Centrum Gitary i Dźwięku

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Kędzierzyn-Koźle
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!

Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Centrum Gitary i Dźwięku. Mogę zaoferować naukę gry na gitarze - elektrycznej, akustycznej, klasycznej oraz ukulele. Oferta jest skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku lub posiadanego doświadczenia. Moi uczniowie są bardzo zróżnicowani pod względem wieku. Od 7 latków, którzy dopiero odrywają swój talent, po osoby starsze, które zapragnęły poznać wspaniały świat muzyki :)

W ramach zajęć pomogę Ci:

– postawić pierwsze kroki

– zagrać ulubione utwory

– rozwinąć słuch i wrażliwość muzyczną

– poznać podstawy improwizacji

– poznać zasady zapisu nutowego, tabulaturowego oraz akordowego

– zaznajomić się z podstawami techniki gitarowej

– nauczyć się zasad teorii muzyki

– zrealizować własne nagranie

 

W ramach zajęć:

– każdy uczeń otrzyma login i hasło do konta, na którym będą dostępne wszystkie potrzebne materiały

– wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które urozmaicają naukę (np. Guitar Pro 7.5)

– staramy się jak najwięcej słuchać muzyki zwracając uwagę na szczegóły, tak aby jak najlepiej poznać „język”, którego chcemy się nauczyć

– zajmujemy się również kształceniem słuchu, wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia (np. program EarMaster, Tonegym)

– mając świadomość, że granie tylko i wyłącznie na lekcjach nie wystarczy, po każdych zajęciach przygotowujemy plan ćwiczeń dostosowany do potrzeb i możliwości ucznia, dzięki czemu nauczyć się konsekwencji i systematyczności

– w ramach zajęć możemy wziąć na warsztat dowolny utwór polecony przez ucznia (oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku i aktualnych umiejętności :))

 

Miejsce:

- Koźle, ul. Poniatowskiego 9

 

Podczas prowadzonych zajęć korzystam z własnych materiałów i opracowań oraz sprawdzonych podręczników. Wszystko po to, żeby ułatwić naukę oraz aby dopasować się do preferencji ucznia. W muzykowaniu stawiam na pasję, radość oraz wspólne granie. Dlatego istnieje możliwość zorganizowania zajęć grupowych, dzięki którym można nauczyć się wspólnej muzycznej interakcji.

Lekcje odbywają się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, lecz z naciskiem na systematyczne ćwiczenie. W salce posiadam wszystkie potrzebne materiały oraz instrumenty, tak więc nie musisz nic przynosić. W razie potrzeby istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu na początkowym etapie nauki.

Pierwsze zajęcia są próbne i niezobowiązujące. Zadzwoń i zapytaj!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Centrum Gitary i Dźwięku
Poniatowskiego 9
47-200 Kędzierzyn-Koźle
NIP: 7492083916

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2018
PWSZ w Nysie
Licencjat
Jazz i Muzyka Estradowa - Realizacja Dźwięku
Kursy i szkolenia
10.2015
Warsztaty Urbanator Days
03.2018
Szkolenia systemu Yamaha
Doświadczenie
09.2015 - 06.2019
Gminny Ośrodek Kultury w Walcach
03.2017 - aktualnie
Szkoła Muzyczna Yamaha w Opolu
12.2018 - aktualnie
Centrum Gitary i Dźwięku

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Bardzo zachęcam wszystkich, nawet tych sporo starszych, do których sama się zaliczam, do podjęcia nauki gry na gitarze pod opieką pana Krzysztofa. To wyjątkowo życzliwy i wyrozumiały nauczyciel! Dostosowuje umiejętnie formy i metody pracy do potrzeb i możliwości ucznia. Nie trzeba wcale mieć wielkich uzdolnień muzycznych, żeby cieszyć się grą na gitarze. A satysfakcja z realizacji marzeń młodości i frajda z każdej odbytej lekcji - ogromna! Gorąco polecam! Pozdrawiam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Pan Krzysztof jest profesjonalistą. Świetnie radzi sobie nawet z opornymi uczniami. Potrafi zmotywować i zarazić swoją pasją innych. Jest rzeczowy i rzetelny w swojej pracy. Szczerze polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Nauka u Pana Krzysztofa sprawia moim dzieciom wiele radości. Ze świecą szukać takiego nauczyciela- pasjonata który potrafi świetnie grać oraz przekazać swoją wiedzę. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Polecam z całego serca naukę gry na gitarze w Centrum Gitary i Dźwięku. Pan Krzysztof prowadzi zajęcia w sposób bardzo profesjonalny i rzeczy trudne do zrozumienia tłumaczy z wielką łatwością. Nauka gry na gitarze w takim miejscu jest czystą przyjemnością!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.