Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Kraków

Isidora

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Isidora

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2018 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Wydział polonistyki - wymiana studencka (Erasmus)
Kursy i szkolenia
07.2015
UKSW Szkoła letnia języka polskiego i kultury polskiej
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
Nauczyciel indywidualny języka serbskiego i chorwackiego
Prowadzenie korepetycji dla obcokrajowców na wszystkich poziomach (konwersacja i gramatyka). Przygotowanie studentów filologii serbskiej i chorwackiej do egzaminów z fonetyki, morfologii, słowotwórstwa oraz składni.
10.2017 - 10.2017
,,Radość Europy'' - Międzynarodowy Zjazd Dzieci Europy - Tłumacz języka polskiego
04.2019 - aktualnie
LET PR Agencja Marketingowa, Wrocław
Tworzenie tekstów na strony internetowe w jęz. serbskim, chorwackim i bośniackim. Pisanie i redagowanie tekstów marketingowych pod kątem SEO. Tłumaczenia z języka polskiego i angielskiego.
12.2021 - 01.2022
BTD Services, Milicz, Polska
Tłumaczenia techniczne z języka polskiego na język serbski.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2024

O Isidorze i zajęciach z Nią można mówić wyłącznie pozytywnie! :) Każda lekcja jest profesjonalnie przygotowana i ciekawa, materiały dopracowane, a atmosfera luźna i przyjacielska. Poziom dostosowany do potrzeb ucznia, ale nie brakuje wyzwań, które motywują do nauki. Szczerze polecam i kontynuuję naukę z Isidorą. ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2024

Dora uczy mnie chorwackiego do kilku miesięcy. Jest fantastyczną lektorką. Na lekcjach panuje luźna atmosfera. Wszystkie zagadnienia gramatyczne tłumaczy bardzo dobrze. Po kilku miesiącach nauki czuję się coraz swobodniej rozmawiając po chorwacku. Dziękuję Dora.
Zamierzam kontynuować naukę chorwackiego jak najdłużej.
Najlepsza lektorka chorwackiego.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2024

Pani Isidora jest rewelacyjną nauczycielką. Zajęcia odbywają się zawsze w bardzo dobrej atmosferze, a ich format jest w pełni dostosowywany pod ucznia.
Po 4 miesiącach zajęć jestem w stanie porozumieć się z Chorwatami i zrozumieć o czym mówią w Radio Split :-) Właśnie ze względu na bardzo szybki progres w nauce, pełne zaopatrzenie w materiały do zajęć i dużą wiedzę Pani Isidory (którą chętnie się dzieli) polecam spróbować zajęcia z Panią Isidorą.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Bardzo polecam, profesjonalny nauczyciel, zawsze świetnie przygotowany i umiejący wytłumaczyć wszelkie niuanse językowe. Lekcje w super atmosferze.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2023

Bardzo gorąco polecam lekcje z Panią Isidorą! Lekcje są zorganizowane bardzo profesjonalne, a równocześnie są ciekawe i panuje na nich miła atmosfera. Zapewnione są wszystkie materiały do zajęć. Lekcje mam już od ponad roku i bardzo dużo się już nauczyłam. W Chorwacji staram się rozmawiać po chorwacku, a zrozumienie gramatyki nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Już teraz wiem, że jestem w stanie opanować ten język na bardzo dobrym poziomie. Przede wszystkim po tych lekcjach mam ochotę do nauki tego języka i jestem naładowana pozytywną energią.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2023

Uczę się chorwackiego z Dorą od ponad roku i szczerze polecam ją jako korepetytora! Zajęcia są dobrze zorganizowane, wszystkie materiały do nauki zapewnione, a podczas zajęć panuje miła atmosfera. Po roku nauki mogę śmiało powiedzieć, że łatwiej mi przychodzi rozmawianie w języku chorwackim w codziennych sytuacjach :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Pani Isidora umie uczyć języka w prosty i efektywny sposób oraz oferuje materiały i ćwiczenia, które pomagają lepiej zrozumieć omawiane tematy. Ponadto lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze.
Z pomocą Pani udało mi się bardzo szybko przygotować do egzaminu z j. chorwackiego!:)
Polecam z całego serca, lekcje naprawdę robią pozytywną różnicę w procesie nauki!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Dorą! Zajęcia są zawsze świetnie przygotowane, składają się z różnorodnych materiałów i są bardzo ciekawe. Dora tłumaczy wszystko w bardzo klarowny sposób, a przy tym jest przemiłą, kontaktową i uśmiechniętą osobą. Ponadto Dora zawsze dopasowuje tempo i wymagania do oczekiwań i możliwości kursanta. Materiał jest powtarzany na każdych zajęciach, ale nie na zasadzie suchego odpytywania, tylko konwersacji, quizów itp. Ten sposób nauki daje szybkie efekty i jest czystą przyjemnością! Polecam :)!!!

