Julita Biniewska

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk humanistycznych (UJ) oraz lektorką w szkole językowej. Wiele razy jeździłam do Rosji, a także do krajów rosyjskojęzycznych. Uczę języka rosyjskiego od 10 lat skutecznie przygotowując do różnorodnych egzaminów językowych na każdym poziomie.

Moja oferta:

 • Zajęcia na wszystkich poziomach
 • lekcje on-line (baza materiałów na Google Disk)
 • język specjalności (biznesu, techniczny, medyczny)
 • konwersacje
 • pomoc w przygotowaniu do wszelkiego rodzaju egzaminów (matura, TRKI itd.)
 • Zajęcia prowadzę starając się nie opierać wyłącznie na podręcznikach, a na aktualnych tekstach pochodzących m.in. z rosyjskich mediów oraz literatury.
 • Zapewniam wszystkie materiały (są wliczone w cenę)
 • Na zajęciach przy użyciu metod aktywizujących ucznia zajmujemy się różnymi aspektami języka, ale przede wszystkim słuchamy i staramy się usłyszane treści zrozumieć 
 • Lekcje odbywają się u mnie w domu, u ucznia (Prądnik Biały i Czerwony) lub przez Skype
 • Zapraszam również małe grupy.

Cennik:

 • zajęcia indywidualne u lektora: 40 zł/60 min; 60 zł/90 min
 • zajęcia z dojazdem do ucznia (Prądnik Biały i Czerwony): 50 zł/60 min; 70 zł/ 90 min
 • grupy: 50 zł/60 min; 70 zł/ 90 min

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2018
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Oleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Каждый урок проходит очень интересно и продуктивно. Юлита помогает вычислить и разобрать все ошибки. Я пришла на занятия польского языка, и то, что преподаватель является носителем - огромный плюс. Материал объясняется понятно и легко усваивается. Советую :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Zajęcia z Julitą zawsze są przeprowadzane w bardzo ciekawy, profesjonalny sposób. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy, że najważniejsze jest dla mnie opanowanie płynnego mówienia i aktualnie widzę u siebie ogromną poprawę w poziomie komunikacji w języku rosyjskim :) Poza tym, dzięki lekcjom zainteresowałam się kulturą i historią Rosji, co też jest ogromnym plusem. Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Zajęcia są wymagające i ciekawe. Widzę efekty nauki z Panią Julitą i serdecznie polecam każdemu.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Julita ma bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć. Jest zawsze dobrze przygotowana, a jej sposób nauczenia jest różnorodny i ciekawy. Nauka z
nią to sama przyjemność, a co najważniejsze daje pożądane efekty! Z czystym sumieniem polecam Julitę jako lektora języka rojsyjskiego!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Polecam naukę z Panią Julitą. Prowadzi ciekawe zajęcia z dużą ilością dodatkowych materiałów. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam,

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

NAJLEPSZY LEKTOR JĘZYKA ROSYJSKIEGO W KRAKOWIE!!! Serdecznie polecam! Systematyczna, sumienna, wymagająca i do tego jeszcze sympatyczna :) Julita jest prawdziwą pasjonatką języka rosyjskiego, kultury jak i całej Rosji, a to niesamowicie pomaga podczas zajęć. Potrafi zmotywować do pracy KAŻDEGO - nawet mnie :) Miałam już za sobą kilka prób nauki języka rosyjskiego, ale za każdym razem kończyło się rezygnacją i stwierdzeniem, że to nie dla mnie. Dopiero kiedy zaczęłam zajęcia z Julitą (uczę się już prawie rok) wreszcie język rosyjski stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem! Do tego jeszcze bardzo przystępna CENA korepetycji - w każdej szkole językowej za indywidualną lekcję musisz zapłacić 2 razy więcej! SERDECZNIE POLECAM korepetycje z Julitą :))

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Bardzo profesjonalne zajęcia i indywidualne podejście, co dla mnie jako dyslektyka było bardzo ważne. Fajne materiały do nauki i połczenie nauki gramatyki z rosyjskim "codziennym". Naprawdę warto zainwestować w takie lekcje. Przełamałam baiere mówienia po rosyjsku, co było dla mnie istotne. Jeśli współpracuje się z Julita naprawdę widać efekty nauki. Szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2014

Uczę się z Julitą już prawie rok i jestem bardzo zadowolona z efektów. Lekcje są zawsze starannie przygotowane a nauczycielka cierpliwa i uśmiechnięta. Lekcje bazują na oryginalnych tekstach z rosyjskich gazet i telewizji przez co można się wiele nauczyć o kulturze tego kraju. Najlepsza nauczycieka jaką spotkałam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.