Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław

Jolanta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jolanta

O mnie

Nauczyciel renomowanego LO, przygotowanie pedagogiczne,wieloletnie doswiadczenie

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2001 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wdzięczna Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2011

Słowo profesjonalizm najlepiej określa pracę Pani Jolanty. Jestem tegoroczną maturzystką i wiele zawdzięczam tej Pani. Potrafi wytłumaczyć coś nawet 10 razy, byle tylko uczeń dokładnie zrozumiał dane zagadnienie.
Poświęca bardzo dużo wolnego czasu na przygotowanie całej makulatury do rozwiązania w domu, co jest bardzo ważne w nauce chemii (zadania i jeszcze raz zadania). Serdecznie polecam lekcje u Pani Joli :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.