Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Laura

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Gorąco polecam! Laura bardzo angażuje się w to co robi, a przy tym jest cierpliwa i zna się na rzeczy. Kurs/nauka przebiega w sposób uporządkowany i schematyczny, tak, że uczeń przyswaja materiał stopniowo, ze wszystkiego co istotne i nie przeskakuje poszczególnych zagadnień potrzebnych do zrozumienia całości.

Współpracowałam z Laura przez ok. 2 lata. Prowadziła ze mna zajecia przez skype w różnej częstotliwości, w zależności od mojego czasu wolnego. Po tym względnie krótkim okresie czasu zrezygnowałam z zajęć ponieważ to czego mnie nauczyła do tej pory pozwoliło mi na swobodne komunikowanie się po norwesku zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Jej wkład pracy i to, że nigdy się na mnie nie poddała bardzo pomógł mi w życiu :) Tak więc raz jeszcze polecam dla każdego kto chciałby zapoznać się z norweskim językiem, a przy okazji kulturą i historią :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.