Karolina Wywrot

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Karolina Wywrot

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Karolina Wywrot

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Licencjat
filologia węgierska
09.2015 - 06.2017
Uniwersytet Loranda Eötvösa w Budapeszcie
Magister
filologia węgierska
09.2016 - 06.2017
Instytut Balassiego w Budapeszcie
Magister
hungarologia
Kursy i szkolenia
.
Międzynarodowy certyfikat znajomości j. węgierskiego na poziomie C1
06.2012
Międzynarodowy certyfikat znajomości j. angielskiego na poziomie C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Jestem bardzo zadowolony ze wspólnych lekcji odbywających się od kilku miesięcy. Po prostu znalazłem korepetytora, który wszelkie trudności języka węgierskiego potrafi wytłumaczyć w taki sposób, że wszystko da się zrozumieć. Wisienką na torcie jest świetne przygotowanie, pozytywne nastawienie do ucznia, cierpliwość, pasja... można wymieniać i wymieniać :) Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Z całego serca polecam lekcje z Panią Karoliną! Zajęcia z języka węgierskiego są super. Zawsze uśmiechnięta Pani Karolina jest niezwykle kompetentna, ma obszerną wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać. Anielska cierpliwość Pani Karoliny pomaga w szlifowaniu języka, nawet osobom które na naukę nie poświęcają wiele czasu (dziękuję!) :) Na zajęciach korzystamy z wielu materiałów przygotowanych przez Panią Karolinę. Można wyczuć jej ogromną pasję nie tylko do języka węgierskiego ale również do Węgier.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

No po prostu rewelacja! Doskonałe przygotowanie merytoryczne, fantastyczne podejście dydaktyczne i pasja w oczach. Karolina zna się na rzeczy i potrafi przekazać swoją wiedzę, świetnie prowadzi lekcje i dostosodwuje materiały do potrzeb ucznia. Jest genialna! Polecam każdemu!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Uczę się węgierskiego z Karoliną od kilku miesięcy, zawsze świetnie przygotowana, ciekawe materiały, do tego dobry kontakt z uczniem i poczucie humoru. Polecam wszsytkim, którzy chcą poznać ten ... oryginalny język!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.