Matematyka dla byka - Jakub Matuszczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice
Chorzów
Gliwice
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

For English see below

Więcej opinii o mnie przeczytasz na mojej stronie google
https://g.page/r/CbwZp66nsmD-EAI

Z wykształcenia jestem inżynierem energetyki (energetyka prosumencka, Politechnika Śląska 2013-2017). Z zawodu i pasji jestem matematykiem-dydaktykiem. Uczę od roku 2014, kiedy byłem jeszcze na początku studiów. Karierę w przemyśle/korpo odpuściłem jak tylko odebrałem dyplom z uczelni, ponieważ widziałem swoje powołanie w nauczaniu matematyki.

Moją misją jest nauczenie i zaszczepienie bakcyla do matmy każdemu, kto tylko jest chętny do pracy. Bez znaczenia jest czy chcesz tylko zdać klasę, iść na konkurs, czy jesteś w klasie 8 czy studiujesz na politechnice. A jeżeli bakcyla nie zaszczepię, to przynajmniej pokażę Ci, że matematyka jest istotna nawet przy montażu kuchni (serio, gość który montował mi kuchnię nie pomyślał, a ja dzięki temu mam materiał na zajęcia). Dam Ci niezbędne tipy i narzędzia, żeby proces nauki był jak najmniej bolesny ;).

Zajęcia u mnie są luźne, z uczniami jestem na “ty” i traktuję ich jak młodsze rodzeństwo . Jednak generalnie to jest ciężka harówa , śmieszkowanie zostaje na TikToku. U mnie na zajęciach możesz ściągać i spisywać z Internetu (nie musisz znać nawet tabliczki mnożenia, sam nigdy nie pamiętam ile to 7*8). Ale też nie usłyszysz pytania: oblicz to i tamto. Za to usłyszysz: dlaczego, skąd to się wzięło, czemu skorzystałeś/aś z tego a nie z tamtego itp. Nie będziesz znać odpowiedzi, albo się pomylisz? To dobrze, w większości życie to pasmo porażek, dlatego uczymy się brać je na klatę i wyciągać z nich wnioski.

Prywatnie lubię aktywności z psem, gry RPG i grilla nad wodą w towarzystwie schłodzonego trunku. A no i memy. Memy to miłość, memy to życie. A jak nie mam co robić to otwieram książkę z matmy (nuudy!) żeby nauczyć się kolejnego rodzaju całek, żeby móc potem nauczyć tego np. Ciebie!

P.S. Pamiętaj jednak, że matmy uczy się tak jak przygotowuje się do maratonu – długo i regularnie. Pewien profesor na mojej uczelni powiedział kiedyś, nie do końca ładnie, “nauka na tydzień przed egzaminem jest jak leczenie sraczki za pomocą papieru toaletowego”. Brutalne, ale prawdziwe.

Zakres usług:
- korepetycje indywidualne
- nauczanie domowe
- grupowe kursy maturalne/8-klasisty
- zajęcia dla studentów w grupach o dowolnej liczebności  
- pracuję z dyskalkulikami i osobami ze spektrum autyzmu

Rabaty:
- 10% przy płatności rocznej (~~40 spotkań, raz w tygodniu)
- 25% za zajęcia w ferie oraz lipcu i sierpniu
- darmowa lekcja za polecenie

English

You can read more opinions about me on my Google page: https://g.page/r/CbwZp66nsmD-EAI

I have a degree in energy engineering (Silesian University of Technology 2013-2017). By profession and passion, I am a maths educator. I have been teaching since 2014, when I was still in the early stages of my studies. I decided to forgo a career in industry/corporate as soon as I received my diploma from my university because I saw my calling in teaching mathematics.

My mission is to teach and instill a love for math in anyone who is willing to put in the effort. It doesn’t matter whether you just want to pass a class, compete in a contest, or whether you’re in 8th grade or studying at a university. And if I don’t manage to instill that love, at the very least, I’ll show you that mathematics is relevant even when assembling a kitchen (seriously, mention it during trigonometry class). I’ll give you the necessary tips and tools to make the learning process as painless as possible. ;)

My classes are relaxed. I treat my students like younger siblings. However, in general, it’s hard work; the fun stuff is reserved for TikTok. In my classes, you can use the internet to look things up and copy from it (you don’t even need to know the multiplication table; I myself never remember what 7*8 is). But you won’t hear questions like: calculate this and that. Instead, you’ll hear: why, where did it come from, why did you use this instead of that, etc. Didn’t know the answer or made a mistake? That’s good; most of life is a series of failures, that’s why we learn to take them in stride and draw conclusions from them.

Privately, I enjoy activities with my dog, RPG games, and grilling by the water with a chilled drink. Oh, and memes. Memes are love, memes are life. And when I have nothing to do, I open a math book (booring!) to learn something new, so I can later teach it to someone like you!

P.S. Remember, though, that learning math is like preparing for a marathon – it takes time and regularity . A certain professor at my university once said, not entirely politely, "cramming a week before the exam is like treating diarrhea with toilet paper". Brutal, but true.

Services
-Individual tutoring
-Home teaching
-Group exam preparation courses/8th-grade courses
-Classes for university students in groups of any size
-I work with dyscalculics and individuals on the autism spectrum.

