Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online

Isidora

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Isidora

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2017
Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Belgradzie
Licencjat
Filologia słowiańska - polonistyka
10.2017 - 02.2019
Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Belgradzie
Magister
Filologia słowiańska
02.2018 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Wydział Polonistyki
Kursy i szkolenia
07.2015
UKSW - Szkoła Letnia Języka Polskiego i Kultury Polskiej
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
Nauczyciel indywidualny języka serbskiego
Prowadzenie korepetycji dla obcokrajowców na wszystkich poziomach (konwersacja i gramatyka). Przygotowanie studentów filologii serbskiej i chorwackiej do egzaminów z fonetyki, morfologii, słowotwórstwa oraz składni.
10.2017 - 10.2017
,,Radość Europy'' - Międzynarodowy Zjazd Dzieci Europy - Tłumacz języka polskiego
04.2019 - aktualnie
Freelance copywriter i content writer
Tworzenie tekstów w jęz. serbskim na strony internetowe. Teksty na blogi oraz pisanie artykułów wraz z analizą słów kluczowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Dorą! Zajęcia są zawsze świetnie przygotowane, składają się z różnorodnych materiałów i są bardzo ciekawe. Dora tłumaczy wszystko w bardzo klarowny sposób, a przy tym jest przemiłą, kontaktową i uśmiechniętą osobą. Ponadto Dora zawsze dopasowuje tempo i wymagania do oczekiwań i możliwości kursanta. Materiał jest powtarzany na każdych zajęciach, ale nie na zasadzie suchego odpytywania, tylko konwersacji, quizów itp. Ten sposób nauki daje szybkie efekty i jest czystą przyjemnością! Polecam :)!!!

avatar
Liv
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Lekcje chorwackiego z Dorą to drugie podejście moje i męża do nauki tego języka. Za pierwszym razem, kiedy uczyliśmy się z inną korepetytorką, bardzo szybko straciliśmy motywację. Rozpoczęcie zajęć z Dorą było strzałem w dziesiątkę i całkowicie odmieniło nasze podejście! Dora jest przygotowana na każde zajęcia, a nauka chorwackiego na jej lekcjach to sama przyjemność :) Dzięki Dorze przełamaliśmy stres przed rozmową z Chorwatami, i po dwóch miesiącach możemy bez problemu dogadać się w sklepie czy restauracji. Polecamy!!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Uczę się Serbskiego z Dorą od marca 2022. Dzięki zajęciom będąc ponownie w Serbii w czerwcu umiałam przeprowadzić podstawowe i niezbyt skomplikowane konwersacje (co było totalną nowością w porównaniu do poprzedniej podróży). Dora jest osobą bardzo profesjonalną i z dokładnością przygotowuje każde zajęcia. Zawsze służy pomocą przy wyjaśnieniu zagadnień, a nawet przygotuje specjalne materiały do tematu, który nas interesuje i jest spoza książki. Lekcje są bardzo interesujące i przyjemne, a co najważniejsze odbywają się w przyjaznej atmosferze i przynoszą świetne rezultaty. Polecam serdecznie wszystkim zajęcia z Dorą!

avatar
Lilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Pani Dora jest naprawdę świetną nauczycielką. Jej lekcje są doskonale przygotowane, ani za łatwe ani za trudne. Do tego nauka z nią to zwyczajnie przyjemność. Z każdą lekcją czuję, że robię postępy. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Z całego serca polecam lekcje z Dorą. Pracujemy razem od 2 lat i mogę ocenić jej pracę w samych superlatywach. Każde zajęcia są dokładnie przygotowane, dostaję dziesiątki dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy. Dora jako filolog potrafi wytłumaczyć nawet zawiłe zagadnienia gramatyczne. Bardzo doceniam dobrą atmosferę na spotkaniach, punktualność i kulturę Dory.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Mija właśnie rok odkąd rozpoczęłam swoją przygodę z serbskim pod okiem Dory i mam nadzieję dalej kontynuować naukę :). Mogę powiedzieć tylko jedno - jestem zachwycona podejściem, profesjonalizmem, umiejętnością dostosowania programu zajęć do ucznia. Atmosfera na zajęciach jest bardzo sympatyczna, a materiał przekazywany jest w sposób zrozumiały i ciekawy. Można powiedzieć, że system nauczania Dory jest bardzo przemyślany i kompleksowy. Bardzo cenię sobie również umiejętność zwracania uwagi na najczęstsze pomyłki i problemy jakie przydarzają się Polakom w nauce tego języka. Jak uczyć się serbskiego to tylko tutaj :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Dora już od pierwszych zajęć oczarowała mnie swoim profesjonalizmem. Każde zajęcia są dopracowane i sumiennie przygotowane - zaangażowanie jest ogromne! Dora posiada autorski program nauczania, który elastycznie dostosowuje do preferencji i postępów ucznia. Podczas zajęć korzystamy z wielu źródeł i form nauki, tj. podręczniki, autorskie ćwiczenia do nauki gramatyki, tłumaczenie tekstów piosenek. Zadaje pytania i prowadzi rozmowy w taki sposób, aby została wykorzystana zdobyta wcześniej wiedza (zwroty, słowa, konstrukcje zdań).

Co równie ważne - motywuje i chwali. Szczerze cieszy się z postępów i kibicuje. Po każdej lekcji czuję się naładowana pozytywną energią :) . Jest bardzo życzliwą, ciepłą i pogodną osobą. Bardzo się cieszę, ze trafiłam na swojej językowej drodze na Dorę!

Próbowałam nauki samodzielnej, jednak przy wsparciu Dory, zdecydowanie znajomość języka, gramatyki i umiejętność konwersacji na poziomie komunikatywnych stały się rzeczywistością.

Jeśli zastanawiasz się nad osobą, która mogłaby prowadzić Cię przez naukę języka serbskiego - z całego serca polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Z Isidorą uczę się już rok i mam nadzieję kontynuować jak najdłużej.
Isidora łączy zaangażowanie i entuzjazm z absolutnym profesjonalizmem i łatwością przekazywania wiedzy. Program bardzo dobrze przemyślany, każda lekcja dokładnie przygotowana, bardzo ciekawa i wciągająca, czas zawsze wykorzystany w 100%. Szeroki dostęp do materiałów, podręczników, mnóstwo autorskich opracowań i ćwiczeń.
I można by tak długo jeszcze, ale myślę, że to najważniejsze: absolutnie genialna efektywność.
Polecam z pełnym przekonaniem każdemu, kto chciałby zacząć się uczyć lub już się uczy tego pięknego języka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Bardzo polecam! Dużo się nauczyłam i było fajnie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.