Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Płock

Izabela Bryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Izabela Bryk

O mnie

Jestem inżynierem automatyki i robotyki. Tytuł uzyskałam w 2017 r. na Politechnice Warszawskiej. Aktualnie kontynuuję studia magisterskie na specjalizacji robotyka oraz zaoczne studia podyplomowe pedagogiczne. Od pięciu lat udzielam korepetycji z matematyki i fizyki na każdym poziomie.Prowadzę kursy maturalne, nauczanie domowe, pomagam w nadrabianiu zaległości, przygotowaniu się do sprawdzianów i egzaminów. Ciekawość otaczającego świata obudziła we mnie pasję do nauk ścisłych już w szkole podstawowej. Od tamtej pory rozszerzałam swoją wiedzę uczęszczając na zajęcia dodatkowe, warsztaty fizyczne a następnie podejmując studia techniczne, które pozwoliły mi zdobyć umiejętności praktyczne . Lubię dzielić się nabytą wiedzą, doświadczeniem i zainteresowaniami z innymi. Poza nauczaniem fizyki i matematyki, prowadzę zajęcia z robotyki i elektroniki. Aby zaspokoić swoje chęci poznawcze, sama wciąż zdobywam wiedzę w zakresie nauk ścisłych oraz pedagogicznych, dzięki temu wciąż coraz lepiej i skuteczniej mogę dzielić się swoją wiedzą.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 05.2017
Politechnika Warszawska
Inżynier
Automatyka i Robotyka
09.2017 - aktualnie
Studium Kształcenia Kadr
Nauczyciel stażysta
Przygotowanie pedagogiczne
02.2018 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - 08.2017
Omnibus
Przygotowanie do matury i egzaminów gimnazjalnych. Pomoc w bieżących lekcjach.
09.2016 - aktualnie
Mały inżynier
Prowadzenie zajęć z zasady działania, budowy i programowania robotów.
09.2017 - aktualnie
Szkoła Podstawowa nr 88

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Powiem tak, bardzo miła atmosfera podczas spotkań. Nawet "głupek matematyczny" wyniesie z nich bardzo dużo: ) Ja widziałem u siebie postępy. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.