Joanna Ambroziak

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Białołęka)
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Serock
Olsztyn
Faktura VAT

Joanna Ambroziak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Joanna Ambroziak

O mnie

Jestem tłumaczem i nauczycielem języka włoskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia włoska na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez okres 6 miesięcy studiowałam na Uniwersytecie w Katanii w ramach programu Erasmus. Wielokrotnie odwiedzałam Włochy w czasie przeróżnych kursów językowych oraz seminariów naukowych. Moja przygoda z Italią rozpoczęła się ponad 15 lat temu podczas mojej pierwszej podróży do Włoch. Od tego czasu nieustannie uczę się języka i zgłębiam w kulturę tego kraju. Uwielbiam uczyć i zarażać innych moją miłością do Włoch oraz języka włoskiego :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2020 - 05.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2013 - 06.2013
Centrum Języków Obcych "Simple"
04.2013 - 06.2013
Szkoła Językowa "Mały Europejczyk"
10.2019 - 02.2020
Szkoła językowa TFLS

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Świetny nauczyciel, lekcje są zawsze skrupulatnie przygotowane i zaczynają się punktualnie co do minuty. Nie spodziewałem się, że tak szybko będę w stanie dogadać się po włosku. Pani Asia jest wymagająca w związku z czym trzeba odrabiać pracę domową i często przeprowadzane są testy kontrolne co motywuje do pracy. Jeśli ktoś na prawdę chce się nauczyć języka to bardzo polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Uczę się u pani Joanny języka włoskiego od niemal roku i jestem zachwycona. Nie znajdziecie lepszego nauczyciela! Pełen profesjonalizm, wysokie kompetencje językowe, urozmaicone lekcje przygotowywane pod kątem indywidualnych zainteresowań ucznia, ciekawe ćwiczenia, punktualność oraz jasne zasady współpracy - to wszystko sprawia, że naprawdę możecie przestać przeglądać oferty i skontaktować się z p. Joanną.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Dzięki lekcjach z Panią Joanną w krótkim czasie powtórzyłam cały materiał z j. włoskiego, który miałam na studiach i teraz umiem się swobodnie porozumiewać. Na zajęciach dużo mówimy, słuchamy nagrań i ciekawych filmików, nigdy nie jest nudno. Pani Joanna ma bardzo fajne podejście do uczniów, na zajęciach jest swobodna atmosfera, można przełamać się i zacząć mówić. Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Długo szukałam odpowiednich zajęć z j. włoskiego w różnych szkołach językowych, ale dopiero lekcje online z Asią okazały się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Myślę, że zajęcia indywidualne są dużo bardziej efektywne, Asia zachęca mnie do mówienia i używania w praktyce różnych słów i struktur, których się uczymy. Rozmawiamy też często o kulturze Włoch, co bardzo mnie interesuje. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuować naukę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.