Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Lublin
Rzeszów
Przemyśl
Dęblin
Krosno

Opis ogłoszenia

inżynieria chemiczna i procesowa:
- przenoszenie pędu, mechanika płynów, hydraulika, klimatyzacja, wentylacja, pompy, sprężarki, wentylatory, filtracja, sedymentacja
- przenoszenie ciepła, procesy cieplne, wymienniki ciepła
- przenoszenie masy, procesy dyfuzyjne, wymienniki masy
- termodynamika chemiczna i procesowa
- reaktory chemiczne
- procesy mechaniczne w inżynierii chemicznej
- metody matematyczne w inżynierii chemciznej
- optymalizacja procesów chemicznych
- technologia chemiczna

studia wyższe - 70 zł (2 osoby po 50 zł, 3 osoby po 50 zł)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 czerwca 2023

Oszust jakich mało. Oszukał mnie z projektem na kwotę 2 tys zł.
nie wykonał zlecenia, nie pomogł, zero kontaktu. Zapewne skomentuje moją opinie i wymyśli głupoty.
UWAŻAJCIE!!!

Krzysztof

Wszystko przesłane w terminie, w jednym mailu, z dużym załącznikiem, więc zapewne wiadomość została odrzucona z powodu zbyt dużego załącznika jak na dany adres mailowy, albo odrzucona jako spam, skutecznie - czyli bez przenoszenia do folderu "spam".

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 stycznia 2023

UWAGA! Oszust. Za pomoc przy sprawozdaniu zażyczył sobie 300zł z góry i na tym skończył się kontakt. Oczywiście, sprawa zgłoszona na policji.

Krzysztof

Wysłane w terminie, w jednym mailu. Jak to bywa w takich sytuacjach: wiadomość odrzucona z powodu zbyt dużego załącznika jak na dany adres mailowy, albo odrzucona jako spam, skutecznie - czyli bez przenoszenia do folderu "spam". Sam tego doświadczam, ze pewne wiadomości, zwłaszcza z załącznikami, nie docierają do mnie albo lądują w folderze "spam".

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 lipca 2022

Człowiek problematyczny, prosiłem o pomoc przy egzaminie, około 10 min przed końcem wysłał przekształcone wzory, bez danych. Nie polecam.

Krzysztof

Autor komentarza to człowiek nieporadny, nieudolny i niesłowny, nie rozumie lub ignoruje to co się do niego mówi i pisze, nie robi tego o czym zapewniał, że zrobi. Kompletny dyletant, nie rozumie równań jakie otrzymał, nawet tych na poziomie klasy 8-ej szkoły podstawowej.
Do konsultacji pod wieloma względami nie był przygotowany i sam wygenerował kłopoty, o których skutki ma pretensje np. do mnie :)

Polecam lekturę każdemu, kto planuje ten sposób konsultacji. Każde zaniedbanie ze strony zgłaszającego się po takie konsultacje mogą powodować kłopoty, których przyczyną jest właśnie takie podejście jak podejście autora opinii. Teraz każdy może poznać szczegóły. Do autora komentarza te szczegóły nie dotarły. TO ON BYL AUTOREM ZDJĘĆ, TO ON NIE DOSŁAŁ TREŚCI ZADAŃ Z KOMPLETEM DANYCH I ODPOWIEDNIO DOBRZE CZYTELNYM TEKSTEM. W zasadzie przez całe 60 minut konsultacji mogłem powtarzać prośbę o przesłanie (wreszcie) treści zadań, która BĘDZIE CZYTELNA i nic nie robić, zamiast słać potrzebne równania do zadań, zwłaszcza że kolejne zdjęcia wnosiły nic.

1) Tłumaczyłem mu, że ma mi wysłać jeszcze 2 adresy mailowe na różnych portalach internetowych, tłumaczyłem dlaczego i jakie to jest ważne, zapewniał że to zrobi ale nigdy dwu zapasowych adresów mailowych nie otrzymałem. Przerosło to możliwości intelektualne tego studenta.

2) Konsultacje zaczęły się o 14:00, treść zadań otrzymałem dopiero o 14:17 (wykonane zostały dopiero między 14:10 a 14:11), zamiast o 14:07 (najpóźniej).

3) Treść zadań mieściła się na dwu zdjęciach, ale otrzymałem aż 4 zdjęcia, każde trzeba było otworzyć i przeglądać (zadania nie miały numerów) a były to powtórzone dwa zdjęcia (otrzymałem po dwa takie same zdjęcia), z istotnymi danymi NIECZYTELNYMI (taka jakość zdjęć). Dwa dodatkowe zdjęcia NICZEGO NIE WNOSIŁY, były tak samo źle czytelne (zdjęcia były wykonane niestarannie, bez pomyślunku, górna część kartki z rozmazanym tekstem, rozmytym).
W sumie zamiast 2 zdjęć otrzymałem aż 10, każde trzeba było otworzyć, podjąć próbę odczytania bez pewności czy są to zdjęcia zadań 1, 2, 3 czy kolejnych (bo zadania nie miały numerów).

4) W zadaniu nie tylko dane w treści zadania były NIECZYTELNE na przesłanych mi zdjęciach, ale brakowało części danych (ciepło właściwe lodu, ciepło skraplania pary wodnej) danych, dane brakujące miały być wzięte z tablic, ale jakim cudem? Tych tablic nigdy nie otrzymałem w czasie konsultacji ani przed nimi. A przecież piszący komentarz musiał wiedzieć z jakich tablic wolno mu było korzystać. Uprzedziłem przed godz. 14-tą w wiadomości mailowej, że nie otrzymałem żadnych wykresów ani tablic, a mowa o nich w treści zadań przesłanych mi wcześniej, rzekomo z wcześniejszych egzaminów.
W zadaniu 2 brakowało kompletu danych: podane były tyko grubości warstw ścian i temperatury na skrajnych powierzchniach, brakowało wartości współczynników przewodzenia ciepła (drewno, cegła, tynk) i powierzchni wymiany ciepła.

5) Kolejne zdjęcia treści zadań dotarły do mnie dopiero o 14:26, zaledwie 30 minut przed końcem konsultacji (w czasie gdy byłem zajęty rozwiązywaniem zadań w oparciu o przesłane o 14:17 zadania - zdjęcia zrobiono o 14:10...14:11). Też były nieczytelne, tak samo niestarannie zrobione, jeśli idzie o górę kartki fotografowanej.

6) Piszący komentarz był nieprzygotowany zupełnie z zakresu wiedzy objętej konsultacjami, nie rozumiał co otrzymał (nadal nie rozumie), nie rozumiał (i nadal nie rozumie) równań bilansu cieplnego na poziomie szkoły podstawowej (zadanie 1 - podgrzewanie bryłki lodu poprzez dostarczanie ciepła grzałką elektryczną). Wystarczyło wstawić dane, które on widział wyraźnie a nie potrafił mi ich dostarczyć. W zad. 1 ważne było znać pewne dane (moc grzałki i czas grzania), bo od nich zależało jaki przypadek ogrzewania lodu będzie miał miejsce (czy całą masę lodu uda się ogrzać do temperatury topnienia, czy cała masa lodu stopi się jeśli energii elektrycznej starczy na podgrzanie lodu do temperatury topnienia...).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.