Student4Student (Teka)

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce
Szczecin
Bydgoszcz
Rzeszów
Olsztyn
Toruń
Katowice
Zielona Góra
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W tym miejscu znalazłeś/aś rozwiązanie na swoje problemy z chemią/biologią/matematyką/ fizyką:)!

Nazywam się Krzysztof Łata 
- jestem studentem medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
-twórcą grupy Student4Student, którą tworzą najlepsi korepetytorzy w tym kraju ! Jesteśmy po to, by Twoje marzenia zostały zrealizowane .

Od dziś każdy twój plan dotyczący kariery naukowej i zawodowej stanie się rzeczywistym, jasno określonym celem, po który przy odrobinie własnego wysiłku i wsparciu naszej doświadczonej kadry) wreszcie sięgniesz zdecydowanie i osiągniesz sukces

- * Potrzebujesz wsparcia w zdobywaniu wiedzy poprzez jasno wyznaczony harmonogram idealnie dopasowany do Ciebie? *
- * Brakuje Ci motywacji do nauki, bywasz zrezygnowany/a z powodu wielu porażek poniesionych na drodze edukacji? *
- * Rezygnujesz z marzeń, bo twierdzisz, że to nie dla Ciebie? Albo inni sugerują Ci ,że nie podołasz swoim planom? *

Każdy z nas zaczynał od tego samego poziomu, jednak jesteśmy świadomi, że czynniki życiowe ( problemy rodzinne, choroby) zmieniają często bieg zdarzeń oraz decyzje. Naszej działalności przewodzi myśl:
,, Świat sprzyja wytrwałym w dążeniu do celu, dlatego od dziś możesz być kim tylko zechcesz"!

Zadzwoń do nas lub napisz
Uwierz, że nadszedł czas, by rozwiać wszelkie wątpliwości i zaryzykować!
NIE BÓJ SIĘ POSTAWIĆ NA MARZENIA, NA SIEBIE!

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZGŁOSZENIU SIĘ DO NAS:

  • W trakcie pierwszej rozmowy będziemy chcieli szczerze porozmawiać o twojej drodze edukacji a także wymarzonych celach. Możesz być pewien, że twoja sytuacja będzie przeanalizowana skrupulatnie i otrzymasz od nas profesjonalne rady totalnie za DARMO ( nie musisz skorzystać z naszej oferty).
  • Dobrania indywidualnego toku nauczania wraz z zalecanymi materiałami dydaktycznymi( książki, skrypty,zbiory zadań, autorskie bazy zadań)
  • Najlepszego korepetytora odpowiadającego TWOIM WYMAGANIOM (dojazd/brak dojazdu/zajęcia stacjonarne/Skype/inne formy).

Korzystny system płatności, który wynagradza Cię za Twoją własną pracę i systematyczność! OTRZYMUJ DARMOWE ZAJĘCIA ZA SYSTEMATYCZNOŚĆ!- nowość** Wsparcie motywacyjne, konsultacje dotyczące obrania odpowiedniej drogi edukacyjnej na przyszłość - *W CENIE!

DOŚWIADCZENIE I PRACA:
-Doświadczenie nabywamy 24 h na dobe wciąż pracując z uczniami w różnym wieku ( 10-40 lat) od kilku lat. Każdy uczeń do tej pory był analizowany indywidualnie.
-Co roku wprowadzamy ulepszone schematy działań , wszystko po to, by osiąganie sukcesu stało się ŁATWIEJSZE.
-Studenci medycyny, stomatologii , kierunków technicznych z 16 MIAST W POLSCE opracowywują wraz z egzaminatorami materiały dydaktyczne, z których korzystają nasi uczniowie.
-Rekrutacja do naszej kadry odbywa się wieloetapowo i wnikliwie co pozwala nam wyselekcjonować najlepszych, tylko po to BYŚ MIAŁ/A PEWNOŚĆ, ŻE POWIERZASZ SWÓJ LOS W DOBRE RĘCE!

Zapraszamy Cię do skorzystania z korepetycji/Kursu, które zapewniam ,że pozwolą ci:
- osiągnąć sukces na maturze
- dostać się na wymarzone studia
- nadrobić zaległości w szkole z nawiązką:).

UWAGA! NIE MUSISZ UFAĆ NAM NA SŁOWO- ZAUFAJ NASZYM OPINIOM. Pomogliśmy już wielu osobom ( część z nich pokusiła się o komentarze, które możesz przeczytać pod ogłoszeniem).

