Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język norweski60 / 60 min

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Hei :) Jestem absolwentką filologii norweskiej (licencjat) oraz skandynawistyki (magister) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam doświadczenie w pracy jako lektor w szkołach językowych oraz uczelni wyższej (zajęcia grupowe i indywidualne na różnych poziomach). Udzielam korepetycji z języka norweskiego na wszystkich poziomach. Zapewniam potrzebne do lekcji materiały - podręcznik, ćwiczenia, nagrania MP3 oraz dodatkowe materiały.
Lekcje mogą się odbywać u mnie (Gdańsk Wrzeszcz) lub przez skype’a. Jeśli mieszkasz w Norwegii i chcesz nauczyć się języka, zapraszam na naukę przez skype’a!
Kontakt: tel. 885 479 132

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek17:00 - 23:00
Piątek17:00 - 23:00
Sobota10:00 - 23:00
Niedziela10:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Gorąco polecam! Laura bardzo angażuje się w to co robi, a przy tym jest cierpliwa i zna się na rzeczy. Kurs/nauka przebiega w sposób uporządkowany i schematyczny, tak, że uczeń przyswaja materiał stopniowo, ze wszystkiego co istotne i nie przeskakuje poszczególnych zagadnień potrzebnych do zrozumienia całości.

Współpracowałam z Laura przez ok. 2 lata. Prowadziła ze mna zajecia przez skype w różnej częstotliwości, w zależności od mojego czasu wolnego. Po tym względnie krótkim okresie czasu zrezygnowałam z zajęć ponieważ to czego mnie nauczyła do tej pory pozwoliło mi na swobodne komunikowanie się po norwesku zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Jej wkład pracy i to, że nigdy się na mnie nie poddała bardzo pomógł mi w życiu :) Tak więc raz jeszcze polecam dla każdego kto chciałby zapoznać się z norweskim językiem, a przy okazji kulturą i historią :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.