Discounts:
-10% for annual payment (~~40 sessions, once a week);
-25% off for sessions during holidays, July, and August.
- free lesson for recommending another student

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Matematyka dla byka - Jakub Matuszczyk
Trzyniecka
41-506 Chorzów
NIP: 6272771832

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2017
Politechnika Śląska
Inżynier
Energetyka
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet Śląski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2016
SEP do 1 kV
07.2021
The Science of Learning - What Every Teacher Should Know
08.2022
Fundamentals of Neuroscience
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
Prywatny korepetytor
Pracę jako korepetytor zacząłem w trakcie studiów. Ze względu na świetny kontakt z młodymi ludźmi i ogromną satysfakcję jaką sprawia mi ta praca, zaryzykowałem od razu po studiach przekuć to w pełnoetatowy zawód.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2023

Polecam, pan jest cierpliwy. Atmosfera spokojna. Udało mi się poprawić sprawdzian :)

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Dobry kontakt i widac efekty. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2023

Studiuję na University of Queensland. Do Pana Jakuba wpadam dorywczo od 3 semestrów, jak matma zaczyna mnie przerastać. Mega polecam, super nauczanie.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2023

Poprawka do matury
Pan Jakub przygotowuje mnie do poprawki. Duzo lepsze zajecia niz z poprzednim korepetytorem. Polecam

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Goraco polecam pana Jakuba. Syn bardzo zadowolony. zostajemy do matury.

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Korepetytor reaguje na feedback i słucha ucznia. Byłem z kolegą i bardzo polecam. Mega luźna atmosfera, można pogadać nie tylko o szkole na rozluźnienie :D

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2023

Bardzo dobry korepetytor, zdałam kolokwium bez żadnych problemów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Z kolegami wpadłam do Kuby na zajęcia przed kolosem na studia. Zajęcia na luzie, wytłumaczone jak debilowi, czyli dokładnie to czego potrzebowaliśmy żeby ogarnąć królową nauk. Polecajka!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Gościu tak całki wykłada, że małpę by nauczył, chyba najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem. Polecam po stokroć, kolokwium zaliczone na 4.5 :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2023

Dzięki Kubie mój syn wyprostował rok.
Uczy w sposób jasny, trafiający do ucznia
10/10 POLECAM

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2023

Z kolegami wpadłam do Kuby na zajęcia przed kolosem na studia. Zajęcia na luzie, wytłumaczone jak debilowi, czyli dokładnie to czego potrzebowaliśmy żeby ogarnąć całkowanie. Polecam gorąco.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2022

Syn jest bardzo zadowolony z zajęć. Sam pozwoliłem sobie „podsłuchać” we wrześniu pierwsze dwa spotkania - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem Pana Jakuba do młodzieży, świetnie się potrafi komunikować z młodym, wyraża się w sposób jasny i klarowny, a atmosfera jest bardzo luźna (co syn sobie mega chwalił). Oprócz tego pan Jakub jest przede wszystkim kompetentny – w przeciwieństwie do wielu innych korepetytorów, których przerabialiśmy i nie umieli poradzić sobie z zadaniami. Jeśli nic się nie wydarzy to zostajemy do matury!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2022

Trafiłem do Jakuba 2 tygodnie przed kolokwium. Moja wiedza z macierzy była bliska zeru. Na wykłady nie chodziłem, a ćwiczeniowiec z algebry tłumaczył mocno średnio. Spotkaliśmy się 4x po 2 godziny i w tym czasie przerobiliśmy materiał z całego semestru. Materiał wyłożony rewelacyjnie – przede wszystkim nauczyłem się liczyć, bo zaliczenie kolosa było najważniejsze, ale teorię też sobie uzupełniliśmy już na sam koniec. Naprawdę polecam tego człowieka, rozmawia się z nim jak z kumplem a wiedza wręcz sama wchodzi do głowy. Rewelka!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Zajęcia z Kubą odczarowały mi złą sławę matematyki. Nigdy nie umiałam przekonać się do tego przedmiotu. W technikum szło mi byle jak, matury nie zdałam. Kiedy chciałam nadrobić maturę i trafiłam do Jakuba, skończyło się to tak, że matematykę polubiłam, bo w końcu zaczęłam ją rozumieć a maturę zaliczyłam na 80% i wylądowałam na polibudzie. Trafić do Kuby to jak wygrać w lotka!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2022

Pracuję z Kubą już 3 rok. Zajęcia są fantastyczne - atmosfera jest wręcz koleżeńska, sama matematyka przedstawiana jest w sposób prosty i klarowny. Poza tym Kuba jest świetnym człowiekiem - da się z nim normalnie porozmawiać na dowolny temat, jeśli taka potrzeba zaistnieje. Na prawdę gorąco polecam, zwłaszcza osobom, które z matematyką mają ogromny problem! Jeśli mnie udało wyciągnąć się z 2 na 4, to Kuba poradzi sobie z każdym ;)

Matematyka dla byka - Jakub Matuszczyk

Dziękuję Pawle, współpraca z Tobą to przyjemność ;)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2022

Jakub posiada świetną umiejętność przesiewania informacji - zawsze podkreśla co jest mniej a co bardziej przydatne i kładzie duży nacisk na aparat matematyczny, który jest bardziej istotny w życiu inżyniera. Świetny nauczyciel.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Moja córka z Panem Kubą nie pracuje już od 2 lat, bo już jest po maturze, zresztą obronionej na świetny wynik. Współpracę obie wspominamy fantastycznie. Pozdrawiamy i polecamy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.