Chętnie podzielimy się tą niezbędną wiedzą z uczniami przygotowującymi się do matury lub potrzebującym pomocy w uciążliwym przedmiocie szkolnym. Studenci są wnikliwie selekcjonowani, by pomagali Tobie tylko najlepsi!

Naszym priorytetem jest pomoc w przedmiotach, które mają największe znaczenie w rekrutacji na wszelakie kierunki studiów, min:

  • biologia,
  • chemia,
  • matematyka,
  • fizyka,
  • angielski( o inne przedmioty proszę pytać:)).
    Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu pod numerem :

- 691 661 806 .
Odpowiadam również na smsy i maile.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Student4Student (Teka)
wszystkie miasta
. .
NIP: 9482179774

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Polecam grupę S4S! Brałam korepetycje z dwóch przedmiotów (fizyka i matematyka) - lekcje były na wysokim poziomie. Indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia. Bardzo szybko zauważyłam efekty współpracy. Naprawdę warto! :)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Bardzo chciałam podziękować Pani Martynie za przygotowanie mnie do matury z biologii rozszerzonej. Pani Martyna jest jedną z najlepszych korepetytorek w Olsztynie. Pełen profesjonalizm i rzetelnie prowadzone zajęcia :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Polecam tych korepetytorow :D początkowo miałam korepetycje z matematyki podstawowej ale spodobała mi się forma zajęć i zaczęłam uczęszczać na język angielski do matury. Zajęcia odbywały się on-line bardzo dobrze prowadzone i wygodne są :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Polecam korepetycje z Panem Patrykiem z Krakowa. Posiada on szeroką wiedze chemiczną i w prostu sposób potrafi ją przekazać, zawsze odpowiada na wszelkie pytania i tłumaczy każdą wątpliwość.
Korepetycje w formie online prowadzone są przez niego na najwyższym poziomie, a na lekcji panuje przyjazna atmosfera.
Dzięki zajęciom udało mi się uzyskać 92% z matury rozszerzonej.
Bardzo polecam!

avatar
Mabell
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam bardzo zajęcia chemii z Łukaszem Sęczykiem. Dużo zadań i praktyki, pomagające notatki, wiedza przekazana z humorem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Zdecydowanie polecam Tomka z Krakowa, dzięki któremu chemia przestała być dla mnie męczącym ciągiem reguł do zapamiętania, a okazała się ciekawą i logiczną dziedziną. Z takim korepetytorem matura mi nie straszna!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Naprawdę fachowe przygotowanie do matury. Profesjonalnie prowadzone zajęcia. Zauważyłam znaczne postępy. Konkretna i systematyczna praca podczas korepetycji daje naprawdę świetny efekt. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Student4Student to strzał w 10! Doświadczeni i wyrozumiali korepetytorzy to jest to czego oczekiwałam. Konkretny plan działania uzgodniony już na początku rozmowy, świetna organizacja i zaangażowanie pozwoliły mi osiągnąć zamierzone wyniki! Dziękuję! I Gorąco polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Korepetytorzy z dużą wiedzą, którą w ciekawy sposób przekazują. Bardzo przydatni w przygotowaniu do matury. Polecam!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolony. Wyrozumiali, doświadczeni korepetytorzy. W pełni usatysfakcjonowany z wyniku z matury rozszerzonej (90% biologia, 87% chemia)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

S4S to po pierwsze godni zaufania ludzie. Mało kto ma tyle cierpliwości do człowieka :-) Po drugie to poziom nauczania jest na tak wysokim poziomie że nie jeden nauczyciel wymięka. A po trzecie w takiej cenie? Aż sie prosi żeby sie uczyć :-D Ze szczerego serca polecam przygotują do maturki i nie tylko ;-)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Student4Student to grupa zdolnych oraz niesamowicie zaangażowanych osób. Korepetycje z nimi to czysta przyjemność prowadząca do sukcesu na egzaminie maturalnym.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Student4Student to grupa zdolnych, sumiennych, pełnych zaangażowania i pasji młodych ludzi. Ich pomoc pomogła mi i wielu innym osobom, którym zależy na osiągnięciu wysokich wyników maturalnych. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze. Gorąco polecam.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Grupa S4S jest najlepsza. Ludzie nie ma co wydawać kasę na korki u profesorow, którzy zdawali archaiczne egzaminy wstępne a nie szalone matury!!!! Godni zaufania i zaangażowania. Chemia była dla mnie zagadką do czasu kiedy napisałam się do S4S . Zachęcam gorąco

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Student4Student to ludzie z profesjonalnym podejściem do tematu, efektywne zajęcia i efektownie zdana matura! Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.