dr Julita Biniewska

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli uważasz, że interpretacja wiersza to koszmar, a pisanie dłuższych form literackich to udręka - zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę także w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego. Wyjaśnię wszelkie zawiłości dotyczące przebiegu tych ważnych dla uczniów testów. Pomogę w rozwinięciu umiętności czytania ze zrozumieniem, wyjaśnie jak pisać, aby analiza i interpretacja nie były tak bolesne :) 

Wytłumaczę również na czym polega matura ustna, wspólnie opracujemy i przećwiczymy tematy.

Oferuję wszelkie materiały. Pracujemy na arkuszach egzaminacyjnych, podręcznikach i repetytoriach.

Lekcje odbywają się przez Skype (ewentualnie stacjonarnie u mnie w Krakowie), a wszystkie materiały umieszczane są na dysku Google tak, aby uczeń miał zawsze do nich dostęp. Cena za 60 min. to 50 zł

Zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

dr Julita Biniewska
Bociana
31-231 Kraków
NIP: 1132619636

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 08.2012
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Rosjoznawstwo
10.2012 - 02.2018
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
doktor nauk humanistycznych
09.2016 - 08.2017
Uniwersytet Jagielloński
Polonistyka
09.2017 - 09.2018
Uniwersytet Jagielloński
Przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Lektor języka rosyjskiego
09.2016 - aktualnie
Nauczyciel języka polskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Bardzo podobają mi się zajęcia online z Panią Julitą. Dość szybko przełamała ona moją barierę, by zacząć starać się mówić. Lekcje są przyjemne, a sama Pani Julita jest bardzo cierpliwa i w przystępny sposób tłumaczy wszelkie problemy gramatyczne.
Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo serdecznie chciałam polecić Panią Julitę. W 10 miesięcy przygotowała mnie doskonale do matury przez co udało mi się osiągnąć wysoki wynik. Zajęcia były zawsze punktualnie. Oprócz tego były one prowadzone w ciekawy sposób, urozmaicane na przykład rosyjskimi wiadomościami radiowymi. Zawsze bez problemu pomagała mi pokonać wszystkie trudności, pracowałyśmy na wielu materiałach.
Bardzo serdecznie polecam

avatar
Владислав
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

Без сомнения занятия были очень полезны. Я понял, в итоге, какие имею проблемы с польским и знаю теперь, что надо делать дальше. Если будет время с удовольствием еще позанимаюсь польским языком под руководством Юлиты.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Bez wahania polecam zajęcia z Panią Julitą. Zawsze przygotowana do lekcji. Zagadnienia gramatyczne wytłumaczone bardzo klarownie. Bardzo szybko widać postępy. Zajęcia urozmaicane materiałami z radia i TV dzięki czemu ma się kontakt z autentycznym i współczesnym językiem. Do tego garść ciekawostek o Rosji.
POLECAM!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Bardzo profesjonalne zajęcia. Pani jest sympatyczna i prowadzi je w ciekawy sposób.

avatar
Oleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Каждый урок проходит очень интересно и продуктивно. Юлита помогает вычислить и разобрать все ошибки. Я пришла на занятия польского языка, и то, что преподаватель является носителем - огромный плюс. Материал объясняется понятно и легко усваивается. Советую :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Zajęcia z Julitą zawsze są przeprowadzane w bardzo ciekawy, profesjonalny sposób. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy, że najważniejsze jest dla mnie opanowanie płynnego mówienia i aktualnie widzę u siebie ogromną poprawę w poziomie komunikacji w języku rosyjskim :) Poza tym, dzięki lekcjom zainteresowałam się kulturą i historią Rosji, co też jest ogromnym plusem. Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Zajęcia są wymagające i ciekawe. Widzę efekty nauki z Panią Julitą i serdecznie polecam każdemu.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Julita ma bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć. Jest zawsze dobrze przygotowana, a jej sposób nauczenia jest różnorodny i ciekawy. Nauka z
nią to sama przyjemność, a co najważniejsze daje pożądane efekty! Z czystym sumieniem polecam Julitę jako lektora języka rojsyjskiego!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Polecam naukę z Panią Julitą. Prowadzi ciekawe zajęcia z dużą ilością dodatkowych materiałów. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam,

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

NAJLEPSZY LEKTOR JĘZYKA ROSYJSKIEGO W KRAKOWIE!!! Serdecznie polecam! Systematyczna, sumienna, wymagająca i do tego jeszcze sympatyczna :) Julita jest prawdziwą pasjonatką języka rosyjskiego, kultury jak i całej Rosji, a to niesamowicie pomaga podczas zajęć. Potrafi zmotywować do pracy KAŻDEGO - nawet mnie :) Miałam już za sobą kilka prób nauki języka rosyjskiego, ale za każdym razem kończyło się rezygnacją i stwierdzeniem, że to nie dla mnie. Dopiero kiedy zaczęłam zajęcia z Julitą (uczę się już prawie rok) wreszcie język rosyjski stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem! Do tego jeszcze bardzo przystępna CENA korepetycji - w każdej szkole językowej za indywidualną lekcję musisz zapłacić 2 razy więcej! SERDECZNIE POLECAM korepetycje z Julitą :))

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Bardzo profesjonalne zajęcia i indywidualne podejście, co dla mnie jako dyslektyka było bardzo ważne. Fajne materiały do nauki i połczenie nauki gramatyki z rosyjskim "codziennym". Naprawdę warto zainwestować w takie lekcje. Przełamałam baiere mówienia po rosyjsku, co było dla mnie istotne. Jeśli współpracuje się z Julita naprawdę widać efekty nauki. Szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2014

Uczę się z Julitą już prawie rok i jestem bardzo zadowolona z efektów. Lekcje są zawsze starannie przygotowane a nauczycielka cierpliwa i uśmiechnięta. Lekcje bazują na oryginalnych tekstach z rosyjskich gazet i telewizji przez co można się wiele nauczyć o kulturze tego kraju. Najlepsza nauczycieka jaką spotkałam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.