Karol Kabała

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Automatyka120 - 180 / 60 min

Karol Kabała

Opis ogłoszenia

Podstawy automatyki - zdecydowanie nie jest to najłatwiejszy przedmiot, szczególnie w momencie kiedy musimy jeszcze zmagać się równocześnie z takimi kobyłami jak mechanika, PKM czy wytrzymka. 

Jako absolwent AiR na WIMIR sam przez to przechodziłem oraz pomagałem przez to przejść innym. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że nie tylko znam temat ale również po prostu uważam go za ciekawy. 

W ten sam sposób podchodzę do nauczania. Nauczę Cię nie aby zdać, zakuć i zapomnieć ale przede wszystkim abyś zrozumiał/zrozumiała jaka praktyczna wiedza kryje się za tymi wszystkimi wzorami i zależnościami. Tak abyś podczas egzaminu/kolokwium potrafił rozwiązać zadania ale również za jakiś czas pracując jako inżynier widział zastosowanie tej wiedzy. 

Rozumiem, że zajęcia mogą być kosztowne jak na studencką kieszeń, z tego powodu oferuję również zajęcia w parach. Przyjdź z kolegą/koleżanką która ma ten sam problem i zapłaćcie 90 zł/os zamiast 120 ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Karol Kabała
ul. Św. Krzyża 14
38-350 Bobowa
NIP: 8141674101

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2019
AGH
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.