Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii
Dla użytkownika Laura

O mnie

Moja zainteresowania są szerokie - kilka przedmiotów ścisłych (główna pasja), muzyczne, jak również lingwistyczne. Po prostu uwielbiam naukę :)



BIOLOGIA i CHEMIA (wysoki wynik pozwolił mi dostać się na medycynę - lekarski; od razu zaczęłam udzielać korepetycji, dzięki czemu jestem cały czas na bieżąco z zagadnieniami maturalnymi z biologii, następnie wróciłam również do chemii).



MATEMATYKA - uwielbiam ją od 4 klasy podstawówki, jeździłam z radością na różne konkursy - Alfik, Kangur. W codziennym życiu wszystko przeliczam w myślach. Na chemii bardzo lubiłam obliczenia chemiczne, szczególnie układanie układów równań i w zasadzie całą stechiometrię.



MUZYKA - ukończyłam PSM II stopnia, gram na pianinie, skrzypcach, a obecnie w szczególności KOMPONUJĘ muzykę relaksacyjną, prowadzę kanał na YouTube.



ANGIELSKI, który jest moim małym hobby od 6 roku życia, lubię poczytać książkę po angielsku lub obejrzeć po angielsku serial na Netflixie.



Poza przedmiotami, których uczę, sama tak uwielbiam się uczyć, że od roku uczę się CHIŃSKIEGO przez aplikację - to mój ulubiony sposób na odpoczynek, jestem na poziomie HSK3. Zdarzy się również przypominać KOREAŃSKI, który również tak mi się podobał, że zrobiłam kiedys poziomy A1 i A2, również dla relaksu. Oba te języki to inny świat.



Chociaż ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować z wymarzonych studiów lekarskich, odnalazłam swoją drogę w nauczaniu. Zapraszam na wspólną naukę dowolnego przedmiotu.

Udzielam korepetycji

    Napisz do użytkownika

    Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

    Wykształcenie
    Nie dodano
    Kursy i szkolenia
    05.2010
    1 miejsce w Polsce - Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas organów w Gdańsku
    06.2010
    Nagroda Prezydenta Katowic dla wybitnie uzdolnionych uczniów szkół muzycznych
    05.2013
    Matura z biologii zakres rozszerzony - wynik 82 %
    05.2013
    Matura z angielskiego zakres rozszerzony- wynik 96 %
    05.2013
    Matura z chemii zakres rozszerzony - wynik 87 %
    Doświadczenie
    01.2015 - aktualnie
    Lekcje
    Od 2015: biologia, muzyka Od 2020: chemia, angielski

    Ostatnie opinie


    wystawiono opinii: 41
    avatar
    Karol
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    26 listopada 2025

    Chemia z Panią Laurą super :)

    avatar
    BOLESŁAW
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    16 października 2025

    Serdecznie polecam Panią Laurę! :)

    avatar
    Emilia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    10 października 2025

    Przez 4 miesiące nauczyłam się wiecej niż przez cały rok w szkole. Pani Laura w prosty sposób tłumaczy trudne procesy, np. metabolizm. Robimy zadania z matur analizujemy każde zadanie. piszemy wspólnie pod klucz, poprawiamy wsztsko co brzmi nielogicznie aż będzie zgodne z kluczem. Zaczęłam klasę maturalną, mój strach jest już mniejszy.

    avatar
    justyna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    2 września 2025

    super korepetytorka i, świetna atmosfera podczas zajęć polecam z całego serca

    avatar
    Wojtek
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    27 sierpnia 2025

    Lekcje poprzez zadania maturalne, konkretne i bez lania wody. Widać, że Pani zna wymakania CKE i uczy tego, co rzeczywiście się przydaje.

    avatar
    Paweł
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    25 sierpnia 2025

    Bardzo polecam korepetycje z biologii rozszerzonej zarówno osobiście jak i online. Spotkania z Panią Laurą są merytoryczne, wiedza przekazywana jest przystępnie, skutecznie i w dobrej atmosferze.

    avatar
    Gaja
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    24 sierpnia 2025

    Z panią Laurą lekcje mam od około 2 lat i przygotowywujemy się do matury rozszerzonej z biologii. Jest to najbardziej wyrozumiała i cierpliwa korepetytorka jaką miałam. Wszystko wytłumaczy nawet 3 razy jeśli będzie taka potrzeba. Z całą pewnością mogę ją polecić, więc jeżeli ktoś się zastanawia czy to będzie dobry wybór to bez wątpienia się nie rozczaruje :)

    avatar
    Julia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    4 lipca 2025

