Wojciech Kowalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Olkusz
Chrzanów
Kraków
Sosnowiec
Katowice
Jaworzno
Wieliczka
Tarnów

Wojciech Kowalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/514 opinii
Dla użytkownika Wojciech Kowalski

O mnie

Dzień Dobry! Nauczyciel pełen wigoru udzieli korepetycji, przygotuje do matury, a także sprawi, że historia to nie tylko wkuwanie dat i faktów ;)Parę słów o mnie:• Nauczanie to od kilku lat moja pasja. Uwielbiam pomagać młodym ludziom w ich dążeniu do celu. Pracę z każdym uczniem traktuję, jako prawdziwe wyzwanie.

• Gwarantuję zaangażowanie, a także niezwykle pozytywną atmosferę. Przede wszystkim uwielbiam rozmawiać – uważam, że dyskusja to najlepszy sposób na przeprowadzenie zajęć. Monotonny wykład w jednym tonie? To zdecydowanie nie u mnie! :)

• Jestem jednak otwarty na różne prośby ze strony ucznia, potrafię dostosować metody dydaktyczne w zależności od predyspozycji i potrzeb.

• Oferuję solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego z historii. Mam świadomość, że jest to poważne wyzwanie, lecz wiem, jak mu podołać - sam swoją maturę zdałem 10 lat temu z wynikiem 96%. Potrafię zarówno dobrać metody pod test, jak i wypracowanie maturalne, znam odpowiednie sztuczki. Wiem, na co zwracać uwagę, a także jak tworzyć wyczerpujące i skuteczne wypowiedzi.

• Ale przecież nie samą historią żyje człowiek :) Jestem również osobą, która chętnie porozmawia na wszelkie tematy w ramach chwili oddechu. W wolnych chwilach mam też inne pasje i jestem otwarty na różne tematy.

• Nie boję się nowych wyzwań, prowadzę nawet swój kanał na Youtube, na którym tłumaczę uczniom ze szkoły podstawowej i nie tylko swoje lekcje. Próbkę mojej twórczości można zobaczyć w powyższym materiale.

• Jestem również społecznikiem i wolontariuszem. Współpracuje ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, Instytutem Pamięci Narodowej, Klubem Historycznym im. AK i Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej.Chętnie udzielę również korepetycji z Wosu, który uważam za równie fascynujący przedmiot. Niestraszne mi dyskusje na temat tego, co nas otacza dookoła. Zapraszam!Cena powyższa obejmuje 60 minut, lecz jestem również skłonny udzielić korepetycji przez pełne 120 minut w tygodniu. Wówczas cena do negocjacji :)Nr kontaktowy: 663612532

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2017
Uniwersytet Jagielloński
Nauczyciel kontraktowy
Historia i Wos ze specjalizacją nauczycielską
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa i Technikum
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Witeradowie
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa i Technikum
09.2019 - aktualnie
Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Zajęcia z Panem Wojtkiem nie dość, że nauczyły mnie regularnej nauki historii, tak pomogły z odnalezieniem pasji właśnie w tym przedmiocie. Forma przeprowadzania korków, dla mnie, jako słuchowca, były najlepszą formą powtórki przerobionego materiału, ale też nawiązania ciekawych dyskusji historycznych, które poszerzyły mi horyzonty. Otrzymywane materiały z pewnością pomagały mi w nauce a zaangażowanie Pana Wojtka podtrzymywało moje chęci nawet w cięższych momentach.

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Czas spędzony na przygotowaniach do egzaminu maturalnego z Panem Wojtkiem odegrał lwią część w wyniku, który udało mi się osiągnąć.
Swoją pracę z Panem Wojtkiem rozpocząłem na 10 miesięcy przed maturą
z historii. Dzięki ogromnej ilości zaangażowania ze strony Pana Wojtka i otwartości na pomoc uczniowi oraz na współpracę udało mi się notować regularny progres.
Poza zaangażowaniem Pan Wojtek emanuje profesjonalizmem i wiedzą we wszelkich tematach. Obopólna współpraca jest możliwa przede wszystkim dzięki świetnemu podejściu Pana Wojtka do ucznia i Jego bardzo sympatycznej osobowości.
Szczerze mówiąc, jeśli miałbym wybierać nauczyciela ponownie - bez wahania zdecydowałbym się na Pana Wojtka. Serdecznie, z całego serca polecam ów korepetytora, gwarantuję, iż nie będziecie żałować swojego wyboru.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2022

