na różne tematy. Jestem z nich bardzo zadowolony. Tematy do rozmów są różne, ale najważniejsze, że muszę być w nich aktywny. Polecam.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

Bardzo polecam lekcje z Danielą! Jest to dla mnie najlepsza nauczycielka, do jakiej mogłam trafić! Uczymy się konkretnych i bardzo praktycznych słów oraz zwrotów. Ćwiczymy wymowę na historiach z dnia codziennego. Czas mija bardzo szybko, za szybko.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

Daniela is the best Spanish teacher I have ever had!
Her teaching techniques are really effective what you can see after few lessons already.
Definitely recommend her if you want to start your Spanish journey.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Daniela jest wspaniałym nauczycielem, który sprawia, że nauka języka jest przyjemnością. Daniela dostosowuje plan i tryb zajęć do potrzeb i poziomu ucznia, dzięki czemu ciągle poznaje się nowe słownictwo i gramatykę, ćwicząc przy tym samym te juz wcześniej poznane. Zdecydowanie polecam naukę hiszpańskiego z Danielą.

Daniela is an amazing teacher who adjusts lesson plans and structure of the classes to the individual needs and level of her students. Apart from learning new grammar structures and vocabulary, you get to constantly practice the ones you’ve already learned at the same time. Thanks to her, learning Spanish is pure pleasure.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

I have had many teachers in the process of my language development and I think Daniela is one of the best. Daniela's very appropriate way of teaching and helpfulness has had a positive impact on my language improvement. I would definitely recommend Daniela to someone who would like to develop their language skills.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Daniela is someone you can talk to on a wide range of topics. She adapts the level of lessons to the student's ability and explains both grammatical issues and the meaning of words in a very accessible way. For me, lessons with her are pure pleasure and entertainment. She is well prepared for each lesson and always makes sure to take notes to help repeat the material at home. I sincerely recommend lessons with Daniela!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Od lutego tego roku uczymy się (wraz z mężem) hiszpańskiego u Danieli. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Atmosfera jest luźna, lektorka wesoła, ale jednocześnie cierpliwa. Jesteśmy początkującymi uczniami.
Na każdej lekcji poznajemy mnóstwo nowego słownictwa, które jest utrwalane na kolejnych zajęciach.
Since February this year we (my husband and I) have been learning Spanish with Daniela. We are very pleased.
The atmosphere is relaxed, the teacher cheerful, but patient at the same time. We are beginner students.
In each lesson we learn a lot of new vocabulary, which is later on repeated in the next classes. We recommend Daniela's classes :)

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Bardzo długo szukałem nauczyciela języka hiszpańskiego i cieszę się, że udało mi się odnaleźć Danielę. Uczę się z nią już 2 miesiące po kilka razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolony. Zaczynałem od zera, a teraz jestem w stanie porozmawiać po hiszpańsku na różne podstawowe tematy. Lekcje są prowadzone w luźnej atmosferze, często przy dużej dawce śmiechu. Mam nadzieję że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej :)

avatar
Longin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Daniela świetnie uczy hiszpańskiego. Na początku ustaliliśmy cel zajęć – w moim przypadku jest to opanowanie trybu subjuntivo. Z każdą kolejną lekcją widzę, że robię postępy. Daniela bardzo przykłada się do zajęć, każda lekcja porusza to, co aktualnie powinienem przećwiczyć. Zajęcia są ciekawe, wszystko jest dobrze wytłumaczone, a czas leci bardzo szybko :)

avatar
Johannes
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2023

Im learning Spanish with Daniela since 4 months and I made big progress since.
She is a cheerful and engaging teacher, always well prepared and equipped with appealing learning materials.
Bonus points for teaching me the differences between different Spanish dialects.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Daniela uczy mnie hiszpańskiego już kilka miesięcy. Bardzo dobrze się dogadujemy. Na lekcjach atmosfera jest luźna i przyjacielska :) Moje postępy są zauważalne gołym okiem, mówię dużo płynniej, a moje słownictwo stanowczo się poprawiło. Jestem zadowolona z efektów po tak krótkim czasie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Daniela uczy mnie od 4 miesięcy i czuje się dzięki niej o wiele swobodniejsza w hiszpańskim! Lekcje z Danielą są bardzo ciekawe, poznaje nie tylko język ale też kulturę Ameryki Południowej. Na lekcjach szkole gramatykę, czytanie, słuchanie i mówienie - wszystko czego potrzeba. Miałam już kilkoro nauczycieli hiszpańskiego, ale najlepiej czuje się z Danielą, jest świetną i bardzo sympatyczną nauczycielką. Polecam z całego serca.

avatar
Ericka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2022

Daniela is an excellent teacher. She has helped me a lot in learning Spanish. She is a very sweet and kind girl and willing to teach you.
Gracias Daniela

avatar
Eli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

I am English and I had a trip scheduled to latam, I needed to learn as much Spanish as possible and daniela helped me with that. I recommend her 100%, she is a very kind girl and teaches very well. Thank you Daniela.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Pracuję z Danielą od trzech miesięcy przed wyjazdem do Argentyny i mogę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie szybszego postępu. Daniela ewidentnie ma dar nauczania i zarażania entuzjazmem do kultury latynowskiej. Bardzo łatwo się też z nią zaprzyjaźnić :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.