    Z całego serca polecam korepetycje z języka angielskiego! Zajęcia prowadzone są w bardzo przystępny i motywujący sposób, każda lekcja jest dopasowana do moich potrzeb i poziomu. Widzę ogromne postępy w mówieniu i pisaniu. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna i bezstresowa, co sprawia, że nauka to czysta przyjemność. Dzięki tym korepetycjom poprawiłam swoje umiejętności językowe!

    avatar
    Marzena
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    28 czerwca 2025

    Pani Laura uczy moją córkę gry na pianinie. Córka bardzo lubi te lekcje i zawsze na nie czeka. Lubi oczywiście Panią Laurę i kotki. Córka szybko opanowała nuty i grę na dwie ręce. Jestem pod wrażeniem metody nauczania Pani Laury.

    avatar
    Tomasz
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    27 czerwca 2025

    Lekcje Pianina z Panią Laurą to czysta przyjemność ! Ktokolwiek się zastanawia, serdecznie polecam ;) Pani bardzo dobrze tłumaczy muzykę a zarazem udziela pomocnych wskazówek.

    avatar
    Marta
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    20 czerwca 2025

    Córka bardzo chętnie chodzi na lekcje. Lubi panią Laurę, pianino i kotki które słuchają jak gra. Pani Laura ma świetne podejście do dzieci i dobre efekty nauki gry na pianinie.
    Polecamy:

    avatar
    Basia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    17 czerwca 2025

    Zapisałam się na pianino w dorosłym wieku, nie będąc pewna czy to jeszcze ma sens. Umiem już zagrać proste melodie. Pani Laura wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje. Widać, że to jej pasja, wiem też, że komponuje i gra na różnych instrumentach. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera. Nauczyciel z powołania, i to z tego co wiem nie tylko muzyki, ale i przedmiotów ścisłych, ciekawe połączenie, polecam serdecznie.

    avatar
    Wiktor
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    22 maja 2025

    Polecam serdecznie panią Laurę! Dzięki jej cierpliwości i miłemu podejściu poprawiłem swoje oceny z chemii. Zawsze tłumaczy wszystko jasno i spokojnie, co bardzo pomaga w nauce.

    avatar
    Marcin
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    17 maja 2025

    Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do matury z biologii.

    Korepetycje polegały na rozwiązywaniu zadań z matur, pogrupowanych działami. Teorii uczyłem się sam w domu, ale gdy miałem z czymś problem to zawsze mogłem poprosić o wytłumaczenie. Trudne tematy były tłumaczone w prosty sposób ale bardzo szczegółowo.

    Do zadań podchodziłem ambitnie bo zależało mi na wysokim wyniku. Pani Laura bardzo dokładnie uczy jak sformułować zdania aby odpowiedź była zgodna z kluczem maturalnym, np aby nie brakło ważnych słów i aby całość brzmiała sensownie i logicznie, bo bardzo łatwo jest stracić punkty. Dopiero po przerobieniu działów gdy wszystko miałem uporządkowane ćwiczyliśmy same najnowsze arkusze czyli pomieszane tematy.

    Matura nie była łatwa ale myślę że poszło mi na tyle dobrze że mam szanse dostać się na lekarski. Czekam z niecierpliwością na wyniki z biologii i chemii.

    avatar
    Basia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    16 maja 2025

    Od trzech lat uczę się z Panią Laurą biologi i naprawdę bardzo dużo się nauczyłam. Wszystko dobrze rozumiem i o maturę myślę że nie muszę się martwić. Pani Laura jest cierpliwa i ma bardzo dobre podejście do uczniów. Serdecznie polecam.

    avatar
    Zuzanna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    14 maja 2025

    Pani Laura jest niezwykle cierpliwa, zawsze miła i wspierająca. Potrafi w jasny i zrozumiały sposób przekazywać więdzę, a przy tym motywuje do regularnej pracy i rozwijania pasji. Dostosowuje lekcje do tempa ucznia, jest empatyczna, profesjonalna i zaangażowana. Ma w sobie dokładnie to co powinien mieć dobry nauczyciel. Cieszę się, że trafiłam właśnie na nią.

    avatar
    Nikola
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    13 maja 2025

    Wspaniała korepetytorka❤️ Pani Laura nauczyła mnie pisania matury z biologii pod klucz oraz tłumaczy trudne zagadnienia w prosty sposób, aby jak najlepiej je zrozumieć :) Polecam☺️

    avatar
    Damian Gołębiowski
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    9 maja 2025

    Od kilku lat pobieram lekcje muzyki, a w szczególności śpiewu chorału gragoriańskiego, kształcenia słuchu oraz gry na pianinie i z pełną odpowiedzialnością polecam panią Laurę jako nauczyciela w tej materii.

