KOREPSTUDENT- NAUKA POD KLUCZ

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce
Szczecin
Bydgoszcz
Rzeszów
Olsztyn
Toruń
Katowice
Zielona Góra
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj! Mam na imię Krzysztof i jestem:

lekarzem medycyny  po ukończonym Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
- pasjonatem nauki , szybkich metod nauczania 
- Zwiększanie możliwości naszych uczniów to moja specjalność :)
twórcą grupy Student4Student  ! Jesteśmy po to, by Twoje marzenia zostały spełnione!
#STUDENT4STUDEN T to :

 • Doświadczona kadra złożona z wybranych, najlepszych korepetytorów w Polsce (wykładowcy, egzaminatorzy, najlepsi studenci medycyny i kierunków pokrewnych).
 • 24 godzinna opieka koordynatorów (opiekunów) , którzy będą czuwali nad Twoimi postępami i jakością współpracy z korepetytorem!AUTORSKIE i zindywidualizowane programy nauczania ,,szyte na miarę dla każdego ucznia :)
 • 15 lat doświadczenia
 • Tysiące zadowolonych uczniów
 • Termin oraz miejsce zajęć dopasowany do potrzeb ucznia
 • Zajęcia indywidualne lub w grupach
 • Możliwość wyboru korepetytorów !
 1. Jaką pomoc od nas uzyskasz :  
  Od dziś każdy twój plan dotyczący kariery naukowej i zawodowej stanie się rzeczywistym, jasno określonym celem, po który przy odrobinie własnego wysiłku i wsparciu naszej doświadczonej kadry, wreszcie sięgniesz zdecydowanie i osiągniesz sukces  
  1. Potrzebujesz wsparcia w zdobywaniu wiedzy poprzez jasno wyznaczony harmonogram idealnie dopasowany do Ciebie? -------  Twój korepetytor już czeka, aby Ci go przedstawić.      
    2. Brakuje Ci motywacji do nauki, bywasz zrezygnowany/a z powodu wielu porażek poniesionych na drodze edukacji? -------  Możesz liczyć na darmowe wsparcie wykwalifikowanych koordynatorów, których celem jest ciągłe wspieranie Cię w dążeniu do obranego celu!    
  3. Rezygnujesz z marzeń, bo twierdzisz, że to nie dla Ciebie? Albo inni sugerują Ci, że nie podołasz swoim planom? --------  Pozwól nam zaskoczyć Ciebie oraz innych Twoimi umiejętnościami!

Każdy z nas zaczynał od tego samego poziomu, jednak jesteśmy świadomi, że czynniki życiowe  zmieniają często bieg zdarzeń oraz decyzje. Naszej działalności przewodzi myśl: ,,Świat sprzyja wytrwałym w dążeniu do celu, dlatego od dziś możesz być kim tylko zechcesz!                                                     
                      Zadzwoń do nas lub napisz                                                             
         Uwierz, że nadszedł czas, by zaryzykować!

#CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZGŁOSZENIU SIĘ DO NAS:

W trakcie pierwszej rozmowy będziemy chcieli porozmawiać o twojej drodze edukacji, a także wymarzonych celach. Możesz być pewien, że twoja sytuacja będzie przeanalizowana skrupulatnie i otrzymasz od nas profesjonalne rady totalnie za DARMO (nie musisz skorzystać z naszej oferty).Dobrania indywidualnego toku nauczania wraz z zalecanymi materiałami dydaktycznymi (książki, skrypty, zbiory zadań, autorskie bazy zadań).Najlepszego korepetytora odpowiadającego TWOIM WYMAGANIOM (dojazd/brak dojazdu/zajęcia stacjonarne/Skype/inne formy).
Za mało? ….A do tego :) :
Korzystny system płatności, który wynagradza Cię za Twoją własną pracę i systematyczność!     OTRZYMUJ DARMOWE ZAJĘCIA ZA SYSTEMATYCZNOŚĆ ! 
Wsparcie motywacyjne, konsultacje dotyczące obrania odpowiedniej drogi edukacyjnej na przyszłość - W CENIE!

#NASZE DOŚWIADCZENIE I PRACA:
- Doświadczenie nabywamy 24 h na dobę wciąż pracując z uczniami w różnym wieku (w wieku od 5 do 40 lat). 
- Po każdym sezonie prowadzimy badania analityczne, dzięki którym uzyskujemy informacje, które modele naszego nauczania przynoszą najlepsze efekty. Oczekujesz wyników powyżej 85/90% na maturze ? Takie wyniki to nasza specjalność.  
- Co roku wprowadzamy ulepszone schematy działań, wszystko po to, by osiąganie sukcesu stało się dla uczniów   ŁATWIEJSZE .
- Rekrutacja do naszej kadry odbywa się wieloetapowo i wnikliwie co pozwala nam wyselekcjonować najlepszych, tylko po to BYŚ MIAŁ/A PEWNOŚĆ, ŻE POWIERZASZ SWÓJ LOS W DOBRE RĘCE !  

