Inga Wójtowicz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Warszawa
Kraków
Poznań
Gdańsk
Olsztyn
Wrocław
Bydgoszcz
Łódź
Faktura VAT

Inga Wójtowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Inga Wójtowicz

O mnie

Cześć,

Mam na imię Inga, jestem doktorem nauk biologicznych i jestem autorką spersonalizowanego kursu przygotowawczego z biologii BiologiaNaMiarę.pl.

Jestem pasjonatką biologii już od dzieciństwa przez co w liceum wybrałam profil przyrodniczy aby dobrze przygotować się do matury z biologii i dostać się na wymarzone studia mikrobiologiczne. Studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim, ale także Technicznym Uniwersytecie w Dreźnie, a doktorat zrobiłam we Francji.

Nauczanie jest moją pasją, a dzięki zdobytemu doświadczeniu chcę rozbudzać pasję do nauki w młodych i chłonnych umysłach, aby każdy z Was dostał się na wymarzone studia i z sukcesem szedł wybraną przez siebie ścieżką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 12.2014
Université d'Auvergne
Doktor
Biologia
Kursy i szkolenia
06.2009
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością
Doświadczenie
09.2008 - aktualnie
Korepetytor
03.2015 - aktualnie
Pracownik naukowy
06.2017 - aktualnie
Właściciel firmy edukacyjnej
09.2019 - aktualnie
Autor materiałów edukacyjnych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Pani Inga jest nauczycielem wyjątkowym, w najlepszym tego słowa znaczeniu - pełnym zaangażowania i pasji, którymi zaraża i motywuje do działania. Każda lekcja to dawka konkretnej wiedzy, nauka logicznego myślenia i przejrzyste wyjaśnienia nawet tych zagadnień, które początkowo wydają się być niemożliwe do pojęcia. Wiedza, którą otrzymałam przydała mi się nie tylko w nauce biologii, ale także w codziennym życiu. Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze, co dodatkowo zachęca do nauki. Wszystko to miało oczywiście przełożenie na wynik matury, z którego jestem bardzo zadowolona.
Z całego serca polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Polecam Panią Ingę wszystkim licealistom i przygotowującym się do matury!!! Zajęcia prowadzone są w bardzo angażujący sposób, Pani Inga świetnie tłumaczy najtrudniejsze zagadnienia które po lekcji stają się logiczne i przejrzyste. Przygotowywałam się z nią do matury IB, a dzięki materiałom z różnych źródeł mogłam dogłębnie zrozumieć niezbędne dla mnie tematy, co również znacznie pomagało mi później na szkolnych lekcjach. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, P. Inga również świetnie rozumie potrzeby uczniów i jest niezwykle wspierającą osobą. Pomogła mi bardzo w opracowaniu pracy maturalnej Internal Assesment oraz była moją podporą w okresie egzaminów. Serdecznie polecam:)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Pani Inga pozwala poznać prawdziwe oblicze biologii, która jest bardzo ciekawa, prosta i przede wszystkim logiczna. Każda lekcja była niesamowita, w super atmosferze i pełna nowych umiejętności. Pani Inga potrafi przekazywać wiedzę tak, że każda informacja zostaje zapamiętana do końca życia. Na maturę poszłam przygotowana w 100% i zupełnie nic mnie nie zaskoczyło. Serdecznie polecam tak wspaniałego nauczyciela każdemu!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo polecam lekcje z panią Ingą. Świetnie przygotowuje ona do matury (również IB). Pani Inga doskonale tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, stawiając przede wszystkim na zrozumienie. Polecam również lekcje grupowe, w czasie których można nauczyć się wiele od siebie nawzajem. Sposoby tłumaczenia pani Ingi sprawiają, że informacje na długo zapadają w pamięć oraz nawet najtrudniejsze zagadnienia są zrozumiałe. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Panią Ingę mogę polecić z czystym sumieniem. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze oraz niezwykle merytorycznie i profesjonalnie. Biologia nauczana przez Panią Ingę staje się bardzo interesująca a zarazem zrozumiała. Przekazuje ona wiedzę tak, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste. Dzięki wspólnym lekcjom przygotowywanie do matury stało się mniej stresujące i zdecydowanie wybór Pani Ingi był strzałem w dziesiątkę, dzięki czemu mogę studiować wymarzony kierunek, czyli medycynę. Tęsknie za naszymi lekcjami❤️