    Kompetencja i zaangażowanie, uczciwość i pracowitość oraz elastyczność w organizacji czasu nauki, to cechy obecnie bardzo rzadkie, a jednak u pani Laury jest to znak firmowy!

    avatar
    Jarosław
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    30 maja 2023

    Pani Laura jest najlepszym nauczycielem we wszechświecie.
    1. Jest bardzo miła.
    2. Jest bardzo cierpliwa.
    3. Jest bardzo miła.
    4. Jest bardzo cierpliwa.
    5. Wie czego chce nauczyć i jak to zrobić.

    avatar
    Martyna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    17 maja 2023

    Po 4 latach lekcji biologii z panią Laurą mogę stwierdzić, że ma niesamowite podejście do ucznia, ogromną cierpliwość, a przede wszystkim świetnie tłumaczy nawet te najtrudniejsze zagadnienia w prosty sposób. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, co stwarza idealne warunki do nauki. Z całego serca polecam!!!

    avatar
    Ewa
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    5 maja 2023

    Z całego serca polecam lekcje z Panią Laurą.Uczyłam się gry na organach kościelnych. Wiedza przekazywana w przystępny sposób w przyjaznej atmosferze.Pani Laura wydobywa z ucznia to co najlepsze.

    avatar
    Marta
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    20 marca 2023

    Zajęcia z Panią Laurą to sama przyjemność. Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas rozwiązywania zadań, gdy pojawi się nie jasność, Pani Laura rzetelnie i skutecznie tłumaczy zagadnienie. Polecam.

    avatar
    Joanna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    28 grudnia 2022

    Świetne prowadzone korepetycje. Pani Laura wszystko tłumaczy nawet od podstaw, dodatkowo ma dużą cierpliwość do ucznia. Zachęca do nauki, a czas spędzony na korepetycjach to bardzo miło spędzony czas :))

    avatar
    Oliwia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    2 grudnia 2022

    Perfekcjonistka w każdym wymiarze. Nauka biologii z Panią Laura to sama przyjemność. Zna odpowiedź na każde moje pytanie. Umie zarazić pasją do biologii.

    avatar
    Edyta
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    25 sierpnia 2022

    Na lekcjach jest bardzo miła atmosfera, a poziom zajęć dopasowany jest do potrzeb ucznia. Każde problematyczne zagadnienie zostało mi dobrze i dokładnie wytłumaczone, dzięki korepetycją z panią Laurą otrzymałam zadowalający wynik z matury. Polecam!

    avatar
    Nikola
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    23 sierpnia 2022

    Pani Laura to nauczyciel pełen wiedzy, cierpliwości i zrozumienia. Lekcje prowadzone są w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, co pozwala na wykorzystanie korepetycji w 100%. Metoda nauki poprzez zadania, stosowana przez Panią Laurę, pomaga w odpowiednim użyciu zdobytej wiedzy w zadaniach, co pózniej skutkuje nie tylko większymi umiejętnościami, ale także lepszymi wynikami w szkole. :) Bardzo ją polecam. Najlepszy korepetytor na świecie!!

    avatar
    Szymon
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    7 lipca 2022

    Na lekcjach panuje bardzo przyjazna atmosfera, poziom jest dostosowywany pod ucznia a sama Pani Laura potrafi w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia. Możliwość prowadzenia lekcji online i stacjonarnie również jest dużym plusem. Pół roku spędzone na tych korepetycjach pozwoliło mi napisać maturę z biologii na całkiem przyzwoity wynik z którego jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu :)

    avatar
    Max
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    7 lipca 2022

    Wszystko oceniam bardzo fajnie. Laura to na pewno osoba z którą da się dogadać i ustalić dogodne terminy :). Lekcje online to był strzał w 10 to czego potrzebowałem. Poprawiłem wyniki z biologi z 68 do 77 w rok co uważam za sukces (a kto wie może więcej bo jadę na wgląd pracy). Na zajęciach robimy sobie zadanka w przyjemnej atmosferze i można nawiązać super relacje.

    avatar
    Gosia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    26 lipca 2021

    Panią Laurę odnalazłam przypadkiem i uważam, że był to naprawdę szczęśliwy traf :) Jeżeli zależy Ci na poprawieniu umiejętności konstruowania odpowiednich odpowiedzi do zadań maturalnych, które są podstawą do osiągnięcia zadowalającego wyniku z matury, Pani Laura stanie na wysokości zadania i z pewnością tak jak i mi doskonale w tym pomoże. Dodatkowo świetnie wytłumaczy problematyczne zagadnienia i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Co istotne jest to osoba bardzo miła, empatyczna przy której nie wstydzimy się popełniać błędów, zadawać łatwych z pozoru oczywistych pytań :) Z czystym sercem polecam!

