Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice (Śródmieście +1)
Warszawa (Śródmieście +1)

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem absolwentką renomowanej University of the Arts London oraz posiadam dyplom z filologii francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Moje zamiłowanie do języków obcych objawia się nie tylko w kwalifikacjach, ale także w mojej pasji do nauki oraz nauczania.

Spędziłam trzy kluczowe lata mojego życia w krajach anglojęzycznych, co sprawia, że mówię nie tylko poprawnie, ale także naturalnie.

Co Ci Oferuję? 

Moje lekcje są dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb, ale oto kilka przykładowych obszarów, które oferuję:

- Lekcje konwersacyjne z przygotowaniem: To podejście opiera się na autentycznych sytuacjach komunikacyjnych i wykorzystuje materiały oraz tematy, które są dla Ciebie interesujące. Jeśli lubisz zadania domowe, mogę dostarczyć dodatkowe artykuły, nagrania audio i filmy, które posłużą jako podstawa do naszych rozmów.

- Nauka ogólna: Jeśli chcesz posuwać się naprzód w nauce języka, uczę mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu oraz gramatyki (zgodnie z Twoimi potrzebami). Postępy w nauce są u moich uczniów średnio dwukrotnie szybsze niż u tych uczących się na kursach grupowych.

- Przygotowanie do certyfikatów FCE/ IELTS/ TOEFL . Oprócz przygotowania pod kątem samego języka, uczę także strategii rozwiązywania zadań i upewniam się, że znasz specyfikę danego egzaminu.

- Język biznesowy/rozmowa o pracę : Dla osób wykorzystujących język w pracy, materiał może opierać się na tematyce biznesu. Chętnie pomagam też w przygotowaniu się do rozmowy o pracę – nie tylko ćwiczymy najczęstsze pytania, ale też sugeruję ewentualne poprawki.

- Przygotowanie do aplikacji na zagraniczne uczelnie : Mam doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji na zagraniczne uczelnie i rozumiem, jak czasochłonny i stresujący może być ten proces.

Więcej o mnie…

Moją misją jest stworzenie przestrzeni, w której uczniowie czują się swobodnie.

[*Inspiruję innych do odwagi w komunikowaniu się w obcych językach i przełamywaniu barier, które przecież sami sobie niepotrzebnie narzucamy. *]

Jako entuzjastka różnorodnych kultur wierzę w praktyczne, angażujące nauczanie. Moje lekcje nie toczą się jedynie wokół reguł, ale również w realnych kontekstach.

 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 08.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia francuska
09.2019 - 03.2021
University of the Arts London
Magister
MSc Applied Psychology in Fashion
Kursy i szkolenia
12.2015
TOEFL
05.2019
IELTS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2023

Pani Karina pomogła mi przełamać barierę językową i nauczyć się płynnie korzystać z języka angielskiego. Indywidualne podejście do ucznia sprawia że zajęcia mijają w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Polecam!

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Dzięki Pani Karinie zdałam bardzo trudny egzamin końcowy na studiach z francuskiego. Nie mogłam się przekonać do tego języka ale dzięki Pani Karinie odkryłam, że to faktycznie język miłości:) bardzo polecam, ciepła i cierpliwa nauczycielka.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2023

Wreszcie trafiłem na nauczyciela, dzięki któremu moje umiejętności językowe wskoczyły na wyższy poziom. Pani Karina jest zawsze solidnie przygotowana. To nauczyciel wymagający, ale to ktoś, przy którym nie boje się popełniać błędów. Dziekuje!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.