Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice (Śródmieście +1)
Warszawa (Śródmieście +1)

Karina O

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Karina O

O mnie

Jestem osobą empatyczną, która pragnie inspirować innych do odwagi w komunikowaniu się w obcych językach i przełamywaniu barier, które przecież sami sobie niepotrzebnie narzucamy. Moją misją jest stworzenie przestrzeni, w której uczniowie czują się swobodnie wyrażać i rozwijać językowe umiejętności.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 08.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia francuska
09.2019 - 03.2021
University of the Arts London
Magister
MSc Applied Psychology in Fashion
Kursy i szkolenia
12.2015
TOEFL
05.2019
IELTS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2023

Pani Karina pomogła mi przełamać barierę językową i nauczyć się płynnie korzystać z języka angielskiego. Indywidualne podejście do ucznia sprawia że zajęcia mijają w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Polecam!

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Dzięki Pani Karinie zdałam bardzo trudny egzamin końcowy na studiach z francuskiego. Nie mogłam się przekonać do tego języka ale dzięki Pani Karinie odkryłam, że to faktycznie język miłości:) bardzo polecam, ciepła i cierpliwa nauczycielka.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2023

Wreszcie trafiłem na nauczyciela, dzięki któremu moje umiejętności językowe wskoczyły na wyższy poziom. Pani Karina jest zawsze solidnie przygotowana. To nauczyciel wymagający, ale to ktoś, przy którym nie boje się popełniać błędów. Dziekuje!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.