Julita Biniewska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Miechów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Я носитель польского языка и преподавательница с более чем 7-и летним опытом. Я тоже доктор гуманистических наук Ягеллонского университета и сотрудник нескольких польских издательств, для которых я редактирую тексты. Я имею свой авторский метод обучения, который основывается на слушании настоящего польского языка, что позволяет быстрее приобрести навыки понимания и говорения. Я тоже подготавливаю много материалов опираясь не только на учебниках, но и на текстах из Интернета, прессы или литературы. Такой подход, гарантирую, дает хорошие результаты. Я требовательна, но ученники это доценивают когда достигают успехов.

I’m a certified Polish teacher and I give lessons of Polish language form many years.I invite you on my lessons (via Skype or private).I have 7 years of experience and many satisfied students.

Do zobaczenia! See you! До встречи! 

Cennik:

zajęcia indywidualne u lektora: 50 zł/60 min; 75 zł/90 min

zajęcia z dojazdem do ucznia (w obrębie Prądnika Białego i Czerwonego): 60 zł/60 min; 90 zł/ 90 min

grupy: 60 zł/60 min; 90 zł/ 90 min

Wystawiam faktury

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Julita Biniewska
Słaboszów 18
32-218 Słaboszów
NIP: 113 261 96 36

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2018
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Lektor języka rosyjskiego
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Bardzo profesjonalne zajęcia. Pani jest sympatyczna i prowadzi je w ciekawy sposób.

avatar
Oleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Каждый урок проходит очень интересно и продуктивно. Юлита помогает вычислить и разобрать все ошибки. Я пришла на занятия польского языка, и то, что преподаватель является носителем - огромный плюс. Материал объясняется понятно и легко усваивается. Советую :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Zajęcia z Julitą zawsze są przeprowadzane w bardzo ciekawy, profesjonalny sposób. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy, że najważniejsze jest dla mnie opanowanie płynnego mówienia i aktualnie widzę u siebie ogromną poprawę w poziomie komunikacji w języku rosyjskim :) Poza tym, dzięki lekcjom zainteresowałam się kulturą i historią Rosji, co też jest ogromnym plusem. Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Zajęcia są wymagające i ciekawe. Widzę efekty nauki z Panią Julitą i serdecznie polecam każdemu.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Julita ma bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć. Jest zawsze dobrze przygotowana, a jej sposób nauczenia jest różnorodny i ciekawy. Nauka z
nią to sama przyjemność, a co najważniejsze daje pożądane efekty! Z czystym sumieniem polecam Julitę jako lektora języka rojsyjskiego!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Polecam naukę z Panią Julitą. Prowadzi ciekawe zajęcia z dużą ilością dodatkowych materiałów. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam,

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

NAJLEPSZY LEKTOR JĘZYKA ROSYJSKIEGO W KRAKOWIE!!! Serdecznie polecam! Systematyczna, sumienna, wymagająca i do tego jeszcze sympatyczna :) Julita jest prawdziwą pasjonatką języka rosyjskiego, kultury jak i całej Rosji, a to niesamowicie pomaga podczas zajęć. Potrafi zmotywować do pracy KAŻDEGO - nawet mnie :) Miałam już za sobą kilka prób nauki języka rosyjskiego, ale za każdym razem kończyło się rezygnacją i stwierdzeniem, że to nie dla mnie. Dopiero kiedy zaczęłam zajęcia z Julitą (uczę się już prawie rok) wreszcie język rosyjski stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem! Do tego jeszcze bardzo przystępna CENA korepetycji - w każdej szkole językowej za indywidualną lekcję musisz zapłacić 2 razy więcej! SERDECZNIE POLECAM korepetycje z Julitą :))

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Bardzo profesjonalne zajęcia i indywidualne podejście, co dla mnie jako dyslektyka było bardzo ważne. Fajne materiały do nauki i połczenie nauki gramatyki z rosyjskim "codziennym". Naprawdę warto zainwestować w takie lekcje. Przełamałam baiere mówienia po rosyjsku, co było dla mnie istotne. Jeśli współpracuje się z Julita naprawdę widać efekty nauki. Szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2014

Uczę się z Julitą już prawie rok i jestem bardzo zadowolona z efektów. Lekcje są zawsze starannie przygotowane a nauczycielka cierpliwa i uśmiechnięta. Lekcje bazują na oryginalnych tekstach z rosyjskich gazet i telewizji przez co można się wiele nauczyć o kulturze tego kraju. Najlepsza nauczycieka jaką spotkałam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.