Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice (Śródmieście +1)
Warszawa (Śródmieście +1)

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii francuskiej na renomowanym Uniwersytecie Jagiellońskim , a przez rok miałam przyjemność mieszkać i pracować w Paryżu. 

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA?

Razem dążymy do konkretnych celów, które ustalamy indywidualnie. Pracujemy według sprecyzowanego planu, co pozwala Ci przygotować się do każdej lekcji i wskazuje, nad czym pracować w domu.

Duży nacisk kładę na Twoją samodzielną, codzienną pracę. Otrzymujesz ode mnie obszerne materiały oraz wskazówki, co ćwiczyć samodzielnie w domu i jak te działania wpływają na Twoje postępy. Nasze lekcje są zawsze bardzo praktyczne - przekazuję Ci unikalne wskazówki. Jeśli podchodzisz do nauki języka z ambicją - moje lekcje są dla Ciebie idealnym wyborem.

Co Ci oferuję?

- Naukę języka francuskiego na najwyższym poziomie, opartą na solidnym filologicznym fundamencie.

- Wnikliwe poznanie kultury francuskiej, nie tylko poprzez język, ale także zwyczaje, kuchnię, literaturę i sztukę.

- Indywidualne podejście dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb.

- Zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. 

Jestem pasjonatką języka francuskiego i entuzjastką kultury Francji. Zawsze stawiam na swobodną atmosferę i rozwijanie zainteresowań ucznia :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 08.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia francuska
09.2019 - 03.2021
University of the Arts London
Magister
MSc Applied Psychology in Fashion
Kursy i szkolenia
12.2015
TOEFL
05.2019
IELTS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2023

Pani Karina pomogła mi przełamać barierę językową i nauczyć się płynnie korzystać z języka angielskiego. Indywidualne podejście do ucznia sprawia że zajęcia mijają w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Polecam!

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Dzięki Pani Karinie zdałam bardzo trudny egzamin końcowy na studiach z francuskiego. Nie mogłam się przekonać do tego języka ale dzięki Pani Karinie odkryłam, że to faktycznie język miłości:) bardzo polecam, ciepła i cierpliwa nauczycielka.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2023

Wreszcie trafiłem na nauczyciela, dzięki któremu moje umiejętności językowe wskoczyły na wyższy poziom. Pani Karina jest zawsze solidnie przygotowana. To nauczyciel wymagający, ale to ktoś, przy którym nie boje się popełniać błędów. Dziekuje!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.