avatar
Liv
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Lekcje chorwackiego z Dorą to drugie podejście moje i męża do nauki tego języka. Za pierwszym razem, kiedy uczyliśmy się z inną korepetytorką, bardzo szybko straciliśmy motywację. Rozpoczęcie zajęć z Dorą było strzałem w dziesiątkę i całkowicie odmieniło nasze podejście! Dora jest przygotowana na każde zajęcia, a nauka chorwackiego na jej lekcjach to sama przyjemność :) Dzięki Dorze przełamaliśmy stres przed rozmową z Chorwatami, i po dwóch miesiącach możemy bez problemu dogadać się w sklepie czy restauracji. Polecamy!!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Uczę się Serbskiego z Dorą od marca 2022. Dzięki zajęciom będąc ponownie w Serbii w czerwcu umiałam przeprowadzić podstawowe i niezbyt skomplikowane konwersacje (co było totalną nowością w porównaniu do poprzedniej podróży). Dora jest osobą bardzo profesjonalną i z dokładnością przygotowuje każde zajęcia. Zawsze służy pomocą przy wyjaśnieniu zagadnień, a nawet przygotuje specjalne materiały do tematu, który nas interesuje i jest spoza książki. Lekcje są bardzo interesujące i przyjemne, a co najważniejsze odbywają się w przyjaznej atmosferze i przynoszą świetne rezultaty. Polecam serdecznie wszystkim zajęcia z Dorą!

avatar
Lilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Pani Dora jest naprawdę świetną nauczycielką. Jej lekcje są doskonale przygotowane, ani za łatwe ani za trudne. Do tego nauka z nią to zwyczajnie przyjemność. Z każdą lekcją czuję, że robię postępy. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Z całego serca polecam lekcje z Dorą. Pracujemy razem od 2 lat i mogę ocenić jej pracę w samych superlatywach. Każde zajęcia są dokładnie przygotowane, dostaję dziesiątki dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy. Dora jako filolog potrafi wytłumaczyć nawet zawiłe zagadnienia gramatyczne. Bardzo doceniam dobrą atmosferę na spotkaniach, punktualność i kulturę Dory.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Mija właśnie rok odkąd rozpoczęłam swoją przygodę z serbskim pod okiem Dory i mam nadzieję dalej kontynuować naukę :). Mogę powiedzieć tylko jedno - jestem zachwycona podejściem, profesjonalizmem, umiejętnością dostosowania programu zajęć do ucznia. Atmosfera na zajęciach jest bardzo sympatyczna, a materiał przekazywany jest w sposób zrozumiały i ciekawy. Można powiedzieć, że system nauczania Dory jest bardzo przemyślany i kompleksowy. Bardzo cenię sobie również umiejętność zwracania uwagi na najczęstsze pomyłki i problemy jakie przydarzają się Polakom w nauce tego języka. Jak uczyć się serbskiego to tylko tutaj :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Dora już od pierwszych zajęć oczarowała mnie swoim profesjonalizmem. Każde zajęcia są dopracowane i sumiennie przygotowane - zaangażowanie jest ogromne! Dora posiada autorski program nauczania, który elastycznie dostosowuje do preferencji i postępów ucznia. Podczas zajęć korzystamy z wielu źródeł i form nauki, tj. podręczniki, autorskie ćwiczenia do nauki gramatyki, tłumaczenie tekstów piosenek. Zadaje pytania i prowadzi rozmowy w taki sposób, aby została wykorzystana zdobyta wcześniej wiedza (zwroty, słowa, konstrukcje zdań).

Co równie ważne - motywuje i chwali. Szczerze cieszy się z postępów i kibicuje. Po każdej lekcji czuję się naładowana pozytywną energią :) . Jest bardzo życzliwą, ciepłą i pogodną osobą. Bardzo się cieszę, ze trafiłam na swojej językowej drodze na Dorę!

Próbowałam nauki samodzielnej, jednak przy wsparciu Dory, zdecydowanie znajomość języka, gramatyki i umiejętność konwersacji na poziomie komunikatywnych stały się rzeczywistością.

Jeśli zastanawiasz się nad osobą, która mogłaby prowadzić Cię przez naukę języka serbskiego - z całego serca polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Z Isidorą uczę się już rok i mam nadzieję kontynuować jak najdłużej.
Isidora łączy zaangażowanie i entuzjazm z absolutnym profesjonalizmem i łatwością przekazywania wiedzy. Program bardzo dobrze przemyślany, każda lekcja dokładnie przygotowana, bardzo ciekawa i wciągająca, czas zawsze wykorzystany w 100%. Szeroki dostęp do materiałów, podręczników, mnóstwo autorskich opracowań i ćwiczeń.
I można by tak długo jeszcze, ale myślę, że to najważniejsze: absolutnie genialna efektywność.
Polecam z pełnym przekonaniem każdemu, kto chciałby zacząć się uczyć lub już się uczy tego pięknego języka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Bardzo polecam! Dużo się nauczyłam i było fajnie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.