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Ingi! Dzięki nim przestałam uczyć się biologii na pamięć, a zaczęłam ją rozumieć. Pani Inga jest zawsze uśmiechnięta i wesoła, co gwarantuje świetna atmosferę na zajęciach. Oprócz materiału obowiązującego na maturę, Pani Inga przekazuje wiele ciekawostek, które często są pomocne w lepszym zrozumieniu materiału. Polecam:)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Ingą i polecam każdemu. Korepetycje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, tak aby uczeń zrozumiał dane zagadnienie a nie tylko je zapamiętał. Pani Inga wszystko dokładnie tłumaczy, tyle razy ile jest to potrzebne, ale także wymaga przygotowania na lekcje, co motywuje do systematycznej nauki. Po każdej lekcji udostępniane są materiały i zadania do wykonania, które na następnych zajęciach są dokładnie sprawdzane, a wszelkie wątpliwości wyjaśniane.
Korepetycje z Panią Ingą spowodowały, że polubiłam biologię, a to przede wszystkim, dlatego że ją zrozumiałam i nie jest ona już taka trudna jak się wydawało.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ingą. Lekcja jest prowadzona w bardzo miłej dla ucznia atmosferze. Pani Inga bardzo konkretnie tłumaczy tematy, spokojnie omawia ten, z którym uczeń ma ewentualnie problem. Jest wymagająca, co jedynie motywuje do dalszej nauki oraz potrafi nakierować ucznia na sposób w jaki powinno się rozwiązywać zadania co w przypadku rozszerzonej matury z biologii jest bardzo ważne. Jest bardzo cierpliwa i nigdy nie zniechęca do nauki. Gorąco polecam !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Pani Inga prowadzi zajęcia online na najwyższym poziomie, w bardzo komfortowej i przyjaznej dla ucznia atmosferze. Jest doskonale przygotowana do każdych zajęć i tego samego wymaga, dzięki czemu praca przebiega systematycznie i rzetelnie. Potrafi zmotywować do pracy i pomóc w zrozumieniu każdego zagadnienia. Na zajęciach rozwiązuje z uczniem mnóstwo zadań maturalnych, każdą odpowiedź czujnie weryfikuje, a wszelkie wątpliwości tłumaczy w zrozumiały sposób, dzięki czemu nie ma nauki na pamięć. Po każdej lekcji udostępnia materiały oraz zadania, które należy wykonać w domu, a na następnej lekcji omawia je i wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia. Pani Inga jest przemiła i cierpliwa. Jestem przekonana, że zmobilizuje nawet najbardziej opornych do nauki biologii. GORĄCO POLECAM!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Bardzo serdecznie polecam Panią Ingę . Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze. Pani Inga jasno i zrozumiale tłumaczy przerabiane zagadnienia.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Ingi. Wiedza przekazywana jest profesjonalnie i z olbrzymim zaangażowaniem. Pani Inga ma doskonały kontakt z uczniem, a sposobem przekazywania wiedzy potrafi zainspirować i zmotywować do nauki i poznawania kolejnych obszarów biologii. Każda godzina przebiega w miłej atmosferze. Korepetycje u Pani Ingi pozwalają zrozumieć biologię i dają poczucie dobrego przygotowania przed maturą. Ukierunkowują na prawidłowe zrozumienie pytań na maturze oraz właściwy sposób formułowania odpowiedzi. Gorąco polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Dwa lata temu podjęłam decyzję o studiowaniu medycyny i poszukiwałam dobrego nauczyciela. Znalazłam ofertę korepetycji ale okazało się, że korepetycje są przez internet!. Z początku podeszłam do tego bardzo sceptycznie ale szybko przekonałam się, że to dla mnie rozwiązanie idealne. Z czystym sumieniem polecam lekcje przez internet u Pani Ingi, bo dysponuje odpowiednimi narzędziami, które sprawiają, że lekcja jest ciekawa i nie czuć dystansu setek kilometrów, które nas dzielą.
Odnośnie korepetytora, Pani Inga to profesjonalistka i człowiek z wielką pasją do biologii i nauczania. Umie przekazać swoją wiedzę i nawiązać kontakt z uczniem. Była niezastąpiona w moim dążeniu do celu - choć cel w trakcie nauczania mi się zmienił - teraz marzę o … - mikrobiologii.
Pani Inga jest nauczycielem inspirującym, który poszerzy Twoje horyzonty i pomoże znaleźć rozwiązanie na nurtujące Cię pytania. W trakcie lekcji położony był nacisk na logiczne zrozumienie tematu i liczne ćwiczenia, co pozwoliło mi podejść do matury bez obaw o wynik.
Tęsknię za tymi lekcjami - szkoda, że już po maturze…;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Pani Inga to miła, mądra, cierpliwa i wyrozumiała, ale jednocześnie wymagająca korepetytorka. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem, czuć że lubi to, co robi a dzięki temu widać efekty. Na lekcji jest zawsze przyjemna atmosfera, nigdy nie bałam zapytać o cokolwiek bo "nie ma głupich pytań" i "codziennie się czegoś uczymy i odkrywamy, że jeszcze dużo nie umiemy". Pani Inga nauczyła mnie jak się uczyć, jak rozwiązywać zadania i podchodzić do nich z szacunkiem i pokorą, aby nie popełniać głupich błędów. Uważam, że jest to osoba godna polecenia. Dużą zaletą współpracy z panią Ingą są spotkania przez Skype. Dzięki korepetycjom przez Internet każdy czuje się swobodnie, nie tracimy też czasu i pieniędzy na dojazd. Naprawdę warto! Gorąco polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Nie wiem czy ktoś inny byłby w stanie zachęcić, zmotywować i nakłonić do nauki biologii jak nie pani Inga. Wiele lat współpracy razem, wiele wspólnych godzin przed ekranem komputera a wszystko po to by zdać jak najlepiej maturę! Świat biologii stał się inny, prostszy bo nie trzeba wszystkiego wkuwać na pamięć jak wszyscy mówią. Cieszę się ogromnie, że znalazłam tak dobrego nauczyciela który za razem pochwali moje postępy ale jednocześnie skoryguje i konstruktywnie oceni moje błędy i pomyłki, tak by na drugi raz ich nie popełnić!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Ingą. Pani Inga jest przemiłą osobą, a lekcje odbywają się w świetnej atmosferze. Dzięki nim zrozumiałam materiał, a nie tylko nauczyłam się informacji na pamięć oraz zrozumiałam jak dobrze rozwiązywać zadania maturalne. Będę bardzo miło wspominała wszystkie lekcje :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Najlepsze lekcje biologii, ktore pomogly mi zrozumiec, a nie wykuc na pamiec material do matury z biologii, bez wychodzenia z domu. Dzieki temu, ze lekcje odbywaly sie w domu, o kazdej porze dnia i nocy i na kazdym wyjezdzie na wakacje moglam powtarzac material z Pania Inga. Polecam!

