Karolina Wywrot

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA BRAK MIEJSC W GRAFIKU OBECNIE NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH UCZNIÓW.

Szukasz energicznego i pomysłowego nauczyciela i cenisz sobie ciekawą, a jednocześnie efektywną formę nauki? Napisz do mnie!

Oferuję korepetycje z języka angielskiego na różnych poziomach, od podstawowego do zaawansowanego. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do FCE i CAE .

Proponuję szeroki zakres nauki, od gramatyki po konwersacje w ciekawej formie, swoim uczniom zapewniam też materiały do nauki. Pomogę Ci nabrać pewności i swobody w posługiwaniu się językiem angielskim, czy to w sytuacjach biznesowych, czy na wakacjach.

Lekcje mogą odbywać się w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rajskiej w Krakowie. Cena za godzinę zegarową wynosi wedy 70 zł.

Jeśli lekcje odbywają się via Skype, cena za godzinę zegarową to 60 zł . W przypadku tego typu zajęć uczeń z wyprzedzeniem dostaje ode mnie materiały, na których będziemy pracować. W trakcie video rozmowy udostępniam swój ekran, który wykorzystuję jako tablicę. Po lekcji, wszystkie notatki sporządzone w ten sposób presyłam na adres e-mail ucznia. 

UWAGA! Przy jednorazowym opłaceniu 5 lekcji z góry, cena to odpowiednio 335 zł za zajęcia stacjonarne i 285 zł za zajęcia Skype . W tym przypadku konieczne jest ustalenie z góry dokładnych terminów wszystkich pięciu lekcji.

Wystawiam fakturę.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Karolina Wywrot
Sikorki 16/45
31-589 Krakow
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Licencjat
filologia węgierska
09.2015 - 06.2017
Uniwersytet Loranda Eötvösa w Budapeszcie
Magister
filologia węgierska
09.2016 - 06.2017
Instytut Balassiego w Budapeszcie
Magister
hungarologia
Kursy i szkolenia
.
Międzynarodowy certyfikat znajomości j. węgierskiego na poziomie C1
06.2012
Międzynarodowy certyfikat znajomości j. angielskiego na poziomie C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Jestem bardzo zadowolony ze wspólnych lekcji odbywających się od kilku miesięcy. Po prostu znalazłem korepetytora, który wszelkie trudności języka węgierskiego potrafi wytłumaczyć w taki sposób, że wszystko da się zrozumieć. Wisienką na torcie jest świetne przygotowanie, pozytywne nastawienie do ucznia, cierpliwość, pasja... można wymieniać i wymieniać :) Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Z całego serca polecam lekcje z Panią Karoliną! Zajęcia z języka węgierskiego są super. Zawsze uśmiechnięta Pani Karolina jest niezwykle kompetentna, ma obszerną wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać. Anielska cierpliwość Pani Karoliny pomaga w szlifowaniu języka, nawet osobom które na naukę nie poświęcają wiele czasu (dziękuję!) :) Na zajęciach korzystamy z wielu materiałów przygotowanych przez Panią Karolinę. Można wyczuć jej ogromną pasję nie tylko do języka węgierskiego ale również do Węgier.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

No po prostu rewelacja! Doskonałe przygotowanie merytoryczne, fantastyczne podejście dydaktyczne i pasja w oczach. Karolina zna się na rzeczy i potrafi przekazać swoją wiedzę, świetnie prowadzi lekcje i dostosodwuje materiały do potrzeb ucznia. Jest genialna! Polecam każdemu!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Uczę się węgierskiego z Karoliną od kilku miesięcy, zawsze świetnie przygotowana, ciekawe materiały, do tego dobry kontakt z uczniem i poczucie humoru. Polecam wszsytkim, którzy chcą poznać ten ... oryginalny język!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.