Tadeusz Mieczyński

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Poznań
Luboń
Puszczykowo
Mosina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Chemia40 / 60 min

Tadeusz Mieczyński

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje osoby, które od wielu lat mają kłopoty z przedmiotami ścisłymi. Oferuję kompleksową pomoc w nauce matematyki, fizyki i chemii osobom, które od dawna mają kłopot z tymi przedmiotami.

Wyniki w nauce moich uczniów dowodzą skuteczności stosowanych przeze mnie metod dydaktycznych. Uczeń w w szkole podstawowej mając słabe oceny z matematyki i spore trudności w przygotowaniach do testu szóstoklasisty po roku zajęć ze mną w gimnazjum nie tylko radzi sobie bez korepetycji, ale i został matematycznym geniuszem szkoły! Tego typu sukcesy są możliwe dzięki połączeniu kilku czynników: ukrytego talentu ucznia, odpowiednich metod dydaktycznych stosowanych przez nauczyciela oraz pomocy ze strony rodziców.

Najważniejsze jest jednak obudzenie ciekawości i pokazanie, że znajomość matematyki wpływa na postrzeganie szarej codzienności. Dzięki stosowanym przeze mnie metodom dydaktycznym moi uczniowie przy okazji mogą odkryć inne talenty, np. talent kulinarny, bo i w kuchni matematyka może być przydatna!

Staram się lekcję przeprowadzić w ten sposób, aby znaleźć te słabe punkty w wiedzy i umiejętnościach ucznia, które nie pozwalają mu na zrozumienie materiału. Unikam takiego przekazywania wiedzy, które jest po prostu przekazaniem procedur rozwiązania zadania. Kładę duży nacisk na naukę logicznego myślenia u moich uczniów - taki przekaz pozwala nie tylko na lepsze rozumienie matematyki, ale także lepsze radzenie sobie z problemami życia codziennego. 

Udzielając korepetycji indywidualnie mogę lepiej zdiagnozować, gdzie tkwi problem dziecka - nauczyciel w klasie ma to zadanie mocno utrudnione. Trzeba jednak pamiętać, że według badań prof. Śliwerskiego 60% nauczycieli pracuje z zaangażowaniem i z powołania, to jest też grono 30% nauczycieli, którzy mają toksyczny wpływ na dzieci i młodzież. Nieumiejętnie przekazana wiedza może prowadzić do obniżenia wiary we własne siły oraz zniweczenie marzeń dziecka dot. jego przyszłości zawodowej. Właśnie dlatego, aby nie były niszczone marzenia najmłodszego pokolenia poświęciłem się udzielaniu korepetycji, aby młodzież miała szansę w domu wraz z korepetytorem przyswoić wiedzę, której nie zrozumiało w szkole. 

Jeżeli zastanawiasz się, czy Twoje dziecko JUŻ TERAZ potrzebuje korepetycji, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Im dłużej będziesz zwlekał, tym bardziej problemy w nauce matematyki będą się nawarstwiały, a te z kolei będą rzutowały na trudności z nauką fizyki i chemii. Moim celem jest pomoc Twojemu dziecku, a nie zamęczanie go niepotrzebnymi lekcjami. Skorzystaj z korepetycji już dzisiaj, a oszczędzisz dziecku wielu kłopotów w przyszłości. Skorzystaj z korepetycji już w szkole podstawowej, bo tutaj zajęcia są względnie luźne; w gimnazjum dziecko jest już bardziej obciążone nauką i każde dodatkowe zajęcia mogą być sporym balastem. Skorzystaj z korepetycji już w szkole podstawowej, bo tutaj one dadzą najlepsze efekty i zapobiegną przenoszenia się problemów w nauce na kolejne etapy edukacji.

Tel.: 605 166 516.

Cena za 60 min. lekcji: 40 zł + ewentualna opłata za dojazd (cennik niżej).
Opłata za dojazd:
Poznań: 10 zł;
Luboń: 10 zł;
Puszczykowo: 15 zł;
Mosina: 20 zł;
Inne miejscowości: opłata do uzgodnienia.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 02.2011
Uniwersytet Przyrodniczy
Inżynier
Technika Rolnicza i Leśna
03.2011 - 06.2012
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
Transport
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

ołówekDodaj opinię