Tadeusz Mieczyński

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Poznań
Luboń
Puszczykowo
Mosina

O mnie

Witam serdecznie!

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej (kierunek: Transport Szynowy) oraz absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego (specjalność Inżynieria Agroenergetyki); na obu kierunkach zgłębiłem tajniki organizacji transportu, pozyskiwania energii odnawialnej, jak na przykład energii wiatrowej, słonecznej, energii z biomasy, pomp ciepła itp. Korzystając z mojej wiedzy mogę podawać praktyczne zastosowania materiału, który jest nauczany zwłaszcza na fizyce, co z pewnością uatrakcyjnia i ułatwia naukę.

Z wyróżnieniem (średnia ocen 4,93) ukończyłem V Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, na maturze zdawałem chemię uzyskując wynik 73%, z matematyki - 88%.

Do kręgu moich zainteresowań należy psychologia i pedagogika, filozofia oraz polityka transportowa i społeczna. Początkowo zajmowałem się korepetycji celem uzupełnienia studenckich zasobów finansowych. Jednak pracując z młodzieżą, poznając ich codzienne troski i problemy szkolne, polubiłem tą pracę tak bardzo, że postanowiłem się zaangażować w problematykę pracy z dzieckiem. Pełnię również rolę sekretarza w Światowym Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2007 - 02.2011
  Uniwersytet Przyrodniczy
  Inżynier
  Technika Rolnicza i Leśna
  03.2011 - 06.2012
  Politechnika Poznańska
  Magister inżynier
  Transport
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.