Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Architektura60 / 60 min

Vera

Opis ogłoszenia

 Praktyczna  nauka programów do projektowania 3d Sketchup PRO (modelowanie 3d) oraz VRAY (tworzenie wizualizacji), która przygotuje Cię do profesjonalnego wykonywania zawodu lub pomoże w zawodowym przekwalifikowaniu się.
Nauka prowadzona jest metodą projektową. Uczę nie tylko programów do modelowania 3d i wizualizacji , ale również zarządzania pracą nad projektem oraz doradzam w rozwiązaniach z zakresy projektowania wnętrz. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu komputerowym w branży  architektury wnętrz. 
Doradzam również w doborze oprogramowania do Twojego rodzaju pracy projektowej - taka konsultacja kosztuje 150 zł i trwa 30 min.
Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.