Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia200 / 60 min

Jolanta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauczyciel renomowanego liceum zaprasza na lekcje chemii przygotowujące do matury. Świetne rezultaty. Moi uczniowie zdobywają indeks na medycynę, farmację i weterynarię. Lekcje na najwyższym poziomie. Uczę, wymagam, motywuję. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie nauczyciela. 
Prowadzę również lekcje dla studentów z chemii organicznej i nieorganicznej oraz spektroskopii NMR i IR. Jolanta tel.608023120

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2001 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Kursy i szkolenia
.
Podyplomowe studia pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wdzięczna Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2011

Słowo profesjonalizm najlepiej określa pracę Pani Jolanty. Jestem tegoroczną maturzystką i wiele zawdzięczam tej Pani. Potrafi wytłumaczyć coś nawet 10 razy, byle tylko uczeń dokładnie zrozumiał dane zagadnienie.
Poświęca bardzo dużo wolnego czasu na przygotowanie całej makulatury do rozwiązania w domu, co jest bardzo ważne w nauce chemii (zadania i jeszcze raz zadania). Serdecznie polecam lekcje u Pani Joli :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.