Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 - 70 / 60 min

Izabela Bryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

W nauczaniu najważniejsze jest aby zarazić pasją i zainteresować przedmiotem. Wtedy nauka staje się przyjemnością i przynosi najlepsze rezultaty.

Co oferuję:
 

  • korepetycje z matematyki i fizyki na każdym poziomie zaawansowania;
  • kursy maturalne;
  • nauczanie domowe;
  • zajęcia indywidualne;
  • zajęcia grupowe (2-4 osoby w grupie);
  • materiały i karty pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia;
  • pomoc korespondencyjna (SMS) w przypadku problemów np. podczas rozwiązywania prac domowych (przy nawiązaniu stałej współpracy).

O mnie:

Z wykształcenia jestem inżynierem automatyki i robotyki . Ukończyłam również pedagogikę , co otworzyło mi drzwi do świata dydaktyki, pozwoliło zdobyć doświadczenie i umiejętności w przekazywaniu wiedzy różnym typom uczniów.
Pracę z dziećmi i młodzieżą zaczęłam już 6 lat temu. Sprawia mi to przyjemność, a dobre wyniki i postępy moich podopiecznych przynoszą ogromną satysfakcję. Obecnie pracuję w dwóch placówkach edukacyjnych w Warszawie ucząc matematyki i fizyki na każdym poziomie oraz prowadzę kursy maturalne i nauczanie domowe . Jestem również instruktorem robotyki i elektroniki. Uczę młodych ludzi budować i programować roboty mobilne, co wykorzytsuję również na lekacjach fizyki.

O zajęciach:

Podczas swoich lekcji staram się uświadomić uczniów że matematyka jest potrzebna w każdej dziedzinie życia jako umiejętność analitycznego myślenia . Fizyka jest natomiast nauką o otaczającym nas świecie, więc łatwo jest nią zainteresować wyjaśniając przyczyny codziennie obserwowanych zjawisk . Często praktykuję prowadzenie zajęć w grupach 2-4 osobowych. Doświadczenie pokazało, że w wielu przypadkach przynosi to lepsze efekty niż zajęcia indywidualne. Zależy mi przede wszystkim na efektach i rozwoju uczniów.
Podczas lekcji korzystam z pomocy naukowych do przeprowadzania doświadczeń fizycznych. Podchodzę indywidualne do każdego ucznia i dostosowuję odpowiedni poziom i sposób uczenia.

Uważam, ze KAŻDY jest w stanie nauczyć sie matematyki i fizyki, wystarczy dobrać odpowiednią metodę nauczania.

Na każdą lekcje przygotowuję materiały i karty pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, a także kożystam z materiałów wydanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Podczas zajęć wprowadzam luźną atmosferę, tak aby uczeń czuł się swobodnie i sygnalizował jeśli ma z czymś problem.

Przy nawiązaniu stałej współpracy pomagam również korespondencyjnie. Poprzez SMS daję wskazówki jak rozwiązać problem, który pojawi się np. podczas rozwiązywania prac domowych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 05.2017
Politechnika Warszawska
Inżynier
Automatyka i Robotyka
09.2017 - aktualnie
Studium Kształcenia Kadr
Nauczyciel stażysta
Przygotowanie pedagogiczne
02.2018 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - 08.2017
Omnibus
Przygotowanie do matury i egzaminów gimnazjalnych. Pomoc w bieżących lekcjach.
09.2016 - aktualnie
Mały inżynier
Prowadzenie zajęć z zasady działania, budowy i programowania robotów.
09.2017 - aktualnie
Szkoła Podstawowa nr 88
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Powiem tak, bardzo miła atmosfera podczas spotkań. Nawet "głupek matematyczny" wyniesie z nich bardzo dużo: ) Ja widziałem u siebie postępy. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.