Jakub Matuszczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź
Wrocław
Faktura VAT

Jakub Matuszczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Jakub Matuszczyk

O mnie

.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2017
Politechnika Śląska
Inżynier
Energetyka
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet Śląski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2016
SEP do 1 kV
07.2021
The Science of Learning - What Every Teacher Should Know
08.2022
Fundamentals of Neuroscience
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
Prywatny korepetytor
Pracę jako korepetytor zacząłem w trakcie studiów. Ze względu na świetny kontakt z młodymi ludźmi i ogromną satysfakcję jaką sprawia mi ta praca, zaryzykowałem od razu po studiach przekuć to w pełnoetatowy zawód.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2022

Syn jest bardzo zadowolony z zajęć. Sam pozwoliłem sobie „podsłuchać” we wrześniu pierwsze dwa spotkania - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem Pana Jakuba do młodzieży, świetnie się potrafi komunikować z młodym, wyraża się w sposób jasny i klarowny, a atmosfera jest bardzo luźna (co syn sobie mega chwalił). Oprócz tego pan Jakub jest przede wszystkim kompetentny – w przeciwieństwie do wielu innych korepetytorów, których przerabialiśmy i nie umieli poradzić sobie z zadaniami. Jeśli nic się nie wydarzy to zostajemy do matury!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2022

Trafiłem do Jakuba 2 tygodnie przed kolokwium. Moja wiedza z macierzy była bliska zeru. Na wykłady nie chodziłem, a ćwiczeniowiec z algebry tłumaczył mocno średnio. Spotkaliśmy się 4x po 2 godziny i w tym czasie przerobiliśmy materiał z całego semestru. Materiał wyłożony rewelacyjnie – przede wszystkim nauczyłem się liczyć, bo zaliczenie kolosa było najważniejsze, ale teorię też sobie uzupełniliśmy już na sam koniec. Naprawdę polecam tego człowieka, rozmawia się z nim jak z kumplem a wiedza wręcz sama wchodzi do głowy. Rewelka!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Zajęcia z Kubą odczarowały mi złą sławę matematyki. Nigdy nie umiałam przekonać się do tego przedmiotu. W technikum szło mi byle jak, matury nie zdałam. Kiedy chciałam nadrobić maturę i trafiłam do Jakuba, skończyło się to tak, że matematykę polubiłam, bo w końcu zaczęłam ją rozumieć a maturę zaliczyłam na 80% i wylądowałam na polibudzie. Trafić do Kuby to jak wygrać w lotka!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2022

Pracuję z Kubą już 3 rok. Zajęcia są fantastyczne - atmosfera jest wręcz koleżeńska, sama matematyka przedstawiana jest w sposób prosty i klarowny. Poza tym Kuba jest świetnym człowiekiem - da się z nim normalnie porozmawiać na dowolny temat, jeśli taka potrzeba zaistnieje. Na prawdę gorąco polecam, zwłaszcza osobom, które z matematyką mają ogromny problem! Jeśli mnie udało wyciągnąć się z 2 na 4, to Kuba poradzi sobie z każdym ;)

Jakub Matuszczyk

Dziękuję Pawle, współpraca z Tobą to przyjemność ;)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2022

Jakub posiada świetną umiejętność przesiewania informacji - zawsze podkreśla co jest mniej a co bardziej przydatne i kładzie duży nacisk na aparat matematyczny, który jest bardziej istotny w życiu inżyniera. Świetny nauczyciel.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Moja córka z Panem Kubą nie pracuje już od 2 lat, bo już jest po maturze, zresztą obronionej na świetny wynik. Współpracę obie wspominamy fantastycznie. Pozdrawiamy i polecamy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.