Wojciech Kowalski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Olkusz
Chrzanów
Kraków
Sosnowiec
Katowice
Jaworzno
Wieliczka
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Historia30 - 50 / 60 min

Wojciech Kowalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/58 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry!

Nauczyciel pełen wigoru udzieli korepetycji, przygotuje do matury, a także sprawi, że historia to nie tylko wkuwanie dat i faktów ;)

Parę słów o mnie:

  • Nauczanie to od kilku lat moja pasja . Uwielbiam pomagać młodym ludziom w ich dążeniu do celu. Pracę z każdym uczniem traktuję, jako prawdziwe wyzwanie.
  • Gwarantuję zaangażowanie , a także niezwykle pozytywną atmosferę . Przede wszystkim uwielbiam rozmawiać – uważam, że dyskusja to najlepszy sposób na przeprowadzenie zajęć. Monotonny wykład w jednym tonie? To zdecydowanie nie u mnie! :)
  • Jestem jednak otwarty na różne prośby ze strony ucznia , potrafię dostosować metody dydaktyczne w zależności od predyspozycji i potrzeb.
  • Oferuję solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego z historii. Mam świadomość, że jest to poważne wyzwanie, lecz wiem, jak mu podołać - sam swoją maturę zdałem 10 lat temu z wynikiem 96%. Potrafię zarówno dobrać metody pod test, jak i wypracowanie maturalne, znam odpowiednie sztuczki. Wiem, na co zwracać uwagę, a także jak tworzyć wyczerpujące i skuteczne wypowiedzi.
  • Ale przecież nie samą historią żyje człowiek :) Jestem również osobą, która chętnie porozmawia na wszelkie tematy w ramach chwili oddechu . W wolnych chwilach mam też inne pasje i jestem otwarty na różne tematy.
  • Nie boję się nowych wyzwań , prowadzę nawet swój kanał na Youtube, na którym tłumaczę uczniom ze szkoły podstawowej i nie tylko swoje lekcje. Próbkę mojej twórczości można zobaczyć w powyższym materiale.
  • Jestem również społecznikiem i wolontariuszem. Współpracuje ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, Instytutem Pamięci Narodowej, Klubem Historycznym im. AK i Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej.

Chętnie udzielę również korepetycji z Wosu, który uważam za równie fascynujący przedmiot. Niestraszne mi dyskusje na temat tego, co nas otacza dookoła. Zapraszam!

Cena powyższa obejmuje 60 minut, lecz jestem również skłonny udzielić korepetycji przez pełne 120 minut w tygodniu. Wówczas cena do negocjacji :)

Nr kontaktowy: 663612532

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2017
Uniwersytet Jagielloński
Nauczyciel kontraktowy
Historia i Wos ze specjalizacją nauczycielską
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa i Technikum
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Witeradowie
09.2018 - aktualnie
Szkoła Podstawowa i Technikum
09.2019 - aktualnie
Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
ołówekDodaj opinię
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

Uwielbiam historię, ale podczas nauki w liceum miewałam z nią bardzo różne relacje. Zdecydowałam się na korepetycje z Panem Wojtkiem i była to jedna z najlepszych decyzji, jakie mogłam podjąć. Przygotowania do matury przebiegały w świetnej atmosferze, a lekcje nie polegały na nudnym wkuwaniu materiału, z którym kojarzy się często nauka tego przedmiotu. Na zajęciach przekazywane mi były różne ciekawostki, odbywały się ciekawe dyskusje, Pan Wojtek udostępniał mi bardzo dużo dodatkowych materiałów, na każde korepetycje przychodził bardzo dobrze przygotowany. Bez trudu mogłam również przekładać lekcje i zawsze mogłam liczyć na zrozumienie. Oczywiście takie przygotowania pozwoliły mi uzyskać wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia, co nie należało do łatwych zadań. Z tego powodu z całego serca polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Na zdawanie historii zdecydowałem się w lutym, więc miałem tylko 3 miesiące na przygotowanie się do matury. W tym czasie z panem Wojtkiem przerobiliśmy wszystkie części podręcznika oraz rozwiązaliśmy mnóstwo zadań maturalnych . Oprócz stricte historycznej wiedzy otrzymałem także wiele porad dotyczących tego, jak należy pisać wypracowania ( ich obawiałem się najbardziej). Muszę też wspomnieć o dużej elastyczności w kwestiach terminów korepetycji, nie było problemu, żeby zajęcia dobywały się w weekend. Ostatecznie maturę napisałem na 80% , co pozwoliło mi dostać się na wybrane studia.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Przepraszam. Oczywiście że ta jedna gwiazdka to pomyłka. Każdemu polecam tak kompetentnego korepetytora

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Jestem ogromnie wdzięczna za prowadzone z pasją zajęcia, za zaraźliwy entuzjazm.Podziwiam nauczyciela za ogrom posiadanej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią. Bardzo polecam:)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Bardzo dobry nauczyciel sumienny.Posiada łatwość przekazywania wiedzy historycznej oraz umie przekazać ja młodzieży

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 maja 2021

Świetny I kompetentny korepetytor. Serdecznie polecam

Wojciech Kowalski

Dziękuję serdecznie za współpracę i życzliwą opinię, mam nadzieję, że te gwiazdki tylko przez pomyłkę :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Świetny nauczyciel. Bardzo dobrze tłumaczy i pomaga w nauce.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Świetny korepetytor, dobrze i zrozumiałe tłumaczy. Dzieki lekcjom udało mi się zrozumiec materiał i zdać egzaminy, serdecznie polecam :)

ołówekDodaj opinię