Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Wrocław
Warszawa
Poznań
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Motywacja120 / 60 min

Vera

Opis ogłoszenia

Praktyczna  nauka projektowania architektury wnętrz i home stagingu, scenografii i set designu oraz visual merchandisingu i store design  w programach do projektowania 2d Autocad, projektowania 3d Sketchup PRO (modelowanie 3d) oraz VRAY (tworzenie wizualizacji), która przygotuje Cię do profesjonalnego wykonywania zawodu lub pomoże w zawodowym przekwalifikowaniu się. Nauka prowadzona jest metodą projektową. Uczę  programów projektowania 2d, modelowania 3d i wizualizacji , ale również zarządzania pracą nad projektem oraz  projektowania wnętrz. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu  w branży  architektury wnętrz.  Doradzam również w doborze oprogramowania do Twojego rodzaju pracy projektowej - taka konsultacja kosztuje 150 zł i trwa 30 min. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.