Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Katowice
Gliwice
Jelenia Góra
Wałbrzych
Energetyka80 / 60 min

Grzegorz

Opis ogłoszenia

Proszę dzwonić a nie kontaktować się przez SMS-y.
.
.
.
energetyka

elektroenergetyka

termodynamika techniczna

obiegi termodynamiczne eletkrowni

sieci elektroenergetyczne SEE

odnawialne źródła energii OZE

Konsultacje dotyczące:
- kolokwiów,
- egzaminów,
- sprawozdań z laboratorium.

2 osoby - każda po 60 zł za 60 minut
3 osoby - każda po 50 zł za 60 minut

Często pomoc pod koniec pierwszego półrocza klasy I jest trudna, wręcz niemożliwa w tak krótkim czasie i przy zgromadzonych przez lata zaległościach nie tylko w wiedzy ale i w zakresie cech niezbędnych do przyswajania coraz to większej i wyższej wiedzy, ale też kosztowna finansowo (duży wydatek w krótkim czasie). Lepiej wejść będąc odpowiednio przygotowanym do nowej szkoły, w której rozpocznie się naukę zawodu, co zawsze jest zderzeniem się ucznia z czymś do tej pory zupełnie nieznanym, od razu zyskać dużą samodzielność, zacząć naukę w szkole ponadpodstawowej od ocen co najmniej 4 (bez ocen takich jak 2 c zy 1), żeby NIGDY szkoła nie kojarzyła się NEGATYWNIE, jako coś, do czego nie chce się nigdy w życiu wracać myślami.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.