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Pani Ingo,
popularność chyba zablokowała możliwość wysyłania maila....

Bounce Inga Wójtowicz

Dzień dobry,
Zablokowana jest możliwość wysyłanie do mnie maili?
Pozdrawiam
Inga

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Lekcje z Panią Ingą to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam! Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetny kontakt z drugą osobą, to cechy które wyróżniają Panią Ingę spośród innych korepetytorów. Lekcje są zawsze rzetelnie przygotowane, a prezentacje pomagają zrozumieć i utrwalić materiał z biologii. Dziękuję Pani Ingo!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Pani Inga prowadzi zajęcia w przemiłej atmosferze i nauka z nią to sama przyjemność:) Posiada ogromną wiedzę i z pewnością potrafi solidnie przygotować do matury z biologii. Z każdych zajęć można coś wynieść i na pewno nie jest to stracony czas. Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Świetne podejście do ucznia. Gorąco polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Najlepsze korepetycje ! Lekcje zawsze przeprowadzane są w miłej atmosferze. Pani zawsze się uśmiecha i bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki tym korepetycjom wiele się nauczyłam i wszystko stało się zrozumiałe. Naprawdę warto ! Polecam ! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Ingą. Nigdy wcześniej nie próbowałam korepetycji przez Skype'a, ale jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie traci się czasu na dojazd. Pani Inga skutecznie wytłumaczyła mi wszystkie problematyczne dla mnie zagadnienia i nauczyła odpowiednio formułować odpowiedzi na maturze, co też jest bardzo ważne. Korepetycje zaczęłam zaledwie kilka miesięcy przed maturą, ale pomimo tego czułam się świetnie przygotowana!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Lekcje z Panią Ingą to pierwsze lekcje online z jakich skorzystałam i nie żałuję. Nie traci się czasu na dojazdy, kontakt jest bardzo dobry. Co do samych lekcji to są bardzo przyjemne, ciekawie się słucha i rozmawia nie tylko na tematy typowo podręcznikowe, ale także szerszy zakres treści. Pani Inga ma ogromną wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać nie wymagając nauki na pamięć, uczy radzenia sobie z trudnymi pytaniami. Tematy, z którymi miałam największy problem obecnie są dla mnie proste i zrozumiałe. Gorąco polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Pani Inga przygotowala mnie świetnie do matury i bardzo jej za to dziękuję. Lekcje odbywałyśmy przez Skype i mimo początkowych oporów przed korepetycjami online, muszę przyznać, że takie lekcje są super wygodne i bez tracenia czasu na dojazdy. Pani Inga jest wymagająca, ale lekcje prowadzi w bardzo miłej atmosferze. Polecam! 10/10

avatar
Miśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2016

Pani Inga świetnie przygotowała mnie do matury z biologii, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia medyczne. Lekcje mieliśmy przez Skypa, co było dla mnie bardzo wygodne. Pani Inga to osoba cierpliwa, posiada rozległą wiedzę biologiczną, potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia biologiczne. Polecam i dziękuję :)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2012

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Ingą. Potrafi bardzo zawiłe tematy przedstawić w przystępny sposób. Posiada ogromną wiedzę ze wszystkich dziedzin biologii. Jest bardzo cierpliwa i zawsze rzetelnie podchodzi do lekcji. Mimo niesprzyjających zdarzeń losowych zawsze była gotowa by udzielać mi korepetycji. Podchodzi do ucznia indywidualnie, dostosowując metody edukacji do jego osoby. Dzięki Pani Indze rozszerzona matura z biologii nie była dla mnie problemem. Skończyłem pół godziny przed czasem, z bardzo dobrym wynikiem. Nie znajdziecie nikogo lepszego:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2012

Również polecam! Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pani Inga posiada ogromną wiedzę i potrafi zmotywować ucznia. Wspaniała i cierpliwa osoba. Bardzo dziękuję za udaną współpracę! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2011

Zdecydowanie polecam pania Inge :) Dzieki interesujacym prowadzeniu zajec i swietnej atmosferze zaliczylam egzamin z biologii za pierwszym razem, z bardzo dobrym wynikiem :) Pani Inga potrafi genialnie przekazac wiedze i zmotywowac do nauki. Jeszcze raz POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.