Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Mikołów
Tychy
Pszczyna
Bielsko-Biała
Czechowice-Dziedzice
Oświęcim
Żory
Bieruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia25 - 40 / 45 min

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

MATURA Z BIOLOGII, MEDYCYNA
-absolwentka 1 roku medycyny
-dokładne TŁUMACZENIE zagadnień
-nauka myślenia pod KLUCZ
-lekcje także ONLINE!-bardzo wygodne (lub stacjonarnie)
-lekcje indywidualne lub w parach
Zapraszam na niezobowiązującą lekcję próbną, po której zdecydujesz, czy Ci się podoba mój sposób nauczania (lekcja próbna 30 min jest bezpłatna. Dłuższe są normalnie płatne)
Kładę spory nacisk na zrozumienie materiału, który dokładnie tłumaczę i nawiązuję do powiązanych tematów i zadań maturalnych - sucha wiedza to dopiero połowa sukcesu. Testy maturalne przerabiam np tematycznie po skończonym dziale. Staram się uczyć tzw myślenia pod klucz, które jest specyficzne.Z radością przekazuję kolejnym osobom swoją wiedzę, która umożliwiła mi dostanie się na medycynę.

Cennik za lekcje indywidualne:
Lekcja pojedyncza 40 zł (45 min) lub 50 zł (60 minut).
Lekcja podwójna 70 zł (90 min) lub 90 zł (120 minut).

Cena za lekcje w parach (podaję cenę od 1 osoby):
Lekcja pojedyncza 25 zł (45 min) lub 30 zł (60 minut).
Lekcja podwójna 50 zł (90 min) lub ewentualnie 60 zł (120 minut).
Wybierając lekcje online oszczędzamy czas na dojazd a nic nie tracimy - lekcja wygląda tak samo, a gdy chcę coś pokazać na schematach/rysunkach, udostępniam swój ekran, więc zachęcam również do tej opcji :)
Lekcje stacjonarne odbywają się w Pszczynie (Osiedle Daszyńskiego, 10 minut pieszo od dworca PKP). Idealny dojazd jest np z Tychów i z Bielska (ok 10 minut pociągiem).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Laurę :) Ma ogromną wiedzę biologiczną i co najważniejsze świetnie uczy klucza maturalnego. Dodatkowo Pani Laura podnosi na duchu, motywuje oraz jest przesympatyczną osobą, co sprawia, że nauka biologii przestaje być straszna :) Żałuje, że znalazłam ogłoszenie tak późno. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Pani Laura sprawiła,że polubiła biologię jeszcze bardziej. Jest bardzo ciepłą , cierpliwą i kompetentną nauczycielką. Pomogła mi w rozwiązaniu mnóstwa arkuszy maturalnych, wytłumaczyła zawiłe mechanizmy i procesy biologiczne. To dzięki pomocy Pani Laury, mogła od razu po maturze dostać się na wymarzone studia- medycynę :)

avatar
Miriam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Korepetytorka konkretna i zaangażowana w to, co robi, zafascynowana muzyką, pracuje z pasją. Zajęcia w miłej atmosferze, wszystko tłumaczy dokładnie, krok po kroku, dzięki czemu uczy solidnie. Ma dużą wiedzę i umiejętności. Dodatkowo przesympatyczna osoba :) korzystałam i wręcz muszę polecić :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.