Lekcje z Panem Wojtkiem to była sama przyjemność i idealne przygotowanie do matury. Dzięki nim ponownie odnalazłam zainteresowanie do historii, które zatraciło się podczas zajęć w szkole. W czasie przygotowań do matury uzyskałam liczne dodatkowe materiały, arkusze, zadania oraz wsparcie i motywacyjne słowa od Pana Wojtka. Dzięki temu mogłam podejść do egzaminu ze spokojną głową, gdyż wiedziałam, że zostałam dobrze przygotowana. Serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Myślę, że nie można trafić lepiej! Prawdziwy nauczyciel z pasją, z powołania! Córka po powrocie do polskiego systemu edukacji przestała lubić historię. Program w polskim liceum jest przeładowany, a przede wszystkim wyładowany datami i wymaga dużo nauki na pamięć zamiast rozumienia, analizowania , szukania powiązań między wydarzeniami i zwykłego cieszenia się z eksploracji różnych tematów.

Dzięki Panu Wojtkowi córka na nowo odnalazła radość z nauki tego przedmiotu! Chociaż zgłosiłyśmy się po ratunek na ostatnią chwilę przed egzaminami i w poczuciu przytłoczenia ilością materiału do opanowania, Pan Wojtek stanął na wysokości zadania- zrozumieć i powiązać różne wydarzenia, odpowiadał cierpliwie na wszelkie wątpliwości i zaciekawił ją historią Polski. Co ważne zaczął od ustalenia, na czym powinna się skupić. A efekt przekroczył nasze ambicje i oczekiwania, ponieważ córka zdała na 6!

Gdyby tylko takich nauczycieli było więcej....:)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Świetny nauczyciel! Na zajęciach merytoryka zawsze współgra z dobrą atmosferą i energią do nauki. Jako tegoroczna maturzystka bardzo polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2022

Patryk bardzo zadowolony z zajęć z Panem Wojtkiem. Materiał opanował bardzo dobrze, co zaowocowało na sprawdzianie:) Dziękujemy i polecamy Pana Wojtka :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

Uwielbiam historię, ale podczas nauki w liceum miewałam z nią bardzo różne relacje. Zdecydowałam się na korepetycje z Panem Wojtkiem i była to jedna z najlepszych decyzji, jakie mogłam podjąć. Przygotowania do matury przebiegały w świetnej atmosferze, a lekcje nie polegały na nudnym wkuwaniu materiału, z którym kojarzy się często nauka tego przedmiotu. Na zajęciach przekazywane mi były różne ciekawostki, odbywały się ciekawe dyskusje, Pan Wojtek udostępniał mi bardzo dużo dodatkowych materiałów, na każde korepetycje przychodził bardzo dobrze przygotowany. Bez trudu mogłam również przekładać lekcje i zawsze mogłam liczyć na zrozumienie. Oczywiście takie przygotowania pozwoliły mi uzyskać wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia, co nie należało do łatwych zadań. Z tego powodu z całego serca polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Na zdawanie historii zdecydowałem się w lutym, więc miałem tylko 3 miesiące na przygotowanie się do matury. W tym czasie z panem Wojtkiem przerobiliśmy wszystkie części podręcznika oraz rozwiązaliśmy mnóstwo zadań maturalnych . Oprócz stricte historycznej wiedzy otrzymałem także wiele porad dotyczących tego, jak należy pisać wypracowania ( ich obawiałem się najbardziej). Muszę też wspomnieć o dużej elastyczności w kwestiach terminów korepetycji, nie było problemu, żeby zajęcia dobywały się w weekend. Ostatecznie maturę napisałem na 80% , co pozwoliło mi dostać się na wybrane studia.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Przepraszam. Oczywiście że ta jedna gwiazdka to pomyłka. Każdemu polecam tak kompetentnego korepetytora

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Jestem ogromnie wdzięczna za prowadzone z pasją zajęcia, za zaraźliwy entuzjazm.Podziwiam nauczyciela za ogrom posiadanej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią. Bardzo polecam:)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Bardzo dobry nauczyciel sumienny.Posiada łatwość przekazywania wiedzy historycznej oraz umie przekazać ja młodzieży

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 maja 2021

Świetny I kompetentny korepetytor. Serdecznie polecam

Wojciech Kowalski

Dziękuję serdecznie za współpracę i życzliwą opinię, mam nadzieję, że te gwiazdki tylko przez pomyłkę :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Świetny nauczyciel. Bardzo dobrze tłumaczy i pomaga w nauce.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Świetny korepetytor, dobrze i zrozumiałe tłumaczy. Dzieki lekcjom udało mi się zrozumiec materiał i zdać egzaminy, serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.