Karol Kabała

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT

O mnie

Jeżeli szukasz długofalowej współpracy z osobą, która poprowadzi Cię nawet od początku pomagając przełamać kolejne trudności to dobrze trafiłeś/trafiłaś!Nauczam bo to lubię. Radość sprawia mi oglądanie rozwoju moich uczniów. Nie interesuje mnie "masówka", korepetycje i szkolenia to dodatek do mojej głównej działalności stąd podejmując współpracę nastawiam się na jakościowe wykorzystanie naszego czasu.Na co dzień jestem liderem technicznym i konsultantem projektów z zakresu AI i Data Science. Zajmuję się również prowadzeniem badań naukowych w tym obszarze oraz prowadzeniem szkoleń i korepetycji.Jeśli masz ochotę prześledzić moją karierę zawodową, aby stwierdzić czy znam się na tym czego uczę, więcej informacji znajdziesz na moim profilu Linkedin.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2019
AGH
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.