Kasia Libront

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Kasia Libront

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Absolwentka Akademii Muzycznej, na co dzień pedagog SKRZYPIEC oraz aktywnie działająca skrzypaczka, autorka aranżacji, muzyki i tekstów… Pomogę Ci rozpocząć lub kontynuować naukę gry oraz w teorii.

Już od wielu lat zajmuję się przekazywaniem wiedzy muzycznej dzieciom i dorosłym. Zapraszam rozpoczynających przygodę z instrumentem oraz tych, którzy potrzebują pomocy w ćwiczeniu na skrzypcach lub altówce. Udzielam także korepetycji z zakresu teorii muzyki- kształcenie słuchu, zasady muzyki, historia muzyki.Zajęcia ze mną odbywają się w Gdańsku Głównym w salce lekcyjnej, w której znajduje się pianino, pulpity oraz odpowiednie do nauki warunki. Jeśli natomiast bardzo zależy Ci na lekcji u Ciebie w domu- zapytaj, może uda się to zorganizować. Zajęcia online? Nie ma problemu, ale tylko jeśli postawiłeś już swoje pierwsze kroki. Zapraszam dzieci od 6-go roku życia oraz dorosłych- na pewno nie jest za późno :)

Jestem muzykiem z powołania. Zajmuję się nie tylko graniem na skrzypcach i uczeniem gry na nich, ale również piszę aranżacje do mojego zespołu Trio Smyczkowe Amber. Posiadam także zespół z muzyką autorską, którego jestem wokalistką i kompozytorką muzyki oraz tekstów i na pewno nie jest to muzyka klasyczna!;)Naprawdę kocham muzykę i chyba w 99 procentach się z niej składam… Bardzo się cieszę, kiedy ktoś podejmuje naukę gry na jakimkolwiek instrumencie, w jakimkolwiek wieku, bo muzyka to najpiękniejsze i najwspanialsze co mamy.Grałam bardzo wiele koncertów i tras koncertowych z różnymi orkiestrami , występowałam z gwiazdami polskiej sceny muzycznej (m.in. Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Igor Herbut), ale nie tylko (m.in. Ian Gillan, Alice Cooper.)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
skrzypce- pedagogika instrumentalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.