Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Praktyczna  nauka programów do projektowania 3d Sketchup PRO (modelowanie 3d) oraz VRAY (tworzenie wizualizacji), która przygotuje Cię do profesjonalnego wykonywania zawodu lub pomoże w zawodowym przekwalifikowaniu się. Nauka prowadzona jest metodą projektową. Uczę nie tylko programów do modelowania 3d i wizualizacji , ale również zarządzania pracą nad projektem oraz doradzam w rozwiązaniach z zakresy projektowania wnętrz. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu komputerowym w branży  architektury wnętrz. Doradzam również w doborze oprogramowania do Twojego rodzaju pracy projektowej - taka konsultacja kosztuje 150 zł i trwa 30 min. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.