Joanna Ambroziak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chciałbyś w końcu  przełamać barierę w mówieniu po angielsku? Uczysz się od lat i dalej nie widzisz efektów? A może chcesz nauczyć się podstaw języka ?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje języka angielskiego . Jeśli chcesz nauczyć się mówić i pisać po angielsku, znalazłeś odpowiedniego nauczyciela!

Oferuję profesjonalne przygotowanie do lekcji, autorskie materiały i miłą atmosferę podczas zajęć :)

Na lekcji ze mną:

  • nauczysz się podstaw języka lub będziesz mógł kontynuować naukę,
  • będziesz dużo MÓWIŁ - nauka efektywnej komunikacji jest kluczowa, na lekcjach ze mną nauczysz się swobodnie rozmawiać po angielsku,
  • poszerzysz swoje słownictwo z różnych dziedzin,
  • zrozumiesz i pokochasz angielską gramatykę :)
  • otrzymasz wszelkie niezbędne materiały - oferuję ciekawe materiały w różnej formie (filmy, interesujące artykuły, piosenki, ćwiczenia leksykalne, kserówki), na moich lekcjach nie będziemy po kolei "odhaczać" ćwiczeń z podręcznika, stawiam na różnorodność !

Prowadzę zajęcia jedynie dla osób dorosłych.

[*Dlaczego ja? *]

Dzięki mojemu doświadczeniu w nauczaniu języków - od lat udzielam prywatnych lekcji oraz pracuję jako lektorka w szkołach językowych - pomogę Ci w krótkim czasie osiągnąć sukces!
Z wykształcenia jestem filologiem włoskim oraz tłumaczem.

Sama posiadam duże doświadczenie w nauce języków - biegle mówię także po włosku i rumuńsku oraz całkiem dobrze znam niemiecki i hiszpański, więc z własnego doświadczenia wiem, z jakimi problemami mierzą się uczniowie oraz jakie metody nauczania są efektywne

Prowadzę lekcje online .  [*Wystawiam Faktury VAT.

*] Cena za 55 min. zajęć to [*80 zł.
] Cena za zajęcia 2 osobowe (55 min.) [*- 60 zł/os (120 zł w sumie)]

Jak się ze mną skontaktować:

Zapraszam do kontaktowania się ze mną przez portal ekorepetycje lub pod adresem: ambroziak.tlumaczenia(at)gmail(.)com

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2020 - 05.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2013 - 06.2013
Centrum Języków Obcych "Simple"
04.2013 - 06.2013
Szkoła Językowa "Mały Europejczyk"
10.2019 - 02.2020
Szkoła językowa TFLS

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Dzięki lekcjach z Panią Joanną w krótkim czasie powtórzyłam cały materiał z j. włoskiego, który miałam na studiach i teraz umiem się swobodnie porozumiewać. Na zajęciach dużo mówimy, słuchamy nagrań i ciekawych filmików, nigdy nie jest nudno. Pani Joanna ma bardzo fajne podejście do uczniów, na zajęciach jest swobodna atmosfera, można przełamać się i zacząć mówić. Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Długo szukałam odpowiednich zajęć z j. włoskiego w różnych szkołach językowych, ale dopiero lekcje online z Asią okazały się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Myślę, że zajęcia indywidualne są dużo bardziej efektywne, Asia zachęca mnie do mówienia i używania w praktyce różnych słów i struktur, których się uczymy. Rozmawiamy też często o kulturze Włoch, co bardzo mnie interesuje. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuować naukę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.