    avatar
    Tomasz
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    21 maja 2021

    Bardzo miła atmosfera, doskonałe przygotowanie do matury oraz pomoc w układaniu odpowiedzi do pytania.

    avatar
    Krzysztof
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    14 października 2020

    Pani Lauro. Dziękuję za cenne uwagi z zakresu gry na organach. W przyszłości pozwolę sobie skorzystać z Pani wiedzy i doświadczenia.

    avatar
    Zuzanna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    11 września 2020

    Bardzo serdecznie polecam Panią Laurę. Lekcje prowadzone na wysokim poziomie zarówno z biologi jak i z pianina , bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach!

    avatar
    Wiktoria
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    18 czerwca 2020

    Pani Laura jest bardzo profesjonalną osobą, tłumaczy każde zagadnienie bardzo dokładnie, uczy logicznego myślenia pod klucz i uważnego czytania zagadnień. Jestem bardzo zadowolona z nauki do matury pod okiem Pani Laury i polecam wszystkim maturzystom!

    avatar
    Ola
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    17 czerwca 2020

    Świetne lekcje, nauka pod klucz, ale przede wszystkim pani Laura jest przemiła, zależy jej aby jak najlepiej nauczyć, zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy i bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia. Polecam cieplutko!! ❤️

    avatar
    Kasia
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    15 czerwca 2020

    Dzięki korepetycjom udało się zrozumieć działy zaliczane do "czarnej magii". Następnie nauka układania odpowiedzi pod klucz i uważnego czytania :) Polecam zajęcia przyszłym maturzystom!

    avatar
    Zuzanna
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    1 listopada 2019

    Bardzo dobrze wytłumaczone zadania pod klucz. Kiedy miałam problem z danym działem, przerabiałyśmy go dokładnie żebym wszystko rozumiała. Zajęcia miałam w formie on-line i byłam bardzo zadowolona z tej formy. Pani jest bardzo sympatyczna i zawsze stara się pomóc :)

    avatar
    Izabela
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
    11 października 2019

    Podzielę się moją opinią. Z myślą o dłuższej współpracy zdecydowałam się na lekcje online. Bez szału - włączony biologhelp i zrobiłam zadania z najstarszych matur gdzie nie było szczególnego nacisku na rozbudowanie zdań, generalnie były to zadania typu uzupełnij - po prostu równie dobrze mogłabym zrobić to sama więc straciłam czas i pieniądze. Nic z zadania domowego itd, podziękuję tej Pani.

    avatar
    Michał
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    7 października 2019

    Lekcje z Panią Laurą pomogły mi pisać pod klucz maturalny, dały mi lepszy obraz na nie do końca rozumiane wcześniej zagadnienia.
    Sposób prowadzenia zajęć był bardzo dobry, jednocześnie zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Po tych korepetycjach osiągnąłem swój cel maturalny.

    avatar
    Nikola
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    18 lipca 2019

    Bardzo polecam Panią Laurę :) Ma ogromną wiedzę biologiczną i co najważniejsze świetnie uczy klucza maturalnego. Dodatkowo Pani Laura podnosi na duchu, motywuje oraz jest przesympatyczną osobą, co sprawia, że nauka biologii przestaje być straszna :) Żałuje, że znalazłam ogłoszenie tak późno. Polecam każdemu z całego serca!

    avatar
    Ania
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    7 grudnia 2018

    Pani Laura sprawiła,że polubiła biologię jeszcze bardziej. Jest bardzo ciepłą , cierpliwą i kompetentną nauczycielką. Pomogła mi w rozwiązaniu mnóstwa arkuszy maturalnych, wytłumaczyła zawiłe mechanizmy i procesy biologiczne. To dzięki pomocy Pani Laury, mogła od razu po maturze dostać się na wymarzone studia- medycynę :)

    avatar
    Miriam
    gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
    18 czerwca 2017

    Korepetytorka konkretna i zaangażowana w to, co robi, zafascynowana muzyką, pracuje z pasją. Zajęcia w miłej atmosferze, wszystko tłumaczy dokładnie, krok po kroku, dzięki czemu uczy solidnie. Ma dużą wiedzę i umiejętności. Dodatkowo przesympatyczna osoba :) korzystałam i wręcz muszę polecić :)

    Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.