Centrum Gitary i Dźwięku

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Kędzierzyn-Koźle
Faktura VAT

Centrum Gitary i Dźwięku

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Centrum Gitary i Dźwięku

O mnie

Nazywam się Krzysztof Groński i mam przyjemność prowadzić Centrum Gitary i Dźwięku od grudnia 2018. Jestem absolwentem realizacji dźwięku Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie. Posiadam doświadczenie jako nauczyciel gry w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach oraz Szkole Muzycznej Yamaha w Opolu.

Jako instrumentalista miałem okazję zdobywać wiedzę na warsztatach Marka Raduliego, Adama Palmy czy Marka Napiórkowskiego oraz podczas Urbanator Days. Jako muzyk miałem okazję wspópracować z wieloma wykonawcami, między innymi zespół Tiako, Rich Badowski Blues Band, Zapaść, Bez Hałasu czy współpracując z Fundacją Blues Opole. Muzyką interesuję się również na płaszyźnie dobrego brzmienia zajmując się realizacją studyjną i koncertową. Pod tym względem miałem okazję realizować występy takich wykonawców jak Marek Raduli, Leszek Cichoński, Neil Zaza, Wojciech Karolak, Piotr Bukartyk, Kraków Street Band, Mike Russel czy Closterkeller.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2018
PWSZ w Nysie
Licencjat
Jazz i Muzyka Estradowa - Realizacja Dźwięku
Kursy i szkolenia
10.2015
Warsztaty Urbanator Days
03.2018
Szkolenia systemu Yamaha
Doświadczenie
09.2015 - 06.2019
Gminny Ośrodek Kultury w Walcach
03.2017 - aktualnie
Szkoła Muzyczna Yamaha w Opolu
12.2018 - aktualnie
Centrum Gitary i Dźwięku

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Bardzo zachęcam wszystkich, nawet tych sporo starszych, do których sama się zaliczam, do podjęcia nauki gry na gitarze pod opieką pana Krzysztofa. To wyjątkowo życzliwy i wyrozumiały nauczyciel! Dostosowuje umiejętnie formy i metody pracy do potrzeb i możliwości ucznia. Nie trzeba wcale mieć wielkich uzdolnień muzycznych, żeby cieszyć się grą na gitarze. A satysfakcja z realizacji marzeń młodości i frajda z każdej odbytej lekcji - ogromna! Gorąco polecam! Pozdrawiam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Pan Krzysztof jest profesjonalistą. Świetnie radzi sobie nawet z opornymi uczniami. Potrafi zmotywować i zarazić swoją pasją innych. Jest rzeczowy i rzetelny w swojej pracy. Szczerze polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Nauka u Pana Krzysztofa sprawia moim dzieciom wiele radości. Ze świecą szukać takiego nauczyciela- pasjonata który potrafi świetnie grać oraz przekazać swoją wiedzę. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Polecam z całego serca naukę gry na gitarze w Centrum Gitary i Dźwięku. Pan Krzysztof prowadzi zajęcia w sposób bardzo profesjonalny i rzeczy trudne do zrozumienia tłumaczy z wielką łatwością. Nauka gry na gitarze w takim miejscu jest czystą przyjemnością!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.