Joanna Ambroziak

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Białołęka)
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Serock
Olsztyn
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chciałbyś nauczyć się mówić po włosku lub podszlifować Twoje umiejętności?
A może chcesz przełamać barierę w mówieniu ?
Marzy Ci się, aby zamówić espresso w rzymskim barze po włosku i móc dogadać się z mieszkańcami Półwyspu Apenińskiego?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje języka włoskiego .
Jeśli chcesz nauczyć się mówić, pisać i rozumieć Włochów, znalazłeś odpowiedniego nauczyciela! Oferuję profesjonalne przygotowanie do lekcji, autorskie materiały i miłą atmosferę podczas zajęć :)

Na lekcji ze mną:

  • nauczysz się podstaw języka lub będziesz mógł kontynuować naukę,
  • będziesz dużo MÓWIŁ - nauka efektywnej komunikacji jest kluczowa, na lekcjach ze mną nauczysz się swobodnie rozmawiać po włosku,
  • dowiesz się sporo o włoskiej kulturze oraz realiach życia we Włoszech,
  • poszerzysz swoje słownictwo z różnych dziedzin,
  • zafascynujesz się tym wspaniałym krajem oraz jego kulturą ,
  • zrozumiesz i pokochasz włoską gramatykę :)
  • otrzymasz wszelkie niezbędne materiały - oferuję ciekawe materiały w różnej formie (filmy, interesujące artykuły, piosenki, ćwiczenia leksykalne, kserówki), na moich lekcjach nie będziemy po kolei "odhaczać" ćwiczeń z podręcznika, stawiam na różnorodność !

Lekcje są dostosowywane do i ndywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów - nieważne, czy chcesz wyjechać do Włoch na Erasmusa, do pracy lub na wakacje, czy po prostu chciałbyś/chciałabyś czytać Dantego w oryginale - chętnie pomogę Ci osiągnąć Twój cel !

Zajęcia prowadzę wg mojej autorskiej metody, która opiera się na wykorzystywaniu nabytych umiejętności w praktyce , stawianiu nacisku na mówienie , częstymi powtórkami przerobionego materiału i pracy własnej ucznia.

Każdą lekcję zaczynamy od krótkiej rozgrzewki - rozmawiamy na różne tematy, wykorzystując struktury, które poznaliśmy na wcześniejszych lekcjach. Na lekcjach uczymy się słownictwa , ćwiczymy wyrażenia, które poznaliśmy, ale nie unikamy gramatyki , gdyż jest ona niezbędna, by nauczyć się poprawnie mówić w języku włoskim.

Zajęcia często bazują na materiałach multimedialnych takich jak nagrania, filmy itp. Często też proponuję materiały do obejrzenia w domu, o których będziemy mogli potem porozmawiać na lekcji.

Co jakiś czas umawiamy się z uczniem na krótkie testy, które zmotywują go do systematycznej nauki.

Prowadzę zajęcia jedynie dla osób dorosłych .

 

Dlaczego ja?
Dzięki mojemu doświadczeniu w nauczaniu języków - od lat udzielam prywatnych lekcji oraz pracuję jako lektorka w szkołach językowych - pomogę Ci w krótkim czasie osiągnąć sukces!

Jestem magistrem filologii włoskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i z chęcią przekażę Ci wiedzę, którą nabyłam w czasie moich studiów, wyjazdów na stypendia oraz podczas wielu podróży do Włoch! :)

Sama posiadam duże doświadczenie w nauce języków - biegle mówię także po angielsku i rumuńsku oraz całkiem dobrze znam niemiecki i hiszpański, więc z własnego doświadczenia wiem, z jakimi problemami mierzą się uczniowie oraz jakie metody nauczania są efektywne .

Prowadzę lekcje online oraz stacjonarnie w moim biurze.
Wystawiam Faktury VAT .

Jak się ze mną skontaktować:
Zapraszam do kontaktowania się ze mną przez portal ekorepetycje, pod adresem: ambroziak.tlumaczenia(at)gmail(.)com oraz telefonicznie: 792910115

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Ambroziak
Ługwałd, 41
11-001 Dywity
NIP: 7393789955

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2020 - 05.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2013 - 06.2013
Centrum Języków Obcych "Simple"
04.2013 - 06.2013
Szkoła Językowa "Mały Europejczyk"
10.2019 - 02.2020
Szkoła językowa TFLS

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Świetny nauczyciel, lekcje są zawsze skrupulatnie przygotowane i zaczynają się punktualnie co do minuty. Nie spodziewałem się, że tak szybko będę w stanie dogadać się po włosku. Pani Asia jest wymagająca w związku z czym trzeba odrabiać pracę domową i często przeprowadzane są testy kontrolne co motywuje do pracy. Jeśli ktoś na prawdę chce się nauczyć języka to bardzo polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Uczę się u pani Joanny języka włoskiego od niemal roku i jestem zachwycona. Nie znajdziecie lepszego nauczyciela! Pełen profesjonalizm, wysokie kompetencje językowe, urozmaicone lekcje przygotowywane pod kątem indywidualnych zainteresowań ucznia, ciekawe ćwiczenia, punktualność oraz jasne zasady współpracy - to wszystko sprawia, że naprawdę możecie przestać przeglądać oferty i skontaktować się z p. Joanną.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Dzięki lekcjach z Panią Joanną w krótkim czasie powtórzyłam cały materiał z j. włoskiego, który miałam na studiach i teraz umiem się swobodnie porozumiewać. Na zajęciach dużo mówimy, słuchamy nagrań i ciekawych filmików, nigdy nie jest nudno. Pani Joanna ma bardzo fajne podejście do uczniów, na zajęciach jest swobodna atmosfera, można przełamać się i zacząć mówić. Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Długo szukałam odpowiednich zajęć z j. włoskiego w różnych szkołach językowych, ale dopiero lekcje online z Asią okazały się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Myślę, że zajęcia indywidualne są dużo bardziej efektywne, Asia zachęca mnie do mówienia i używania w praktyce różnych słów i struktur, których się uczymy. Rozmawiamy też często o kulturze Włoch, co bardzo mnie interesuje. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuować naukę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.