Kasia Libront

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

O mnie

Absolwentka Akademii Muzycznej, na co dzień pedagog SKRZYPIEC oraz aktywnie działająca skrzypaczka, autorka aranżacji, muzyki i tekstów… Pomogę Ci rozpocząć lub kontynuować naukę gry oraz w teorii.

Już od wielu lat zajmuję się przekazywaniem wiedzy muzycznej dzieciom i dorosłym. Zapraszam rozpoczynających przygodę z instrumentem oraz tych, którzy potrzebują pomocy w ćwiczeniu na skrzypcach lub altówce. Udzielam także korepetycji z zakresu teorii muzyki- kształcenie słuchu, zasady muzyki, historia muzyki.

Zajęcia ze mną odbywają się w Gdańsku Głównym w salce lekcyjnej, w której znajduje się pianino, pulpity oraz odpowiednie do nauki warunki. Jeśli natomiast bardzo zależy Ci na lekcji u Ciebie w domu- zapytaj, może uda się to zorganizować.

Zajęcia online? Nie ma problemu, ale tylko jeśli postawiłeś już swoje pierwsze kroki.

Zapraszam dzieci od 6-go roku życia oraz dorosłych- na pewno nie jest za późno :) Lekcja dla dzieci poniżej 10. roku życia trwa 45 minut, powyżej- 60 minut.

Jestem muzykiem z powołania. Zajmuję się nie tylko graniem na skrzypcach i uczeniem gry na nich, ale również piszę aranżacje do mojego zespołu Trio Smyczkowe Amber. Posiadam także zespół z muzyką autorską, którego jestem wokalistką i kompozytorką muzyki oraz tekstów i na pewno nie jest to muzyka klasyczna!;)

Naprawdę kocham muzykę i chyba w 99 procentach się z niej składam… Bardzo się cieszę, kiedy ktoś podejmuje naukę gry na jakimkolwiek instrumencie, w jakimkolwiek wieku, bo muzyka to najpiękniejsze i najwspanialsze co mamy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
skrzypce- pedagogika instrumentalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.