# ZAKRES NASZYCH DZIAŁAŃ :
Zapraszamy Cię do skorzystania z korepetycji/Kursu, które zapewniam, że pozwolą Ci:
osiągnąć sukces na maturze dostać się na wymarzone studia
- nadrobić zaległości w szkole z nawiązką:). 

Dodatkowo prowadzimy wiele badań, piszemy prace naukowe, a także leczymy ludzi :)  UWAGA! NIE MUSISZ UFAĆ NAM NA SŁOWO- ZAUFAJ NASZYM OPINIOM. Pomogliśmy już wielu osobom (część z nich pokusiła się o komentarze, które możesz przeczytać pod ogłoszeniem).

[*Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu pod numerem:        *]                               
   - 691 661 806 .            Odpowiadam również na smsy i maile.

UWAGA - ze względu na dużą ilość zgłoszeń w postaci telefonów oraz sms-ów prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość!                   
Jeżeli nie dodzwoniłeś/aś się - wysylij nam SMS!
Proszę pamiętać, że podczas Twojej próby kontaktu mogą odbywać się zajęcia! Postaramy odezwać się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe!Wystawiamy Faktury oraz dowody wpłaty KP! Jesteśmy legalnie działającymi korepetytorami!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

KOREPSTUDENT- NAUKA POD KLUCZ
Senatorska 9
.26-600 .Radom
NIP: 9481456852

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Polecam grupę S4S! Brałam korepetycje z dwóch przedmiotów (fizyka i matematyka) - lekcje były na wysokim poziomie. Indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia. Bardzo szybko zauważyłam efekty współpracy. Naprawdę warto! :)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Bardzo chciałam podziękować Pani Martynie za przygotowanie mnie do matury z biologii rozszerzonej. Pani Martyna jest jedną z najlepszych korepetytorek w Olsztynie. Pełen profesjonalizm i rzetelnie prowadzone zajęcia :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Polecam tych korepetytorow :D początkowo miałam korepetycje z matematyki podstawowej ale spodobała mi się forma zajęć i zaczęłam uczęszczać na język angielski do matury. Zajęcia odbywały się on-line bardzo dobrze prowadzone i wygodne są :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Polecam korepetycje z Panem Patrykiem z Krakowa. Posiada on szeroką wiedze chemiczną i w prostu sposób potrafi ją przekazać, zawsze odpowiada na wszelkie pytania i tłumaczy każdą wątpliwość.
Korepetycje w formie online prowadzone są przez niego na najwyższym poziomie, a na lekcji panuje przyjazna atmosfera.
Dzięki zajęciom udało mi się uzyskać 92% z matury rozszerzonej.
Bardzo polecam!

avatar
Mabell
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam bardzo zajęcia chemii z Łukaszem Sęczykiem. Dużo zadań i praktyki, pomagające notatki, wiedza przekazana z humorem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Zdecydowanie polecam Tomka z Krakowa, dzięki któremu chemia przestała być dla mnie męczącym ciągiem reguł do zapamiętania, a okazała się ciekawą i logiczną dziedziną. Z takim korepetytorem matura mi nie straszna!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Naprawdę fachowe przygotowanie do matury. Profesjonalnie prowadzone zajęcia. Zauważyłam znaczne postępy. Konkretna i systematyczna praca podczas korepetycji daje naprawdę świetny efekt. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Student4Student to strzał w 10! Doświadczeni i wyrozumiali korepetytorzy to jest to czego oczekiwałam. Konkretny plan działania uzgodniony już na początku rozmowy, świetna organizacja i zaangażowanie pozwoliły mi osiągnąć zamierzone wyniki! Dziękuję! I Gorąco polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Korepetytorzy z dużą wiedzą, którą w ciekawy sposób przekazują. Bardzo przydatni w przygotowaniu do matury. Polecam!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolony. Wyrozumiali, doświadczeni korepetytorzy. W pełni usatysfakcjonowany z wyniku z matury rozszerzonej (90% biologia, 87% chemia)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

S4S to po pierwsze godni zaufania ludzie. Mało kto ma tyle cierpliwości do człowieka :-) Po drugie to poziom nauczania jest na tak wysokim poziomie że nie jeden nauczyciel wymięka. A po trzecie w takiej cenie? Aż sie prosi żeby sie uczyć :-D Ze szczerego serca polecam przygotują do maturki i nie tylko ;-)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Student4Student to grupa zdolnych oraz niesamowicie zaangażowanych osób. Korepetycje z nimi to czysta przyjemność prowadząca do sukcesu na egzaminie maturalnym.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Student4Student to grupa zdolnych, sumiennych, pełnych zaangażowania i pasji młodych ludzi. Ich pomoc pomogła mi i wielu innym osobom, którym zależy na osiągnięciu wysokich wyników maturalnych. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze. Gorąco polecam.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Grupa S4S jest najlepsza. Ludzie nie ma co wydawać kasę na korki u profesorow, którzy zdawali archaiczne egzaminy wstępne a nie szalone matury!!!! Godni zaufania i zaangażowania. Chemia była dla mnie zagadką do czasu kiedy napisałam się do S4S . Zachęcam gorąco

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Student4Student to ludzie z profesjonalnym podejściem do tematu, efektywne zajęcia i efektownie zdana matura! Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.